Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Witaj nowa staraczko. Rozgosc sie u nas

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      katharinkaaaaaaaaaaaaa nasza kochana jesteśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

      dziewczyny będą w niebo wzięte pisz skarbie co u ciebie? ależ się stęskniłyśmy!
      promesse nadzieja umiera ostatnia! trzeba wierzyć! każda z nas tutaj, to inna, trudna i bolesna historia, ale żyjemy dalej, walczymy i nie poddajemy się staramy się wspierać jak i również czasem kopnąć w dupeczkę jak któraś za bardzo marudzi, albo się nakręca mam nadzieję, że długo tu nie zagościsz, nie żebym cię od nas wyganiała, tylko życzę fasolki i szybkiej wyprowadzki na forum mamusiek! buźka
      Last edited by Scaarlett; 08-03-2010, 18:59.

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
        katharinkaaaaaaaaaaaaa nasza kochana jesteśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

        dziewczyny będą w niebo wzięte pisz skarbie co u ciebie? ależ się stęskniłyśmy!
        Jakie miłe powitanie :* dziękuję! Ja też się za Wami stęskniłam!!!!!!!!!!!!!
        U mnie spokojnie, wszystko nabrało dystansu i luzu... Rozkręcamy teraz pachnący biznes-swoją drogą jeśli któraś z Was chciałaby się przyłączyć i dorobić coś odezwijcie się na priw!!!Odrazu dodam, że nic nie trzeba sprzedawać-choć można ale szczegóły tylko na priw dla zainteresowanych
        Poza tym, minęły właśnie 3latka odkąd poznałam mężusia i jesteśmy razem! więc tylko świętujemy, świętujemy i jeszcze raz świętujemy hihih
        Buziaki
        " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          i tak 3maj słońce nic tylko świętować i cieszyć się drobiazgami!!!! niestety każda z nas musi mieć masę dystansu do tego wszystkiego, żeby jako tako funkcjonować, jak zauważyłaś my z oczekującą zwiedzamy krzaczki!

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Życzę Wam abyście odnalazłay:
            w ciszy swoje myśli i marzenia,
            w bliskich osobach siłę i piękno stworzenia,
            w otaczającym świecie radość istnienia,
            w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia,
            a w sobie miłość.

            I tyle fasolek ile pisanek na wielkanoc



            no moje wyniki, cóż trzeba poczekac
            Znów mmnie bóle brzucha złapały w nocy tym razem 10min ciagiem, prawie sie poryczałam. W robocie brzuch napiety jak kamien, a macica jak pancerz, do tego zapowiada sie ciekawy tydz pracy
            Cycki bola ale to standard, do teego kicham i mi zimno
            Dopiero wróciłam z firmowej imprezy, oczywiscie musiałam powiedziec ze mam cukrzyce, bo mi nie dawali spokoju z piciem vódki
            Dziewczyny sie nabijały ze mnie ze sledzie wpierdzieliłam wszytkie jest tam taka fajna Jola, ma blizniaki i opowiadąła,ze jak zaszła w ciaze to ja strasznie brzuch bolał na poczatku... cipka jedna mi jeszcze wykracze te blizniaki
            Byle do piatku jakos wytrzymac z ta robota

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              edziula dasz radę, to już nie długo! ale teraz marsz i odpoczywać! kąpiel, dobre jedzonko, kapiuchy i kimanko a te bliźniaki to superrrr by były.. hahahahaha a jak nie chcesz, to odstąp jednego

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                wiesz były dwa jajeczka, wiec to prawdopodobne jest...
                Juz leże w kocyku, m mi herbatke z miodkiem i cytrynka zrobił
                Zaras ide sie połozyc
                A cycki to mi chce rozerwac takie mam uczucie, fajnie ze widzicie ta kreske - bladzioche do mnie dotrze jak zobacze 2 grubaski
                A jesli jestem w ciazy to w poniedziałek juz bedzie mozna serduszko usłyszec bo bedzie juz 3tyg zycia czyli 5tydz wg lekarskich obliczen (od 1 dnia ostatniej miesiaczki)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Edziu życzyłam Ci tych bliźniaków Więc i teraz trzymam kciuki! Do piatku szybko zleci. Trzymaj się i odpoczywaj
                  Katrinko, jak fajnie,ze jestes Ciesze sie,ze jestes w dobrej formie-tak trzymac i cieszyc sie soba! Zagladaj czesciej, a najlepiej codziennie

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Przeczytalam troche poprzednich postow i podnioslam sie na duchu - wierze, ze niedlugo wszystkie przeniesiemy sie na "mamuskowy" watek. Moje nadzieje pokladam w kuracji Clo.

