Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Zajęcia dodatkowe

    My zapisaliśmy córkę na chiski (jej pomysl!), plastykę, z bratem chodzi na karate. Starszy brat ma też zajęcia z niemieckiego i programowania

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Zajęcia dodatkowe

      Ja mojemu synkowi bardzo dużo czytam. Uwielbia kolorowe książki i komiksy. Już nawet sam próbuje składać literki. Na farmacjapraktyczna.pl przeczytałam, że mniej więcej od 3 roku życia dzieci zaczynają rozumieć sens i fabułę bajek, a czytanie książek buduje więź miedzy dzieckiem a rodzicem. Wiadomo wszelkie dodatkowe zajęcia są jak najbardziej wskazane i rozwijają dziecko emocjonalnie i intelektualnie

      Skomentuj


        #63
        Odp: Zajęcia dodatkowe

        Moje dzieci uczęszczają na programowanie dla dzieci . Uważam, że zorganizowanie im tych zajęć było bardzo dobrą decyzją. Nie zakładam, że w przyszłości będą pracować w Informatyce, to będzie ich decyzja, ale bez względu na to, te zajęcia przynoszą im wiele innych korzyści, chociażby umiejętność analizowania, wyciągania wniosków czy myślenia.
        Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:05. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Odp: Zajęcia dodatkowe

          U mnie dzieciaki jakiś czas temu zachłysnęły się brazylijskim jiu jitsu. I o dziwo pasja ta trwa do dziś. Teraz należą do tej grupy - średnio-zaawansowanej. Polecam sport, bo potrafi nieźle rozładować energię. Wiem, że są organizowane grupy początkujące.
          Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:06. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Zajęcia dodatkowe dla dzieci

            Czy istnieje jakaś dobra szkółka piłkarska na terenie Krakowa bądź Małopolski, oferująca zajęcia dodatkowe dla dzieci kraków? Chciałbym aby akademia piłkarska była sprawdzona i miała duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Najlepiej gdyby trener był dobrym nauczycielem i inspiratorem.
            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:07. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: Zajęcia dodatkowe

              Muzyka jest fajną sprawą, oczywiście pod warunkiem, że dziecko ma w tym kierunku zainteresowanie. Moja córka ma 9 lat i od pół roku chodzi na lekcje gry na gitarze. Kupiliśmy jej z mężem taką nie za drogą, ale zdaniem nauczyciela bardzo dobrą gitarę akustyczną Tanglewood i córka jest zachwycona swoim nowym hobby.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Zajęcia dodatkowe

                polecam fitness, ja chodze na w mogilanach obok krakowa
                Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:23. Powód: link
                W potrzebie nawet wilka można odpędzić zwykłą wiązką konopi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Zajęcia dodatkowe

                  Na razie moje dziecko jest małe, ale już zapisałam je na rytmikę oraz naukę języka angielskiego.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Zajęcia dodatkowe

                    Moje dzieciaki po obejrzeniu dziecięcej Eurowizji zapragnęły wybrać się na The Voice Kids casting. Rolą rodzica jest m.in. realizować marzenia dzieci
                    Zapisałam je do wokal.studio bo podobno są najlepsi jeżeli chodzi o naukę śpiewu dla dzieci we Wrocławiu. Czas pokaże czy będą miały tyle wytrwałości aby chodzić na lekcje śpiewu a ja sama zobaczę je w The Voice Kids.
                    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:07. Powód: link

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Zajęcia dodatkowe

                      Moim zdaniem ważnymi zajęciami dodatkowymi dla dzieci są lekcje z języka angielskiego. Podobno im wcześniej dziecko ma styczność z językiem obcym tym łatwiej jest mu się go nauczyć. My naszego synka zapisaliśmy do szkoły językowej kiedy miał 6 lat, ale już wcześniej włączaliśmy mu bajki po angielsku.
                      Last edited by disne; 08-06-2020, 23:51. Powód: reklama

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

                        Moja córka raczej nie jest typem sportowca za to dobrze się uczy i posyłam ją już od małego na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego 2 razy w tygodniu...efekty są widoczne.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Zajęcia dodatkowe

                          Ja ostatnio swoje dziecko zapisałam na aerial joge i jest strasznie zadowolone !
                          Polecam wszystkim rodzicom, głównie dlatego, że od ostatniego czasu prowadzone są zajęcia specjalnie dla dzieci. Sprzęt do aerial kupuję tutaj: xxx , dobre ceny i szybka wysyłka
                          Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:22. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

                            A tutaj już sprawdzaliście wykaz zajęć dla dzieci? Ten portal może bowiem okazać się niezwykle przydatny. Jest tam bowiem naprawdę wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych propozycji dla maluchów i starszych dzieci. Jest w czym wybierać. W ten sposób dziecko będzie mogło realizować swoje pasje.
                            Last edited by disne; 08-06-2020, 23:52. Powód: reklama

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Zajęcia dodatkowe

                              Ja zapisałam syna na basen żeby miał trochę ruchu i na kurs programowania w szkole Gigantów, ale to już bardziej z uwagi na fakt, że syn sam do tej pory próbował swoich sił tworząc proste gry, a niedawno stwierdził, że trudniejszych rzeczy na własną rękę już nie ogarnie

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Zajęcia dodatkowe

                                Ja nie jestem jeszcze mamą, ale byłam na studiach animatorką - najlepsze zabawy były zawsze bez zabawek Budowanie bazy z poduszek, wycinanie domku w kartonie, stylizacja pokoju na ulubiona bajkę z pomocą prześcieradeł, ręczników i garnków. Najbardziej dzieci lubiły dni z motywem - np. rano obejrzelismy bajke a potem na cały dzień były zaplanowane zabawy z motywem.

                                No i sala zabaw jak pogoda brzydka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X