Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sprzęt agd

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: sprzęt agd

    Ja zamówiłam przez święta nową pralkę. Wiem, że niezbędny do podłączenie jej będzie syfon, dlatego przeglądam właśnie różne sklepy. Czy ktoś z Was kupował kiedyś z tej strony: xxxx mają tutaj najtańsze syfony, dlatego kusi mnie żeby kupić właśnie stąd.

    Z góry dziękuję za odpowiedzi
    Last edited by disne; 14-10-2020, 21:02. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: sprzęt agd

      Ostatnio przeprowadzałam remont kuchni i w związku z tym wymieniałam też sprzęt AGD. W swym wyborze kierowałam się nowoczesnymi rozwiązaniami, wyglądem i dobrą jakością. Postawiłam na sprzęt polskiego producenta Solgaz xxx, który świetnie się prezentuje i użytkuje. Innowacyjne rozwiązania jak samoczynne wykrywanie gotowania przez okap czy "gaz pod szkłem" świetnie sprawdzają się w praktyce i niweluję oszczędności dla domowego budżetu.
      Last edited by disne; 14-10-2020, 21:02. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: sprzęt agd

        Słuchajcie, a używa ktoś z Was płyty indukcyjnej z Electroluxa? Czeka mnie remont kuchni i zwróciłam uwagę właśnie na te, bo podobno mają płyty Slim-Fit (najcieńsze na rynku) wtedy nie musiałabym wiele zmieniać, tylko obecną płytę gazową zmieniłabym własnie na taką, podobno można bez problemów

        Skomentuj


          #34
          Odp: sprzęt agd

          Ja sprzęty agd zawsze zamawiam na wassermannie. Mają spory wybór no i jakościowo ekstra!

          Skomentuj


            #35
            Odp: sprzęt agd

            a nie ma wymiarów montażowych gdzieś w internecie?

            Skomentuj


              #36
              Odp: sprzęt agd

              Tak, spokojnie Slim Fit możesz zainstalować w miejscu płyty gazowej czy jakiejkolwiek elektrycznej, są naprawde cieniutkie. Ale funkcjonalność mają normalnie dużą

              Skomentuj


                #37
                Odp: sprzęt agd

                W kuchni sprzęt jest bardzo ważny, o ile nie najważniejszy, bo to za jego pomocą przygotowujemy wszelkie posiłki. Każdą kuchnię należny wyposażyć dobrej jakości garnki, sztućce czy patelnie. Moim zdaniem patelnia do naleśników również powinna zaleźć się w każdym domu. Mam dzieci i korzystam z niej regularnie. Na zwykłej patelni takie idealne naleśniki nie wychodzą.
                Last edited by disne; 14-10-2020, 21:03. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: sprzęt agd

                  Szukam jakichś godnych uwagi porad odnośnie zakupu pralki. Podobno tu mają wszystko dobrze opisane xxx. Co o tym myślicie?
                  Last edited by disne; 14-10-2020, 21:03. Powód: link
                  Ten, kto codziennie nie robi postępów, codzienie się cofa.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: sprzęt agd

                    A jakie macie urządzenia i akcesoria do prasowania? Tyko żelazko i deska? W artykule na xxx widać, że możliwości jest więcej.
                    Last edited by disne; 14-10-2020, 21:03. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: sprzęt agd

                      W progi mojego domu niedawno wkroczył nowy sprzęt, kupiłam suszarkę do prania electrolux perfect care. Jestem super zadowolona z tego sprzetu, szybko suszy, ubrania są miękkie i nie mam obwieszonych w końcu wszystkich kaloryferów praniem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: sprzęt agd

                        Ja już nie wyobrażam sobie kuchni bez zmywarki. Oszczędność czasu i pieniędzy. Mam Electrolux Quick Select, ustawiam czas - zmywarka sama dobiera program.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: sprzęt agd

                          Jak mi się marzy zmywarka! Nienawidzę zmywać naczyń. Ale niestety nie mam miejsca na takie fantastyczne sprzęty.
                          Ze sprzętów kuchennych - zdecydowanie nie polecam kuchenki indukcyjnej, bo znacznie gorzej się na niej gotuje. Moim zdaniem nie ma startu do gazowej.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: sprzęt agd

                            Z AGD moge polecić robota Roomba do odkurzania świetnie sprząta, to chyba jedyny produkt agd który mnie nie rozczarował jakością

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: sprzęt agd

                              Niestety sprzęt agd w dzisiejszych czasach jest czasem gorszy jakościowo niż niektóre zabawki mojej córki - parę lat i pralka, czy lodówka do wyrzucenia, bo firma postanawia wykorzystywać fakt iż ludzie tego potrzebują na co dzień. Więc jak się zepsuje szybciej, to i więcej sprzedadzą, popyt nakręcają samemu, a planeta tonie w śmieciach, bo przecież naprawa jest zazwyczaj nieopłacalna...

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: sprzęt agd

                                Pamiętaj, żeby każdy sprzęt AGD cyklicznie sprawdzać. Moja zmywarka zdawała się pracować nieźle, ale pewnego dnia poszedł wąż doprwadzający wodę.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X