Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Cześć Dziewczyny.
    Kilka dni nie zagladałam, a Wy się tak rozpisałyście. I urodziny i rocznice i niestety temat chorób.
    Dołączam się do życzeć dla Agat. Czy to dobra odmmiana imion "Agaty"?
    I trzymam mocno kciuki, by wszystkie chorujace bąble jak najszybciej wracały do zdrowia. Zyczenie jest nieustajace, zwłaszcza w porze jesienno-zimowej. I dotyczy wszystkich dzieci.

    U nas na szczęście, odpukać, tfu tfu tfu, na razie spokój. Zapewne nie za długo, ale cieszę się każdym dniem bez kataru i kaszlu.

    Pomału szykuje sie do weekendowego wyjazdu do rodziców, bo przeciez świeta tuz tuz, znicze kupine i w sobote rano ruszamy. A że poniedzialek mamy wszyscy wolny to czeka nas długi weekend. Co prawda wrócimy juz w poniedziałek, bo w Warszawie tez mamy dwa cmentarze do obskoczenia, a poza tym chcemy wtorkowego ruchu na drogach uniknąć. Co prawda przypuszczam, że w poniedziałek wcale nie będzie luźniej.
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      kasia, no poki co dzieciaki byly raz chore,ale nie jakos strasznie. Poki co odpukac jest ok.
      Antoś 24.01.2008r


      Julianka 06.01.2010r


      Moje dwa łobuzy

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Jestem z Warszawy Mam dwie córki - 9 lat i 2 latka.

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          hej Dziewczyny! jakiś czas się nie odzywałam, bo nie miałam zbytnio dostępu do neta, żeby wszędzie szaleć. U mnie sporo się działo. Dałam szansę swojemu, na poczaku wydawało się ok.. ale to były najgorsze 4 tygodnie życia pomijając jego romans. Wynajeliśmy mieszkanie razem, ale wszystko było nie tak pominę szczegóły, w każdym razie on dalej mieszka z ta dziw*ką i ogólnie masakrycznie nas oszukał. Wczoraj wróciłam do rodziców i definitywnie kończę z tym bydlakiem. Jestem kompletnie załamana, nie wiem za co się zabrać. Mam nauczkę, że byłam taka głupia i naiwna.. eh
          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Hej
            my uwiezieni w domku bo fifulec znów chory jutro musimy zaliczyć dwóch lekarzy , rodzinnego i dermatologa , brak mi już sił i chęci do czegokolwiek , na dodatek do wypłaty daleko..

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Ech Laski... Justynka też chora, nie idziemy jutro do pracy i się kurujemy... ma straszny kaszel, najgorzej zanim zaśnie i w nocy - okropny.

              Zdrówka dla wszystkich!!!!!

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Kobitki warszawianki, wlasnie poczynilam pierwsze kroki w celu zalozenia Klubu Mamy i Taty (tatusiowie sa zwykle dyskryminowani, a oni tez czasem siedza z dziecmi w domu i potrzebuja dodania otuchy) na warszawskim Goclawiu. Zalozylam profil na fb, dzis spotykamy sie pierwszy raz we trzy nad Balatonem.
                Czy sa tu jakies goclawianki / grochowianki stesknione za towarzystwem innych mam?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Agata - jak się Filip czuje? Justynka trudno powiedzieć... chyba nie gorzej, jeśli tak to mogę określić. W nocy mi bardzo kaszle, ale w dzień całkiem całkiem. Dziś mamy wolne, a jutro się jeszcze zobaczy, bo i w żłobku mało dzieci... choć niestety wolne bezpłatne... Chyba podjadę z nią dziś do lekarza, niech ją osłucha i powie czy dawać te syropy co poprzednio (bo teraz jej daję) czy coś zmienić...

                  Olcia - dasz radę Ja też sama, jeszcze do tego poszłam do pracy i chłopa od 2 miesięcy nie widziałam - nie licząc skaypa No i zdrówka dla synka - mam nadzieję że Emilka się nie zarazi

                  Shyshka - tu chyba nie ma nikogo z Twoich okolic z tego co pamiętam... Ja może bym i podjechała gdybym nie pracowała jeszcze. Ale mam nadzieję że znajdziecie mamy i się zaprzyjaźnicie i będzie fajnie. Powodzenia

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Hej
                    u nas zapalenie gardła i antybiotyk, u dermatologa stwierdzone lekkie zmiany atopowe i mamy masc witaminkową do smarowania a tak to znosnie, mały po pierwszej dawce antybiotyku zachowuje sie normalnie tzn. moge isć do toalety i nie musze cały dzien przytulać go na kolanach.

                    Olenko, zdrówka dla małej i idź do lekarza , u dziecka lepiej nie ryzykowac u nas nocne ataki kaszlu skończyły sie wymiotami i zapaleniem dlatego radze nie czekaj, a jesli do weekendu poczujecie sie lepiej to zapraszam na niedzielna kawke i kawałek mojego trzydziestkowego tortu, jak bedziesz chciała poplotkowac to pusc mi wieczorem sygnał to zadzwonie od starego..

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Olcia - chyba Wawa Taxi oferuje odpalanie z kabelków i wcale drogo nie biorą, więc jak gdzieś chcesz jechać i zerknij na ich stronę

                      Agata - to puszczę sygnał a z niedzielą to nie wiem jak będzie, bo nie byłam jeszcze u Taty na grobie w tym roku i myślę o niedzieli najbardziej żeby jechać. Ale jeszcze się zobaczy...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        hejupadl ten nasz wątek strasznie...
                        Morelka przykro mi cóż jeszcze moge dodac....
                        Sloneczko-pracuje w szkole języka niemieckiego w sekretariacie.
                        Kasia-dzięki
                        u nas chorobowo troche ale bez zadnych sensacji,do szkoly chodze ale jakos weny mi brak ostatniomusze sie wziąść za siebie.
                        i schudlam,prawie5kg,ciesze sie juz prawie czuje sie dobrze ze swoja wagą,







                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          morelka mi tez przykro ze to sie tak skonczylo
                          itka jak znalazlas taka fuche zazdroszcze

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            kolezanka mi zalatwilanarazie3dni w tygodniu ale nie narzekam,i dobrze placi a to najwazniejsze







                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              to masz fajne kolezanki tez takie chce

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                itka-a jak ogólnie się czujesz???

                                sunny- szkoła wydaje się być fajna ja od kilku dni mam postanowienie i codziennie uczę się ang. zobaczymy jak długo

                                2 dni temu był jedyny dzień, kiedy moje dzieci były 100% zdrowe. I co? wczoraj Dawid złapał w przedszkolu zapalenie spojówek i od dziś znowu w domu-już mi ręce opadają, bo wiecznie któryś nie chodzi do przedszkola!

                                Ja dziś idę na 30-te huczne urodziny mojej przyjaciółki

                                czacza- a jak u Ciebie???

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X