Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

A może rewolucja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A może rewolucja?

    Wszystkie użytkowniczki tego działu, może czas wprowadzić rewolucje w wielkim testowaniu? Co o tym myślicie?
    Droga redakcjo może przemyślicie trochę na ten temat? Do rzeczy.
    Często są skargi i pytania "czemu to ja nie wygrałam?", "ale powinnam", itp.
    Ja jak i zarówno większość użytkowniczek rozumiemy, że wasza praca nie jest łatwa, szukacie wielu udogodnień i staracie się zrobić wszystko jak najlepiej, ale może niech znajdzie się tu miejsce gdzie będzie można wam trochę pomóc rozkręcić grę. Jest tu wiele osób z ciekawymi pomysłami, które może wykorzystacie. Może też tutaj będą wszystkie pytania "czemu, po co, dlaczego?"
    Dzisiaj był przykład ile macie chętnych do testowania produktów które udostępniacie. Jestem pewna że większość osób rozumie iż nie możecie zapewnić większych ilości zestawów. Jednak może zmienimy nieco zasady gry by szanse były większe? Ile jest osób które są na forum od 2-3 lat i ani razu nie udało się im. A ile osób które trafiły 2,3,4 i więcej razy w bardzo krótkich odstępach czasowych? Ile jest skarg w tematach "ja powinnam dostać bo wysłałam szybciej niż inni"? Może to w końcu czas wprowadzić jakieś nawet drobne zmiany? Zawszę można zrobić ankietę po zebraniu np 10 pomysłów, byście wiedzieli co byłoby mile widziane.

    Droga redakcjo mam nadzieję, że zakładając ten wątek was nie urażę liczę tylko na to że da się coś zrobić by znaleźć złoty środek.
  •    
       

    #2
    Odp: A może rewolucja?

    też jestem za tylko nie mam na razie pomysłu jak mogłoby to wyglądać ale myślę że losowe wybieranie uczestniczek było by sprawiedliwe wtedy miałby by szansę również te osoby które zgłoszę się kilka godzin po ogłoszeniu startu

    Skomentuj


      #3
      Odp: A może rewolucja?

      1. W poście z regulaminem zamieścić które zgłoszenia wygrywają by potem nie było, że ustawione z góry np 1,5,7,12,23,24 itp. Oczywiście tylko zgodne z regulaminem.

      2.Osoby które wygrały muszą przeczekać np 2 następne testy zanim zgłoszą się do kolejnego.

      3. Przy każdym wyborze zestawu każdy musiał by wprowadzić odpowiedź na dane pytanie zadane przez redakcje. Pytanie nie musi dotyczyć produktu jednak pokazywało by że użytkownik przeczyta zamieszczone informacje np"Jaki kolor lubisz? Twoja ulubiona potrawa? Czy posiadasz zwierzęta? Ulubiony film?"

      4.Gdy jest zaledwie 20 zestawów do rozdania pierwszych 10 osób dostaje tak jak było prędzej a następne 10 tak jak w pkt. 1.

      Tak w skrócie jedne z moich pomysłów.

      Skomentuj


        #4
        Odp: A może rewolucja?

        a ja uważam ze dobrze teraz wszystko prosperuje ,zmieniła bym tylko to zeby w kazdy czwartek było testowanie o tej samej godzinie,a pol godziny przed testem ukazalo sie co bedzie do "zgarnięcia"

        Skomentuj


          #5
          Odp: A może rewolucja?

          Osobiście uważam że testy są super :-) tylko dziś było spore zamieszanie z tym. Lepiej by było np aby była wskazana godzina od której można się zgładzać lub zamknięty wątek by nie dodawać zbędnych komentarzy.

          Skomentuj


            #6
            Odp: A może rewolucja?

            Mi tam wszystko odpowiada. Redakcja i tak zmieniła zasady co do godziny testów, tak aby każdy miał równą szansę bo nie wiadomo o której godzinie startują testy. I to mi się właśnie podoba. Fajny pomysł dała jedna z forumowiczek aby wątek był zamknięty do czasu rozpoczęcia zapisów....bo nie które komentarze wprowadzają w błąd inne osoby.

            Skomentuj


              #7
              Odp: A może rewolucja?

