Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Naczyniaki...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Naczyniaki...

    Witam, moj synek ma na plecach naczyniaka srednicy 2cm... Ostatnio zauważyłam, że skóra na nim robi się szorstka mimo iż codziennie jest smarowany balsamami nawilżającymi... Czy powinnam sie niepokoić...?
    I LoVe YoU - KrzyŚQ
  •    
       

    #2
    Odp: Naczyniaki...

    Proponuję wizytę u pediatry.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Naczyniaki...

      hej. Moja Martynka od urodzenia ma naczyniaczka na linii włosków na czole, który rośnie. Dermatolog powiedziała, że mamy zaczekać aż skończy 9 miesięcy i czy zniknie. Jeśli nie zniknie to wtedy go zamrożą. Narazie ma nie cały 1 cm a mała ma 4,5 miesiąca.
      Karina


      Skomentuj


        #4
        Odp: Naczyniaki...

        Tobie sie wdaje, ze rosnie... po prostu skora sie rozciaga, bo to dziecko rosnie... musisz obserwowac, czy blednie... jak do 9-go miesiaca nie zniknie to beda zamrazac? yyyy... dziwne... moje dzieci tez maja, ale na potylicy... jesli jest to plaski, bladorozowy naczniak to powinien zejsc tak do 1,5 roczku a jesli wpukly, malinowo czerwon to tak do 3 lat... mojej kolezanki corcia ma 4 latka i jeszcze troszke jej zostalo...

        a co do szorstkiej skory, naczniak nie ma z tm raczej nic wspolnego... moze zmien balsam... sproboj smarowac mascia z witamina A, ja na takiej suche plamki uzywam madci witaminowej na recepte, jest swietna, tania i wydajna, jak ktoras chce to dam przepis, na recepte kosztuje ok 5zl a bez recepty ok8zl...
        nadaje sie do smarowania suchej skory, odpazonej pup, podraznionej skory itp, sklada sie w wiekszosci z samych witamin
        Last edited by ja-mamusia; 18-05-2011, 09:51.


        ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




        IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



        ---------------------------------------------------

        Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

        Skomentuj


          #5
          Odp: Naczyniaki...

          to ja poprosze sklad tej masci moj synek ma ciagle sucha skore nie moge trafic na zaden dobry balsam czy tez masc







          Skomentuj

                 
          Working...
          X