Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
    Śpiące królewny wstawać kochane !!!!! kawka !!!!!
    Dziś do kawki serwuje ciasto drożdżowe z jabłkami i kruszonką pychaaaaa
    Witajcie...
    Dotka a dla mnie masz coś oprócz tego pachnącego ciasta...normalnie zapominasz o mnie...a ja słodka dziewczyna

    Moje największe szczęście

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Kochana to ja może tobie zaserwuje wafelki ryżoweWłaśnie gryzę do kawki
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Scarlet a ty co się tak czaisz??Widzę Cię
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
          Kochana to ja może tobie zaserwuje wafelki ryżoweWłaśnie gryzę do kawki
          i kupię je bo normalnie przez tą dietę jestem głodna ciągle....

          Moje największe szczęście

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            giznus ł niby no to faktycznie takie skoki w ciazy sa niebespieczne, nie wiem co Ci tam dokłądnie gadali, a lekarzem nie jestem, wiem tylko po mojej wizycie ze okreslali to cukrzyca ciazowa i tez mnie ochrzaniali jak mi podskoczył po napiciu sie soku który był bez cukru
            Po czym taka fajna połozna mi wytłumaczyła ze trzeba czytac i jak jest syrop glukozofruktozowy to jest gorszy od cukru i ze najlepsze soki sa z FORTUNY nez cukru i dosładzaczy, a o Kubusiach to ani mowy nie ma
            Nic pozostaje ci jakos przetrwac do konca ciazy, moz po porodzie sie to ustabilizuje dzielna dziewczynka z Ciebie , mały tez dodaje sił - dacie rade!

            dotka no przymierzam sie do szydełkowania znowu, musze wykonczyc sukieneczke dla córeczki kuzynki jak brat w niedziele bedzie wracał do anglii to jej da, a został mi rekawek i sie zebrac nie moge

            Len sie ze mnie zrobił i tyle

            a gdzie reszta Ana daj znac po wizycie,

            Ewcia a jak z M ?

            Ruda gdzie jesteś, SCARLET zabrałas i pewnie lody w krzakach żreciie

            Khaatrinka jak uszko, daj znac po kontroli u lekarza czy juz wyleczone

            Sylwusia wpadłaś i zwiałaś, wyskrob tam dla nas kwadransik

            Gosiek Viki dajcie znac co u was mamuski, rszta zaglada, a wy co?

            KLARCIA JESTESMY Z TOBA, TRZYMAJ SIE KOCHANA, PRZETRWAMY TO


            Gizus na jakim to forum z Viki urzdujecie?? przywróc ja do pożadku, wcale o nas zapomniala
            Last edited by edzia7891; 11-05-2010, 10:59.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Edzia małpiszonie, na żadnych lodach nie byłam z rudą bo jak widać się na nas wypięła dupskiem i nie ma zamiaru odzywać Jestem za to śmiertelnie obrażona

              a ja czaje się, czaję, bo weny nie mam do pisania. bezsenna noc z okropnym bólem głowy i chrapaniem m. jestem nieprzytomna

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Edzia No cóż z m bez zmian.Wczoraj wrócił o 20 ale chyba postępy robi bo nie poszedł na podwórko tylko siedział w domu i bawił się z Igorem.Chyba pateronster na temat że weekendowy tatuś z niego pomogłoPoprostu obrałam taktykę taka że ja nie będę się do niego kleić.Poczekam aż on zatęskni za bliskością.Tylko obawiam się że to może potrwaćGizelka kochana jesteśmy z Tobą.
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Wiecie co coś dziwnego znowu się zemną dziejeJuż kilka dni bolą mnie piersi i są takie duże że ze stanika wyłażą.Albo znowu będę miała cykl 25 dniowy albo już sama nie wiem co się dzieje
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    kurde jakies anomalia wszytkie maja
                    ja zeby było śmiesznie mam tem 36,4 haha plamienie słabnie, a cyce pobolewaja - paranoja

                    ewciaco do M no tez to jakas metoda - na przetrzymanie - wysposcij go dobrze to bedzi elatał jak piesek i prosił

                    scarletko ja Ci dam małpiszona, te epitety to do rudzielca za to wypiecie sie, jak sie do niej przejde to jej natrzaskam po tej rudej kicie

                    u mnie dzisiaj słonko, ide zrobic kawke i na balkonik

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      widzę, że wy anomalia i ja również ja w 10dc byłam po też nie wiem co się dzieje coś ten maj źle na nas wpływa..
                      zabieram się edzia z kaloszkiem razem z tobą hihihi ale będzie kopanko

                      u nas też ładnie

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        A szalone to wszystkoJa też zbieram pałke i idę z wami
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witam kobietki kochane!!!
                          Co u mnie po staremu czuję się bardzo dobrze żadnych anomalii/plamień,bóli itp./ czekam od wizyty do wizyty i upajam się wiosną i słoneczkiem.
                          Czytam was regularnie i dziękuję ci edziu że pamiętałaś o mnie buziak
                          Widzę że macie anomalie w swoich cyklach,powiem tylko człowiek planuje a pan Bóg wykonuje???????? i nigdy nic nie wiadomotylko trzeba czekać bo czas wszystko rozwiązuje -buziaczki dla wszystkich papa

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            no to ruda szykuj swoja pania, bo łomot bedzie niesamowity jak tam wpadniemy z takim sprzetem, kita bedzie w strzepach hahahahahahah

                            gosiaczku jak bym mogła zapomniec, Ty naszym cudeńkiem jesteś, żywym przykładem na to że cuda sie zdążają

                            a ja wypiłam kawusie na huśtawce, posiedziałm na podworku poczytałm troszke, no i chyba trzeba fryz robic, bo wieczorem ide z bracmi do kina

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              no to widze ze sie wszytkie wystraszyły i zwiały, a ja lac bede tych co nie ma
                              miłego popołudnia laski ja uciekam, nie wiem czy bede jeszcze dzisiaj

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Czesc dziewczynki mam chwilke wiec wpadlam poczytac co u was???Pogoda dopisala choc sloneczko sie schowalo to spacerek byl. Bylam na dzialeczce posadzic pomiorki.
                                Oj dziewczynki zycze wam pomyslnosci i zeby sie udalo i spelnilo wasze marzenie. Edziula powinnas sie wybrac do lekarza i zobaczyc co jest zgrane.
                                A do kaloszka dla rudej to i ja sie dolanczam tez jej z checia zapodam niech tu wraca razem z nasz Klara.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X