Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Jeśli chcecie mieć zdrowe dziecko,a może nawet niezwykle utalentowane, zainteresujcie się tantrą. Mężczyzna może czerpać energię ze swojego nasienia i może też jakby "doładować" je aby spłodzić jak najlepsze dziecko. Brzmi to niewiarygodnie, ale jeśli ktoś jest zainteresowany to piszcie. pozdrawiam wszystkie mamy i życzę powodzenia starającym się o dzieci

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ja jestem przeciwniczką wspomagania zapłodnienia. Najpierw trzeba się zbadać, ale może warto zacząć od … mężczyzny. On musi zrobic jedno badanie, bardzo proste. A kobeita musi zrobic szezreg badan, które często są trudne w interpretacji. Ewentualne wspogania dobrze wprowadzic po roku staran. Czesto sie okazuje, ze para wcale nie jest bezpłodna, tylko nie mogli się „zgrac” z ta płodnoscią…

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witam,
        my teoretycznie staramy się od października ubiegłego roku, ale szybko okazało się, że mam za wysoką prolaktynę i mam cykle bezowulacyjne, co przerwało starania na 2 miesiące. Od stycznia znowu działamy. Przyznam się szczerze, że jestem z tych bardzo niecierpliwych. Do tego, jakkolwiek to zabrzmi, chciałam urodzić w tym roku, żeby między moimi dziećmi były 2 lata różnicy, tak jak między mną a siostrą idealny układ ale chyba nic z tego nie będzie, nici z moich planów niecierpliwie się i jeszcze jak na złość w moim otoczeniu jest wysyp ciąż, tylko ja jak na złość nie mogę zaskoczyć

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          staramy sie z mężem o dziecko od roku,mamy wyniki badania nasienia wiec chcialabym sie dowiedziec czy sa dobre
          lepkość prawidłowa
          barwa opalizująca
          aglutynaty plemników brak
          całkowita liczba plemników w ejakulacie 21,9mln/ejak
          A ruchy postępowy szybki-11%
          B ruch postępowy wolny-15%
          C ruch w miejscu-12%
          D brak ruchu-62%
          objętość-5ml
          ph-8,1
          ilość plemników w 1ml-4,38mln
          ilość ruchomych plemników- 38%
          ilość żywych plemników-39%
          ilość plemników o prawidł. budowie-2%
          leukocyty 1-3wpw

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witajcie
            jeśli byłyście na wizycie kontrolnej u gin i wszystko jest ok to po roku prawdziwych starań można zacząć robić głębszą diagnostykę. Zdrowa para w każdym cyklu ma 25% szans na poczęcie. Pewny profesorek na niedawnej konferencji położniczej mówił, że można się zacząć martwić jeśli para współżyje co 2-3 dzień przez rok czasu a nadal nie doszło do poczęcia więc...
            Ja osobiście przed staraniami miałam zalecone badania wymaz z pochwy na Chlamydię, Mycoplasmy i Ureaplasmy oraz toxo, tsh i prolaktynę (która wyszła dużo za duża) i obowiązkowo cytologię.

            I najważniejsze! Odpuścić sobie myślenie i iść na żywioł.

            Sami staramy się pół roku (w tym ostatni miesiąc na Bromergonie) i cierpliwie czekamy na dwie kreseczki

            czego i Wam życzę - tych dwóch kreseczek



            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Mam pytanie. Czy przy stwardnieniu rozsianym jest możliwe staranie się o maluszka?


              Jest tutaj opisane , ze ciąża może spowodować powstanie stwardnienia rozsianego. Ale chodzi mi tutaj o to czy jeśli ma się już stwardnieie to czy można zajść w ciążę?
              Czy nie jest to przeciwwskazaniem?
              Last edited by disne; 05-06-2020, 20:28. Powód: nie opłacona reklama

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Witam, dwa dni temu zrobiłam test, wyszedł pozytywny, kreseczka jest wyraźnie widoczna, ale jaśniejsza od drugiej. Dziś powtórzyłam i jest podobnie. Owulację miałam pod koniec kwietnia, 27 kwietnia byłam u gin i było widoczne jajo. Czy jaśniejszy kolor wynika z niskiego poziomu hCG czy coś jest nie tak? Jakoś nie mogę uwierzyć, że się udało Mimo, że się staraliśmy i bardzo chcieliśmy, to teraz jakoś nie dowierzam i czuję jakby niepokój Sama siebie nie rozumiem Co o tym myślicie?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ja robiłam test w dniu spodziewanej miesiączki i wyszła delikatna druga kreska. Zrób sobie beta HCG i wszystko będzie jasne Trzymam w kciuki.



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dzisiaj zrobiłam znowu test innej firmy i wyszedł pozytywny, jest wyraźna druga krecha, także myślę, że mogę się cieszyć szkoda tylko, że do gin idę dopiero 6 czerwca :/

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Gratuluję Dbajcie o siebie.



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Niestety w Łodzi nie pomogę, ale w Gdańsku mogę podpowiedzieć. Intermed i doktor Mielcarek: mi pomógł już w wielu sytuacjach, także tych związanych z trudnościami z zajściem w ciążę
                        Last edited by disne; 05-06-2020, 20:27. Powód: nie opłacona reklama

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          @versia90's, Nie wiem czy temat jest jeszcze aktualny, ale może w Gdańsku? Może Invicta?

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Najpierw musisz dowiedzieć się, w jakim pokoju jest planowane. Jeśli jest to kuchnia, to laminat nie radziłbym, lepiej - podłoga epoksydowa, nie boi się wilgoci.
                            Last edited by disne; 05-06-2020, 20:28. Powód: nie opłacona reklama

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X