Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Zajęcia dodatkowe

    Masakra z tym siedzeniem w domu, dzieciaki dostają na głowę i my też.
    Trzeba jakoś się ogarnąć w tym pozamykanym świecie.
    Ostatni wpadłam na pomysł, że jak już wszystko poza jedzeniem jest online
    to spróbuję takiego wynalazku jak nauka śpiewu online. Byłam sceptycznie do tego nastawiona ale jest dobrze. Ja mogę zająć się pracą a dzieci robić to co lubią. Jeśli macie te same problemy co my w czasach izolacji państwowej możecie spróbować nauki śpiewu online

    Dbajcie o siebie

    Skomentuj


      #77
      Odp: Zajęcia dodatkowe

      Normalna sprawa. Przecież jeśli mówimy o kwestiach związanych z Waszymi zajęciami dodatkowymi, to na pewno powinniście stawiać na coś, co daje Wam satysfakcję i radość. Warto wiedzieć, że w kontekście muzyki, zawsze możecie postawić na zakup sprzętów w stylu rocktone xxx Pomyślcie nad tym, bo chodzi przecież o Wasz czas wolny.
      Last edited by gagatka; 16-07-2020, 10:21. Powód: link

      Skomentuj


        #78
        Odp: Zajęcia dodatkowe

        Zajęcia dodatkowe to dobry pomysł, ważne jednak by nie przesadzać i nie zmuszać dziecko do czegoś, czego nie chce.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Zajęcia dodatkowe

          Napisane przez matka_na_caly_etat Pokaż wiadomość
          Ja zapisałam syna na basen żeby miał trochę ruchu i na kurs programowania w szkole Gigantów, ale to już bardziej z uwagi na fakt, że syn sam do tej pory próbował swoich sił tworząc proste gry, a niedawno stwierdził, że trudniejszych rzeczy na własną rękę już nie ogarnie
          Świetna sprawa z tymi kursami programowania. Nie wiedziałam, że są prowadzone również online! W zasadzie w obecnej sytuacji nie ma zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o zajęcia dodatkowe dla dzieciaków, a te wydają się całkiem fajne. Narazie syn zapisany na takie mini kursy 4-dniowe, zobaczymy jak mu się spodoba to pomyślę nad normalnym- semestralnym kursem jak już się wszystko uspokoi.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X