              A moim zdaniem jest sprawiedliwie bo on nas i od naszego refleksu zależy czy się dostaniemy do tesów czy nie. Ja nie chce nic zmieniać i uważam ze to jedt niesprawiedliwe że pare osób nie ma refleksu i ma pretensje. Uważam że ten sposób czyli kto pierwszy ten lepszy jedt naprawde najlepszym rozwiązaniem plus nieznana godzina testu. Wtedy szanse są wyrównane.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: A może rewolucja?

                tak tylko co mamy cały dzień czekac przy komputerze żeby sie dostac?!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: A może rewolucja?

                  to jest zabawa i super sprawa, ze ktos moze cos testować - zapewne kosztuje to duzo pracy i wysiłku z strony Redakcji - dziewczyny raz sie uda innym razem nie - w moim odczuciu jak jest teraz jest jak najbardziej sprawiedliwie wrzućcie na przysłowiowy luz

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: A może rewolucja?

                    Napisane przez zoooja1988 Pokaż wiadomość
                    to jest zabawa i super sprawa, ze ktos moze cos testować - zapewne kosztuje to duzo pracy i wysiłku z strony Redakcji - dziewczyny raz sie uda innym razem nie - w moim odczuciu jak jest teraz jest jak najbardziej sprawiedliwie wrzućcie na przysłowiowy luz
                    Dokładnie Właśnie o to w tym chodzi. Kto sue stara ten wygrywa. Przynajmniej nie może nikt zarzucić że coś jest ustawione. Jak się nie umiecie bawic to sie nie bawcie a nie pretensje

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: A może rewolucja?

                      Napisane przez gosia3xx Pokaż wiadomość
                      Dokładnie Właśnie o to w tym chodzi. Kto sue stara ten wygrywa. Przynajmniej nie może nikt zarzucić że coś jest ustawione. Jak się nie umiecie bawic to sie nie bawcie a nie pretensje
                      Dokladnie tak. Przeciez nikt nie wie o ktorej godzinie zaczna sie testy wiec kazdy ma szanse. To jest sprawiedliwe. :-)

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: A może rewolucja?

                        Ooo, jaki fajny wątek! Bardzo się cieszymy, że macie swoje pomysły, bo nam też nie jest najprzyjemniej odpisywać na zarzuty "dlaczego nie ja?".

                        Odpowiem więc pokrótce, dlaczego takie, a nie inne zasady zostały wprowadzone:
                        1. Zabawa nie może mieć elementu losowości - inaczej będzie niezgodna z prawem. (nie jesteśmy w stanie każdorazowo uzyskać zezwolenia właściwego Dyrektora Izby Celnej na organizację loterii). Nie możemy więc ani wylosować testerek, ani rozdać prawa do testowania "5, 7, 11 itd".
                        2. Zdecydowaliśmy się wyłaniać testerki o różnych godzinach właśnie dlatego, żeby różne osoby: uczące się, pracujące czy zajmujące się prowadzeniem domu miały szanse wziąć udział.
                        3. Staramy się, aby zasady były maksymalnie jasne, stąd konieczność wklejenia formułki - aby nikt nie miał wątpliwości co do "jakości" zgłoszenia...

                        Ale, ale! jesteśmy otwarci na Wasze pomysły, tylko wszystkie musimy zderzyć z rzeczywistością Jeśli tylko wymyślimy coś fajnego - będziemy modyfikować zasady, zmieniać regulamin tak, żeby wypracować najwygodniejszą formę dla nas wszystkich

                        miłego wieczoru (ja wciąż w biurze :/)
                        pozdrawiamy,
                        Redakcja MamoToJa.pl

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: A może rewolucja?

                          aha, zamykanie wątku przed rozpoczęciem testowania od razu przyjmuję za zasadę - dobry pomysł!
                          pozdrawiamy,
                          Redakcja MamoToJa.pl

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: A może rewolucja?

                            Jestem za Nie będzię zbędnych komentarzy i nie będzie problemu co od kiedy się liczy

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: A może rewolucja?

                              Droga Redakcjo. Dziękujemy za konkretną odpowiedz. Teraz chyba nikt nie będzie miał wątpliwości a tym bardziej pretensji Pamiętajmy, że to jest ZABAWA

                              Pozdrawiam i miłego wieczoru - nawet jeśli w biurze

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X