Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaki polecacie program do wypełniania PITów?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jaki polecacie program do wypełniania PITów?

    Hej dziewczyny,
    Nie wiem, czy w dobrym miejscu zamieszczam tego posta jeśli nie to wybaczcie.
    Właśnie przymierzam się do rozliczenia PITa za zeszły rok. Chciałam zrobić to w tym roku sama bez niczyjej pomocy. Do tej pory zawsze tymi sprawami zajmował się mój mąż. Jaki program poleciłybyście? Szukam czegoś prostego, co poprowadziłoby mnie krok po kroku, bo w sprawach podatków jestem laikiem. Możecie mi coś polecić?
    Z góry dziękuję, mmadzinek
    Last edited by mmadzinek; 21-02-2010, 23:19.
  •    
       

    #2
    Odp: jaki polecacie program do wypełniania PITów?

    Ja w tym roku rozliczałam się z programiku www.e-pity.pl Bardzo fajna grafika i prosty w obsłudze. Wpisujesz po prostu swoje wszystkie dane a odpowiedni kreator sam tworzy twojego pita z potrzebnymi załącznikami. Możesz go sobie wydrukować a możesz wysłać z programu przez internet . jak dla mnie to super oszczędność czasu, którego przy małych brzdącach niestety nie mam za dużo.

    Skomentuj


      #3
      Odp: jaki polecacie program do wypełniania PITów?

      Ja korzystam z takiego programu PIT-2000.Także polecam,co roku się nim rozliczam.Prosty w obsłudze i nie robi błędów.

      Skomentuj


        #4
        Odp: jaki polecacie program do wypełniania PITów?

        Łapcie namiary na darmowy programik, ale przecież już po terminie ;-) O tutaj - http://pitprojekt.pl/ Ogólnie te aplikacje są skonstruowane w taki sposób, że nawet nie mając o tym pojęcia, bez większych problemów do ogarniecie. Chodzi głównie o przepisane danych.

        Skomentuj


          #5
          Odp: jaki polecacie program do wypełniania PITów?

          Dla mnie najwygodniejszym sposobem wypełnienia PIT-u i wysyłania eDeklaracji jest www.pit-format.pl/rozlicz-darmowy-pit To darmowy program do pobrania ze strony, który daje możliwość odliczenia ulg, zawiera deklaracje dla pracodawców i jest przeznaczony nie tylko do użytku osobistego, ale też dla księgowych i firm do celów zarobkowych, bez ograniczania ilości rozliczanych osób.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X