Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Recenzja Bebilon Alerlac

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

    Bebilon jako bezglutenowy produkt zbożowy świetnie sprawdził się u mojego smyka. Jest on alergikiem po tatusiu. Synkowi dopisuje apetyt przy spożywaniu kaszki, a akurat jesteśmy na etapie rozszerzania diety. Nie mam żadnych obaw przy jej podawaniu. Dobra konsystencja, przyjemny zapach, ekonomiczne opakowanie. Dobra jakość w dobrej cenie ! Polecamy

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

      Jesteśmy z Synkiem bardzo zadowoleni z kaszki Alerlac.
      Jest smaczna, przede wszystkim nie zaobserwowałam po niej niczego niepokojącego.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

        Na kaszki Bebilon Alerlac czekaliśmy z niecierpliwością. Szły długo ponieważ został pomylony adres. Jednak od momentu reklamacji do ich przyjścia minęło jeden dzień. także pełen szacunek za to! Jak już wspomniałam czekaliśmy niecierpliwie bo miał być to pierwszy stały posiłek podany córce. Wcześniej jadła tylko mleko. Ze względu na nietolerancje laktozy bałam się podjąć decyzji o stałym karmieniu. Test Bebilon Alerlac pomógł mi podjąć tą decyzję. Córka początkowo była zdziwiona. Nie wiedziała jak to zjeść. Jadła jednak ze smakiem, a że była chyba bardzo głodna to zjadła dużo domagając się co chwilę więcej i więcej. Konsystencja i smak są w porządku. Produkt zbożowy Bebilon Alerlac jest naprawdę dobry i warty swojej ceny. Córce smakuje, a to jest najważniejsze. Opakowanie jest wydajne, skład i data przydatności są czytelne. W dodatku jest to produkt dostępny w wielu sklepach. Mój pięcioletni syn też zasmakował i również on jest zadowolony. Nie zauważyłam u córki żadnych skutków niepożądanych typu biegunka, zatwierdzenie itp. Moja ogólna ocena to 10/10. Polecam z czystym sumieniem.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

          witam,po użyciu dwóch opakowań moge stwierdzić,że Maja zjada kaszke ze smakiem,zarówno na śniadanko jak i deserek. nie ma żadnych problemów brzuszkowych. Dla mnie kaszka jest zbyt mdła,ale dziecku smakuje.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

            Dostałam do przetestowania i jestem mile zaskoczona, mojemu maluszkowi bardzo smakowała, nic się nie działo, nie uczulała, tylko szkoda że tak mało jej było ale to tylko motywuje do zakupu polecam serdecznie

            Skomentuj


              #36
              Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

              Bardzo dobry produkt, u nas świetnie się sprawdził, dzieci nie miały kłopotu z wypróżnianiem, ani też z kolkami, naprawdę polecam
              Poduszki do karmienia: klik

              Skomentuj

                     
              Working...
              X