Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ********* Crazy Mums*********

    u mnie maz i jego brat byli tacy biali, ale niestety na "starosc" im sie pozmienialo, zobaczymy jak u nas bedzie, bo ja jako dziecko mialam rudy, potem naturalny balejage wiec tu nie wiadomo co bedzie, Gabrys na czubku glowy ma czarnego wlosa .

    ja sie juz ciesze ze dzis ostatnia nocka, bo teraz tydzien pod rzad robilam i juz padam na pysk,

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      Witam

      Marti ogólnie zaczyna dziać się źle w firmie. Co raz mniej dokumentów przychodziło i tych najmłodszych stażem pozwalniali. Przyznam, że się nie spodziewałam, bo jeszcze kilka dni wcześniej byli zadowoleni, że sobie dobrze poradziłam, jak ten nasz specjalista poszedł na urlop. Tomek wrócił z urlopu w poniedziałek, a w piątek mi podziękowali. Trudno. Już przywykłam, że siedzę w domu. Chyba od przyszłego miesiąca zaczniemy starania o dziecko, w sumie to w przyszłym roku kończę 30 lat, młoda już nie jestem, praca zawsze się jakaś znajdzie a na dziecko za parę lat może być już za późno.

      Pieczulka super dzieciaczki. Gosia to już taka duża dziewczynka Fajniutka.

      Dzisiaj to jest skwar, opuściłam wszystkie rolety, wiatrak chodzi na maksa a w domu nadal piekarnik. Już nie wiem gdzie się mam podziać.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ********* Crazy Mums*********

        Familly przykro mi z powodu pracy ale cieszę się że Cię to nie zdołowało
        i jak piszesz może dobry to znak

        ja wiem jdno na pracę na pewno przyjdzie czas jak nie na taką to na inną a na dzieci no cóż różnie w życiu bywa

        Aniu życzę udanych starań


        i dziewczynki potrzebuję mega dużo głosów jak możecie plisssssss

        http://www.bangla.pl/zdjecia-lirene-...-up3884-17.htm

        albo jeszcze takie

        http://www.bangla.pl/zdjecia-bourjoi...up28710-57.htm


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: ********* Crazy Mums*********

          Dzięki majka tak sobie pomyślałam, że w gruncie rzeczy to nie ma odpowiedniego momentu na dziecko, zawsze jest coś z czego nam żal rezygnować. W zasadzie wszystko dla dziecka mam, wózek bym musiała tylko kupić, więc co tam.... lepiej u nas nie będzie a może być tylko gorzej. Noo... więc podjęłam decyzję. Muszę tylko wybrać się do ginekologa, dentysty i zrobić podstawowe badania i myślę, że w przyszłym miesiącu zaczynamy.

          Ja oddałam już głos, więcej niestety nie mogę.
          A napisz proszę, Ty używasz tych lakierów? bo z tego co widzę ze zdjęć i opisów to one są dość trwałe. Kupiłam kilka z Avonu i z całego serca nie polecam ich. Po jednym dniu już są odpryski, powoli schną i kolory też tyłka nie urywają.

          jedziemy dzisiaj na basen jak Julek wróci z przedszkola,bo normalnie wyparuję za chwilę.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ********* Crazy Mums*********

            Ania to życzę aby badania wyszły Ok i do dzieła i na wiosnę maj czerwiec spacerki z wózkiem
            Ja dostałam do testowania ten perłowy i w szoku jestem bo dziś go zaraz będę zmywać ale 7 dni wytrzymał na wskazującym nożem przejechałam i trochę ściełam ale serdeczny mały jak nowo pomalowane nie matowieje naprawdę polecam; cena jego to 30 zł ale były w rossmanie po 19,99

            Dzięki za głosy a można tylko raz na użytkownika nie na zdjęcia niestety
            no chyba że kilka kont się założy ale ja jeszcze z bibliotekowego kompa puszczę głos a tak nie będę fałszować wyników


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: ********* Crazy Mums*********

              Dory wieczór,
              jak Wam minął dzień?
              z niecierliwością czekam na koniec upałów, mam dośc tego, że jest tak duszno



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Odp: ********* Crazy Mums*********

                Cześć

                No nie da się żyć, okropnie gorąco dzisiaj!!!!
                Marti ja też czekam chociaż na kilkustopniowe obniżenie temperatury, bo ponad 40 stopni w słońcu to dla mnie tragedia. A zasnąć dzisiaj to też będzie nie lada wyczyn.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                  Dzień dobry
                  to ja was po cieszę że na dolnym śląsku dzisiaj jest chłodno i po chmurnie
                  2dni były upały a koło 17 ulewy i burze które trwały do 1. sąsiednie miejscowość zalane u nas wczoraj pół dnia prądu nie było i jeszcze grad padał.

