Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

    Kobietki - jakie sa wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu?

    Ja korzystałam ostatnio z fal ultradźwiękowych i jestem baaardzo zadowolona, bo są efekty już po pierwszym zabiegu Plus jest taki, że rozbity tłuszczyk jest usuwany skutecznie i naturalnie przez metabolizm
  •    
       

    #2
    Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

    Ja korzystałam z zabiegu fal radiowych z ultradźwiękami. Ułatwiło mi to pozbycie się kilku cm w obwodach a skóra na brzuchu przestała przypominać kangurzy worek Dla Wrocławianek i dziewczyn z okolic - chodziłam do Studia Śliczna we Wrocławiu, mogę go z czystym sumieniem polecić.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

      Z tego co słyszałam, to bardzo dobrze na cellulit wpływa winoterapia - i wcale nie chodzi o terapię doustną Zabiegi na bazie wina są bardzo popularne na zachodzie Europy, u nas jednak ciągle królują algi i błotka, też skuteczne, ale wino działa jednak w zupełnie inny sposób. Z tego co wiem, to pełen zakres zabiegów oferuje spa przy Hotelu Głęboczek, chętnie wybrałabym się tam na jakiś wypoczynkowy weekend.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

        Widzę, że ultradźwięki są popularne. Ja też skorzystałam, bo słyszałam że tłuszczyk i cellulit są usuwane ostatecznie. Jak na razie - faktycznie żadnego powrotu fałdek. Osobiście polecam salon w Warszawie, zabieg nazywa się Med2 Contour. Nazwy salonu nie wymienię, bo pewnie nie można, ale jak ktoś jest zainteresowany, to moge podac namiary na priva.
        Last edited by zmiennoludka; 30-11-2011, 13:36.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

          @zmiennoludka - ja też akurat miałam zabieg z Med2 Contour, ale poza Warszawą można go sobie zrobić równiez w innych miastach, m.in. w Krakowie i we Wrocławiu Super, że ktoś jeszcze go poleca, utwierdzam się w swojej pozytywnej opinii Ja jestem pozytywnie zaskoczona efektem juz po pierwszym zabiegu, bo rzeczywiście rozbity tłuszczyk nie wrócił. Poza falami ultradźwiękowymi z głowicy kawitacyjnej, w jego usunięciu pomógł też na pewno intensywny drenaż limfatyczny, którym kończy się ten zabieg. Momentami może trochę gorąco było w skórę przy tych falach, ale to mały minusik, bo przewaźnie to tylko relaksujące ciepło.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

            Napisane przez VeraIcon Pokaż wiadomość
            Z tego co słyszałam, to bardzo dobrze na cellulit wpływa winoterapia - i wcale nie chodzi o terapię doustną Zabiegi na bazie wina są bardzo popularne na zachodzie Europy, u nas jednak ciągle królują algi i błotka, też skuteczne, ale wino działa jednak w zupełnie inny sposób. Z tego co wiem, to pełen zakres zabiegów oferuje spa przy Hotelu Głęboczek, chętnie wybrałabym się tam na jakiś wypoczynkowy weekend.
            Winoterapia brzmi apetycznie, ale jednak bardziej mnie przekonuje działanie mechaniczne na cellulit - wydaje mi się być bardziej dogłębne . Poza tym zależy mi jednak na trwałym efekcie, a wspomniane zabiegi z algami, czy błotkiem trzeba regularnie powtarzać

            Widziałam ostatnio zdjęcia osób po zabiegu - jest stronka na FB, można zobaczyć na własne oczy co i jak

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

              Dziewczyny ile ten zabieg kosztuje?
              Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
              http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
              http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                Med2 Contour kosztuje ok. 1000 zł/zabieg. Całą kuracja to minimum 4 zabiegi. Ale teraz gdzieś wyczytałam, że są zniżki w różnych miastach, także warto dobrze poszukać - może się uda trafić na niezły rabat...Ja chyba czytałam nawet o 50% zniżki. I, chyba, chodziło o Kraków, ale głowy nie dam...
                Last edited by zmiennoludka; 16-12-2011, 17:01.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                  No tak 1000zł albo 1200 za jeden obszar dodajmy. CZyli jak ktoś by chciał i uda i pośladki i brzuch to niezłą kaskę musiał by na to poświęcić. A co do ilości zabiegów to też zależy od stopnia posiadanego cellulitu


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                    No - z pewnością nie jest to mało, ale za to raz a dobrze . Mnie naprawdę mój wygląd już dawał się we znaki, można powiedzieć, że na mózg mi się rzucało . Trochę odłożyłam z własnej kasy, trochę mi sprezentowano...

