Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przyjmę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    przyjmę

    Witam serdecznie wszystkie mamusie.Zwracam się do mamusiek zwłaszcza z Łodzi w pewnej sprawie.Koleżanka moja ma kryzysową sytuację.Wiem,że mało kto takiej nie ma,ale sądze,że ludzie są po to,żeby się wspierać i w miarę możliwości pomagać sobie nawzajem.Więc jeśli jest jakaś serdeczna mamunia,która miałaby jakieś ciuszki dla dziewczynki(choć niekoniecznie)w rozmiarze od 80 w zwyż i miała by życzenie pomóc i jej podarować to bym była baaaardzo wdzięczna.Ja niestety jestem nie na tym etapie,bo mój synuś ma dopiero rozmiar 74 a niestety nie mam nic kupionego na zapas większego.Jeśli jest taka osoba to bardzo proszę o kontakt na moje gg.nr.12527276.Pozdrawiam serdecznie

    #2
    Przyjmę ubranka dla dziewczynki 4 letniej

    Przyjmę ubranka dla dziewczynki w wieku 4 lat
    Witam jestem młodą mamą 4letniej dziewczynki.
    Ten list kieruję do ludzi dobrego serduszka obecnie jestem w trudnej sytuacji materialnej.Jestem osobą pracującą zarabiającą zaledwie 1000zł i każdy z nas wie jak to jest zapłacić za mieszkanie,media i kupić jedzonko na cały miesiąc.Nie raz muszę odmówić sobie wiele rzeczy jak i ubranek dla moje córeczki.Jeśli są pańswto gotowi mi pomóc w formie rzeczowej proszę o kontakt mailowy Sp399@wp.pl Pozdrawiam

    Skomentuj

           
    Working...
    X