                  byłam wczoraj z cyprianem pierwszy raz na basenie odkrytym u nas mamy taki mały. był zachwycony 2godziny spędził w wodzie z małymi przerwami zimno mu było ale nie chciał wyjść

                  Famili życzę powodzenia i trzymam kciuki za fasolkę ja byłam wczoraj na przeglądzie i u mnie jest wszystko ok mam takiego fajnego gina że nie czeka do roku starań z szukaniem przyczyny tylko od razu zaproponował żeby wykonać badanie nasienia z tym będzie ciężko .potem monitoring i odpowiednie leki a jak nie da rady to inseminacje . ale ja wierzę że to stres i zmeczenie pracą i że damy radę





                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    My dzisiaj mamy rocznicę ślubu właśnie robię kanapeczki wypasione na sniadanko em jedzie na 4 godzinki do pracy a potem pójdziemy na jakis spacer i wieczórkiem po świętujemy miłego weekendu i pisać kobitki.

                    Famili nie wiem czy już pisałam ale bardzo mi przykro z powodu twojego zwolnienia ale nic kochana nie dzieje się bez przyczyny





                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      Witam kochane w kolejny upalny dzień

                      kruszyna wszystkiego najlepszego da Ciebie i Twego małżonka z okazji rocznicy. Życzę Wam zdrowia, szczęścia i upragnionego bobaska
                      Co do straty mojej pracy to już przywykłam i nawet się juz nie zastanawiam, a patrząc na te upały to nawet się cieszę, że siedzę w domu.

                      Wybieramy się dzisiaj na grilla i przy okazji zabieramy mego chrześniaka na tydzień, teraz narzekam na pogodę, ale mam nadzieję,że przez ten tydzień pogoda dopisze żebym mogła gdzieś te dzieciaki zabrać.
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                        Hej laski

                        Ja się witam wakacyjnie, od tygodnia już plazujemy na Podlasiu. Pogoda męcząca ale nad jeziorkiem daje się wytrzymać. Wpadłam na chwilę z laptopa koleżanki. Pozdrowionka


                        Skomentuj


                          Odp: ********* Crazy Mums*********

                          hej kochane
                          Kruszynko z okazji rocznicy ślubu życze Wam dużo dużo miłości no i słodkiego bobaska, najlepiej podejśc do starań na luzie bo jak za bardzo będziecie chcieli to możesz sie "zablokowac" i ciężko będzie Ci zajśc w ciąże. Koleżanka kilka lat sie starała a jak już w końcu sobie odpuściła i nie myślała o tym żeby zajśc w ciąże to zaszła, była ogromnie zaskoczona, że jednak udało sie jak już straciła nadzieje.Zazdroszcze Ci że u Was już chłodniej. Ja na 17 ide dzisiaj do pracy a tak mi sie nie chce wystawiac nosa z domu jak taka sauna na zewnątrz.
                          Aniu udanego grila, a ile chrześniak ma lat?



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: ***************************************************************** Crazy Mums*****************************************************************

                            Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
                            Hej laski

                            Ja się witam wakacyjnie, od tygodnia już plazujemy na Podlasiu. Pogoda męcząca ale nad jeziorkiem daje się wytrzymać. Wpadłam na chwilę z laptopa koleżanki. Pozdrowionka
                            udanego wypoczynku



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Odp: ********* Crazy Mums*********

                              Dzięki dziewczyny

                              Lulla udanych wakacji

                              Marti kurcze do pracy w taka pogode ale tam chyba chłodno macie.

                              to się po chwaliłam upał u nas jutro do południa jedziemy na działkę do em brata dzieciaki się trochę po bawią.





                              Skomentuj


                                Odp: ********* Crazy Mums*********

                                witam
                                te burze ostatnio są przerażające. Siedze sobie wczoraj w pracy i słysze dziwny hałas, patrze przez okno a tam grad wielkości orzechów laskowych, tak mocno padało,że nic nie było widac. Najlepsze jest to że 1,5 km dalej gdzie mieszkam śladu po gradzie nie było a to samo miasto. Siostra mi pisała, że w miejscowości gdzie mieszka był grad wielkości piłek ping pongowych, ślady na karoserii auta im zostały.
                                Moje chłopaki jeszcze śpią a ja już kawke pije, rozmroziłam sobie mięso gulaszowe i dzisiaj zrobie na obiad. A później nie wiem co będziemy robic.



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X