                    Opłacało się, ale z drugiej stony ta cena pozwala mi się teraz zmobilizować, aby się znowu nie zapuścić . Wszystko ma plusy i minusy.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                      ja zrobilam ultradzwieki :-)
                      kupilam na grouponie serie 8 + 4 masaze za 1000zl
                      Wczesniej zadzwonilam do salonu i wypytalam o wszysko - jak sie robi, jak dlugo trwa jeden zabieg etc.

                      Jestem bardzo zadowolona z efektow! Stracilam kilka cm w talii. Dodatkowo cwicze bo dobrze jest polaczyc spalanie przez aktywnosc i ultradzwieki

                      Poecam salon - sprawdzona jakosc Klinika Odchudzania BBC Warszawie

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                        Niezła promocja :-) Też tym urządzeniem Med Contour - bo jeszcze niedawno nie mieli go w ofercie? Fajne wrażenie - prawda? Ważne też, żeby pomiędzy zabiegami nie wcinać za dużo tłuszczy i węglowadanów - wtedy organizmowi łatwiej usunąć rozbite ultradźwiękami tłuszcze, bo nie musi ganiać za jeszcze dostarczanymi.
                        To widzę, że chyba w Warszawie jest najwięcej tych aparatów, ale w innych miastach też są dostępne - bo namówiłam kumpelę z Bydgoszczy i też jest mega zadowolona (rozmawiałam z nią przedwczoraj, gdy była po pierwszym zabiegu). No - nie dziwię się jej - bo trafił się jej akurat pakiet promocyjny i zaoszczedziła z 2 tysiące!
                        Last edited by zmiennoludka; 16-02-2012, 02:26.

                        Skomentuj


                          #13
                          Aukcja od 1 zł

                          http://allegro.pl/skin-so-soft-zloci...158661959.html
                          PATRYŚ 10-09-2008


                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                            A jak radzicie sobie z tłuszczykiem w sezonie letnim? Dla mnie jedynym rozwiązaniem są pełne stroje do pływania, które dosyć dobrze maskują niedociągnięcia mojego ciała. A przynajmniej, jeśli chodzi o brzuch.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                              Napisane przez matisek Pokaż wiadomość
                              A jak radzicie sobie z tłuszczykiem w sezonie letnim? Dla mnie jedynym rozwiązaniem są pełne stroje do pływania, które dosyć dobrze maskują niedociągnięcia mojego ciała. A przynajmniej, jeśli chodzi o brzuch.
                              Ja tak, jak pisałam wcześniej - jestem po zabiegu Med Contour, który pomógł mi wymodelować sylwetkę. Problem miałam z fałdką pod pępkiem - no nie szło jej niczym usunąć - żadne ćwiczenia się jej nie imały . Cellulit z bioder też usunęłam tym urządzeniem - wiem, dziwne miejsce, ale u mnie bardzo pod kątem skórki pomarańczowej było problematyczne...
                              Szczerze mówiąc kostiumy moje to teraz raczej bikini - też odpowiednie, bo góra musi być dobrana do kształtu piersi właścicielki - ale poza tym stwierdzam, że jest OK. Niestety żaden strój nie ukryje tego z czym się borykamy, a jedynie zamaskuje problem...Chociaż kiedyś i tego próbowałam, ale teraz z tłuszczykiem rozprawiłam się wcześniej i tego lata nie mam tego problemu. Profilaktycznie - stosuję balsamy ujędrniające, ale czy one działają? Nie wiem. Wiem, że nie ma efektu jojo

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X