                    Edzia gratuluje


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kathrina dobrze że złapałaś równowagę i wróciłaś do nas
                      Edzia odpoczywaj kochana i dbaj teraz o siebie
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        no to bedziecie we dwie bawiły
                        bo dla mnie to chyba by bylo za duzo szczescia jak na pierwszy ras, ale jak beda to bedzie tez fajne, na pewnos trach napoczatku
                        Ogólnie dziwna reakcja, myslałam ze sie bede cieszyc i porycze sie ze szczescia, a ja czuje niepewnosc i metlik w głowie
                        To szczescie przycmiewaja mi zmartwienia o potwierdzenie u gina i L4, no i ten tydz zeby jakos bóg dał przetrwac i nic sie nie stało
                        Wiem wiem zaraz mnie ochrzanicie za to myslenie, ale coż przez ten tydz bede wam zgrzedzic jeszcze a po za tym mam prawo
                        Ale wygodna sie robie heheh
                        jak juz sie potwierdzi na 100% to az sie boje jaka franca ze mnie wyjdzie, juz zaczynam walic bez ogródek i sie nie przejmowac innymi

                        promesse witaj na forum, za gratulacje podziekuje zale dopiero po wizycie u gina jak USG potwierdzi fasolke
                        A co do CLO no to wychodzi na to ze mnie pomogło za pierwszym razem

                        khatrina bestio w koncu sie wyłoniłas z za gór
                        Last edited by edzia7891; 08-03-2010, 20:13.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Promesse witaj w naszych skromnych progach
                          Kathrinka nareszcie jestes super ze sie zdystansowalas. Cieszcie sie z mezem soba, kazda rocznica cementuje zwiazek i wzmaga uczucie jesli ludzie naprawde sie kochaja.
                          Edzia no te sledzie to tez chyba jakis znak : no a z tymi blizniakami to wiesz pierwsza mysl maialm taka sama jak Scarlet zebys odstapila jednego
                          Ana trzymam kciuki za pozytywne wyniki, a u Scarlet jestem pewana ze beda dobre, przyczyna chyba jednak nie tkwi w chlamydii, ale warto sprawdzic i miec pewnosc

                          Zmykam na jakąś kolacyjke - mam przygotowana sałatkę po żydowsku, ide szamać, do jutra kochane do porannej kawki



                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Edzia mozesz mi powiedziec, bo nie jestem pewna czy o tym doczytalam, mialas robiona inseminacje czy tylko przytulanko bylo?


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              z inseminacja do oczekujacej
                              Ja mam PCO-policystyczne jajniki, czyli cykle bezowulacyjne, zaburzenia miesiaczkowania itp. , a CLO wywołało u mnie jajeczkowanie i to az 2 piekne pecherzyki no i były mega przytulanka w super romantycznej oprawie

                              Tak dziewczyny to wszytka zasługa tych płatkow roz heheh
                              wiec zróbcie se a nie chcecie zebym sie podzieliła

                              dobrze ze ta dziewczyna zaczeła opowiadac o swojej ciazy dzis i powiedziała ze ja tez brzuch bolał ze sie zwijała, bo juz sie wystraszyłam, na prawde dzis w nocy to myslałam ze sciagne M i kaze sie na pogotowie zawieźc
                              Last edited by edzia7891; 08-03-2010, 20:25.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                edzia pewnie będzie dobrze,często kobiety mają bóle podbrzusza a mnie np. bolały okropnie jajniki..
                                dziewczyny może trza "włożyć i wyciągnąć" i już się @ będzie spóźniać hehehe
                                edzia a czy to ważne w którą dziurę

                                witaj promesse starasz się od 2 lat o bejbika,czy tylko opierasz się na przytulankach czy jeszcze jest jakaś ingerencja gina??
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X