Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chrzest - jak najszybciej czy poczekać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Chrzest - jak najszybciej czy poczekać?

    Napisane przez paulina09 Pokaż wiadomość
    Lila będzie ubrana prosto,bez szaleństw.Prosta biała sukieneczka,sweterek,czapeczka,płaszczyk>Kupiłam to ubranko u jednej pani na allegro.Ma świetne rzeczy nie tylko na chrzest polecam,jeżeli ktoś lubi tego typu ubranka dla maluchów
    http://allegro.pl/ubranko-do-chrztu-...049175771.html
    A co do imienia,to na początku ciąży gdzieś usłyszałam to imię i tak mnie to urzekło że postanowiłam że jak dzidzia okaże się dziewczynką to będzie Liliana a gdyby był chłopczyk to mąż chciał żeby to był Filip
    Też mam córcię Liliankę Chrzciliśmy ją jak miała 4 miesiące. W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. była bardzo grzeczna,dostała przed mszą mleczko i przespała całą msze,nawet zimna woda jej nie obudziła

    A ubranko miałyśmy bardzo podobne Płaszczyk ten sam i też od sweterkiMalgosia

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Chrzest - jak najszybciej czy poczekać?

      no i po chrzcinach.Był to dzień pełen wzruszeń i szkoda że tak szybko się skończył.Lilka przespała całą mszę i nie obudziła się nawet jak ksiądz polewał jej główkę wodą Oczka otworzyła dopiero w domu.
      Last edited by paulina09; 04-03-2013, 17:32.


      Skomentuj


        #33
        Odp: Chrzest - jak najszybciej czy poczekać?

        synek urodził się 1 października ,chrzciny odbyły się 11 listopada .

        Skomentuj


          #34
          Odp: Chrzest - jak najszybciej czy poczekać?

          Nasz miał 3 tygodnie jak był chrzczony Ale to było z konieczności.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Chrzest - jak najszybciej czy poczekać?

            nasz bedzie miał coś koło 5 mies

            dopiero w maju planujemy go chrzcić, nie chciałam by był taki malusi

            Skomentuj


              #36
              Odp: Chrzest - jak najszybciej czy poczekać?

              Naszego to się ksiądz bał na rączki wziąć

              Skomentuj


                #37
                Odp: Chrzest - jak najszybciej czy poczekać?

                jeśli chrzcimy malutkie dziecko mamy prawie pewność ze większość ceremonii prześpi z większym dzieckiem już tej pewności nie ma

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Chrzest - jak najszybciej czy poczekać?

                  Witam ! Ja chrzciłam swojego synka, jak miał 3,5 miesiąca i też nie uważam, że to jest za wcześnie... Dla mnie to jest odpowiedni wiek i wolałabym go chrzcić wcześniej niż później, kiedy to dziecko starsze nie potrafi spokojnie wysiedzieć na miejscu... choć za malutkie, np dwutygodniowe dziecko to też źle. Najlepiej by miało co najmniej 1,5 miesiąca, przynajmniej takie moje zdanie W sumie to też zależy od porty roku, bo jak np jest zimna i to w dodatku sroga to chyba warto by było poczekać co najmniej aż zima się skończy
                  Pozdrawiam !

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Chrzest - jak najszybciej czy poczekać?

                    Mój synek miał 5 miesięcy gdy był chrzczony a córeczka 2 miesiące. Wybrałam takie terminy by było ciepło, by dziecko się nie umęczyło i nie było zbyt duże, by nie płakało.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Chrzest - jak najszybciej czy poczekać?

                      gdy jakieś 20 lat temu urodziła się moja siostra moja babcia strasznie ponaglała że szybko chrzciny. Miała 3 tyg jak była chrzczona ja troche starsza nie byłam na uroczystości bo leżałam w szpitalu. W ferworze przygotowań i pośpiechu zostałam ciężko poparzona. MOjego pierwszego syna chrzciłam jak miał 4 miesiące, ale opóźniło się przez to że chorował i leżał w szpitalu, myślałam że będą go operować więc wtedy zrobiłabym chrzciny w szpitalu i odnowiła w kościele. Z drugim się nie śpiesze. Ma już 4 miesiące, poczekam do wiosny i spokojnie wszystko przygotuje
                      szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Chrzest - jak najszybciej czy poczekać?

                        jeśli moje maleństwo będzie zdrowe nie będę zwlekała z chrzcinami nie musi mieć wielkiej fety i zastawionego stołu bo to wymaga organizacji i czasu

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Chrzest - jak najszybciej czy poczekać?

                          Moje maleństwa miały skończone 6 tygodni jak je chrzciłam. Nie chciałam czekać z chrzcinami długo bo uważałam że to odpowiedni czas na chrzciny, ale jak ktoś chrzci dziecko później to nie krytykuje go. Każdy musi sam podjąć decyzję kiedy chce ochrzcić dziecko

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Chrzest - jak najszybciej czy poczekać?

                            Nasza córka miała prawie 4 miesiace jak ja chrzciliśmy. Wydaje mi się, że jak dziecko jest zbyt duże, to jest bardzo żywe, nie usiedzi w wózeczku, tylko by chciało latac, dlatego preferuję raczej chrzczenie mniejszego malucha ze względów praktycznych-dla spokoju, ululasz, śpi w wózku i spokój

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Chrzest - jak najszybciej czy poczekać?

                              Byłam kiedyś na chrzcie 7 miesięcznego dziecka i rodzice musieli sie nieźle nagimnastykować żeby maluszek był spokojny. cały czas chciał chodzić po kościele i nawet na chwilę nie mogli usiąść a później na imprezie też cały czas musiał być zabawiany

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Chrzest - jak najszybciej czy poczekać?

                                Ja też jestem zdania że dziecko trzeba chrzcić jak najwcześniej się da. nie ma na co czekać ani co tego wydarzenia odwlekać. Lepiej nie kusić losu bo jak wiadomo w życiu różnie moze być

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X