Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
    Dziewczyny czy któraś z Was miała różowy śluz albo plamienie ale takie jednorazowe świadczące być może o zagnieżdżeniu sie? czy całkowicie czysciutko bylo i brak @?
    Dotka ja miałam śluz różowy i myślalam ,że @ już zaraz będzie podłożyłam podpaskę i nie przyszła@....tego kochana ci życzę....

    Tak w ogóle witam moje kochane przyjaciółki...ja objadłam się a wczoraj byłam u cioci i wujka na 30-lecie ślubu i było super a ciacho-raj w gębie-moja ciocia to super piecze a zwłaszcza torciki...
    I minęły święta i teraz wracam do rzeczywistości...

    Moje największe szczęście

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Gizelko napisz prosze dlugo mialas taki sluz?


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hej gizus a jak sie czujecie?? jak tam z M poukładało sie troszke, wyjasniliscie sobie to i owo...

        ja juz zmeczona jestem tymi saraniami, chyba odpuszcze, bo nie mam siły, a wierzyc powoli tez przestaje we wszystko po kolei ... no ale nie wazne

        scarletko daj znac jak tam badanka i wyniki

        oczekujaca, ejonczyk, khatrina reszta bandy wyłazic z krzakorów juz nie jedzcie tyle

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          ja nie miałam żadnych plamień na początku ciąży z Piotrusiem, ani przy tych poronionych

          Edziulka słonko, ja również jestem wykończona tym wszystkim, że żyć się odechciewa. Patrzę, na biegnące do przodu suwaczki ciężarówek i mnie taki smutek bierze, że już bym tak daleko była i końcem lipca rodziła. A tu ani lipiec, ani wrzesień, ani grudzień..
          a co do badanek, to właśnie wróciłam z jednego, wyniki odebrałam z zeszłego tygodnia i w niczym mi to nie pomogło. Wynik na tocznia negatywny, ale pielęgniarka powiedziała, że to o niczym nie świadczy, że kardiolipidy mogą wyjść wysokie, dlatego je zrobiłam. wyniki maja być do 10 dni, oby szybciej, bo nie wytrzymam
          mam ochotę P o P i E P R Z Y Ć to wszystko
          Last edited by Scaarlett; 06-04-2010, 12:03.

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            A ja po siusianiu zauwazylam troche rozowego sluzu stad moje pytanie. Czuje ze czeka mnie wielkie rozczarowanie, chcialbym miec tak jak Gizela...


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              dotka nie zostaje ci nic jak poczekać do zrobienia teściku

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                scarlett jak że "świetnie' sie odnajduje w Twoich słowach...
                wszytko takie do dupy, az sobie lody wyjełam i mimo ze po świetach dupka urosła to jeszcze jej dołoze, ale mam taka chandre-doła
                Wszystko takie bez sensu, ja w sumie wiem co mi jest, ale co to daje jak PCO wwyleczyc sie nie da, stymulacja pomogła raz ale leki na fikcyjna cukrzyce i ciezka praca zawaliły, a teraz trzeba znów odczekac kilka miesiecy żeby móc CLO przyjmowac. wkurza mnie gadanie wszystkich ze młoda jestem itp. tu wogóle nie chodzi o wiek, bo my młode tez czasu nie mamy, nikt nie wie co my przechodzimy. teraz spłodzic dziecko to wyczyn olimpijski, a zeby utrzymac ciaze to juz maraton...
                Do dup* to wszytko, ani aniołka, ani kurczaka, teraz co chyba tylko sunshine - słoneczko moze byc o każdej prze roku

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Edzia no jak u mnie nie bedzie jutro kurczaczka to tez bede liczyc to na slonko, moze okaze sie loaskawsze
                  Scarlet lece po pracy po ten test i jutro rano robie, niech sie dzieje wola nieba ...


