Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie maseczki polecacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Dziękuję



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jakie maseczki polecacie?

      Ja już nie raz stosowałam maseczki Yasumi i jestem z nich bardzo zadowolona. Skóra po nich jest niesamowita, najbardziej lubię stosować maseczkę o zapachu truskawek. Pachnie tak pięknie, że mogłabym ją zjeść.
      Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
      — Paulo Coelho
      Alchemik

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jakie maseczki polecacie?

        tez lubie maseczki truskawkowe... tak sam oz blyszczykami hi :-)
        uwielbiam zapach truskaw!! mnia mmniam

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jakie maseczki polecacie?

          Napisane przez Kama13 Pokaż wiadomość
          Ja już nie raz stosowałam maseczki Yasumi i jestem z nich bardzo zadowolona. Skóra po nich jest niesamowita, najbardziej lubię stosować maseczkę o zapachu truskawek. Pachnie tak pięknie, że mogłabym ją zjeść.
          One chyba nie są dostępne w marketach, drogeriach?? bo w ogóle nie kojarzę tej nazwy :O



          Skomentuj


            #20
            Odp: Jakie maseczki polecacie?

            Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
            One chyba nie są dostępne w marketach, drogeriach?? bo w ogóle nie kojarzę tej nazwy :O
            Ja kupiłam tą maseczkę w gabinecie kosmetycznym Yasumi epil. Wolę użyć czegoś naprawdę skutecznego, a przyznam, że lepszych maseczek nigdy nie stosowałam.
            Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
            — Paulo Coelho
            Alchemik

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jakie maseczki polecacie?

              Napisane przez Kama13 Pokaż wiadomość
              Ja kupiłam tą maseczkę w gabinecie kosmetycznym Yasumi epil. Wolę użyć czegoś naprawdę skutecznego, a przyznam, że lepszych maseczek nigdy nie stosowałam.
              Tak myślałam,że to z gabinetu może kiedyś wypróbuję...kto wie



              Skomentuj


                #22
                Odp: Jakie maseczki polecacie?

                Mam super propozycję maseczki dla mam, których cera pokazuje oznaki zmęczenia i niewyspania spowodowanego... hmmm... macierzyństwem i zajmowaniem się małymi bąblami
                Dermika ma maseczkę "Energia", która w magiczny wręcz sposób przywraca naszej cerze świetlistość i promienność. Idealna dla mam pracujących, które chcą ukryć ślady po nieprzespanych nocach
                Ja stosuję regularnie i nie wyobrażam sobie życia bez tej maseczki
                A jesli chodzi o brak czasu na zabiegi pielęgnacyjne, kiedy jest się mamą, to nałożenie takiej maseczki to przecież nie więcej niż 2 minuty

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jakie maseczki polecacie?

                  Ja bardzo cenię sobie maseczkę dla cery odwodnionej Soraya 10 minut na....
                  Kremowa przyjemność na wieczór

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jakie maseczki polecacie?

                    ja właśnie leżę na twarzy z maseczką Eveline błyskawicznie nawilżająca anti-stress bioglinka. Mam suchą skórę a maseczka działa głęboko nawilżająco. koszt niewielki a skóra odżywa w kilkanaście minut.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jakie maseczki polecacie?

                      Bardzo lubię saszetkowe maseczki, bo to zawsze szybko, jednorazowo i w ogóle higienicznie.
                      Spróbujcie sobie kiedyś maseczek w kompresie flizelinowym Exclusive Cosmetics SPA, mają wycięcia na oczy, usta i nos więc nie ma obawy (jak niektóre kobiety mają przy algach), że coś się stanie :-) Łatwo się je nakłada, jeszcze łatwiej zdejmuje i są bardzo skuteczne, ja używam tej czerwonej, ale jest jeszcze niebieska z kolagenem i fioletowa, nie pamiętam niestety z jakim środkiem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jakie maseczki polecacie?

                        Ja uwielbiam maseczki z Perfecty, szczególnie nawilżającą.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jakie maseczki polecacie?

                          To ja polecę swój ostatni zakup - maseczkę oczyszczającą i ściągającą pory z Phenome. Maseczka zrobiona jest na bazie białej glinki, ale zawiera w sobie także ekologiczne wody i roślinne substancje czynne. Kosmetyk jest ogromnie wydajny, świetnie radzi sobie z rozszerzonymi porami i nadmiarem sebum, buzia nie świeci się i ustępują tendencje do zaskórników. Na pewno będę do niej wracała. A wygląda, o tak:

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jakie maseczki polecacie?

                            Ja bardzo lubię maseczki z glinki - ale nie używam drogeryjnych a kupuję glinkę i mieszam sama w zależności od potrzeb z półproduktami. Może jest z tym więcej roboty ale efekty są rewelacyjne.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jakie maseczki polecacie?

                              Nie wiem czy ktoś już polecał, ale mogę dodać te od Elizabeth Kessler. Jak do tej pory jestem z nich bardzo zadowolona

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jakie maseczki polecacie?

                                Napisane przez regina29 Pokaż wiadomość
                                Ja bardzo lubię maseczki z glinki - ale nie używam drogeryjnych a kupuję glinkę i mieszam sama w zależności od potrzeb z półproduktami. Może jest z tym więcej roboty ale efekty są rewelacyjne.
                                Też od niedawna sama mieszam sobie maseczki. Kupuję sobie glinkę czy algi sama mieszam np z kwasem hialuronowym. Polecam stronkę zrobsobiekrem.pl Można tam kupić półprodukty i znaleźć przepisy jak zrobić fajne kosmetyki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X