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Juz jestem....Dotka ten śluz miałam z 2 h i potem sucho i pare dni póżniej zobaczyłam 2 kreski...
                    Edziulka moja kochana...powiedziałam mojemu co myślę....na temat picia codziennie piwko....jak mu obliczyłam ile wychodzi w msc-to aż nie chciał wierzyc....powoli widze ,ze się ogranicza....a z mieszkaniem to czekamy na tą babkę....jeszcze nic nie wiem,ale i tak się boje....wszyscy mówią ,zeby brać-łatwo powiedzieć....no ale to na 100% jeszcze nie wiadomo...teraz zbieram ciuszki dla chłopca...-zresztą co ma być to będzie....ach dziewczyny tak bym chciała byście wszystkie miały fasolki w brzuszku....
                    A ja wczoraj u cioci jak byłam była jej córka,która jest zakonnicą..i wreszcie powiedziałam jak naprawdę było to aż za głowę sie złapała....ja aż łzy miałam w oczach....ale tylko sobie zawdzięczam co mam...to wszyscy mi powiedzieli przy stole,że byłam i jestem bardzo silna....

                    Moje największe szczęście

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dzieki Gizela tez bym chciala zeby zniknal, narazie jeszcze nie bylam w wc bo sie boje kurcze az zla jestem na siebie ze sie juz tak nastawilam, teraz sie zaczynam czuc jakby mi ktos cos zabral

                      Dzielna jestes, dzielna


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        edzia dorwała się do lodów, ja do sernika a d u p a rośnie i rośnie Oczekująca melduj się, bo ty taka sernikowa jesteś inaczej zjem wszystko i będziesz mnie mieć na sumieniu

                        Przestało lać, ciut się przejaśnia, może da się wyjść, a jak nie to zaciągnę m do centrum handlowego niech ruszy kasą, jakoś sobie trzeba poprawić humor, byle jak najdalej od dziecinnych sklepów
                        Last edited by Scaarlett; 06-04-2010, 14:19.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Edzia, Scarlet przestancie tu o dupeczkach pisac, zgrabne laski jestescie i akurat kawalek sernika czy lodow Wam zaszkodzi na smuteczki slodycze sa dobre, wlasnie wciagnelam kawalek czekolady truskawkowej i mi troche lepiej

                          Ide po te testy i przy okazji wlasnie do dzieciaczkowego sklepu mam zamiar wstapic bo chce dla maluszka kolezanki cos kupic. Śluz ten jest taki zolto-rozowy blady narazie ilosc sie nie zwiekrszyla nawet na majteczkach go jeszcze nia ma tylko na papierze toalet. (sorry za szczegoly) narazie, naczytalam sie oczywiscie w necie ze czasem w terminie @ moze sie cos takiego pojawic, niech ta @ nie przychodzi !!!! w podbrzuszu momentami czuje jakies buszowanie, sama nie wiem co myslec


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            kurde nie umiem sobie dzisiaj ze soba poradzic, chce mi sie ryczec, ciagle chodzi za mna "CHCE MIEC DZIECKO! CHCE MIEC DZIECKO!"
                            czuje sie taka bezradna - bezsilna...

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Moze to prawda ze jak sie bardzo pragnie dziecka to tym trudniej o nie, niby ze mna wszystko w porzadku a juz 5 miesiac sie staramy i nic,jak bylam u gina to powiedziala mi ze wszystko ok akurat mialam owulacje i powiedziala ze mozna o dziewczynke teraz sie starac i co i nic, tyko teraz zastanawia mnie ta jedna kreska i brak okresu i przez to sie nakrecam i urajam sobie kolejna ciaze moze dlatego nie dostalam okresu, a mam taki zbieg okolicznosci byc moze dlatego ze jestem przeziembiona ale po wspolzyciu to znaczy jak powinno zajsc zaplodnienie od tamtego dnia mam podwyzszona temp chyba przez to ze bylam i w sumie nadal jestem przeziembiona no ale wiecie wkrecam sobie ze moze to fasolka...




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                dotka ja tez sie boje isc do toalety bo tak bardzo nie chce dostac tylko gorzej bedzie jak na prawde nie bede w ciazy i ona nie przyjdzie...!!




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X