Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polskie wybrzeże

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Polskie wybrzeże

    Z racji tego,że mieszkam w Kołobrzegu zachęcam wszystkich bardzo serdecznie do odwiedzenia tego miasta.Zabytkowy Ratusz,wspaniała Katedra,legendarna Latarnia Morska,skąpane w słońcu molo,piękne piaszczyste plaże,czysta woda,mnóstwo zieleni i dobrych restauracji to tylko niektóre z atrakcji,jakich w nim doznacie.W Metropolis zjecie pyszną,niedrogą pizzę,a w restauracji Pod winogronem wyśmienity obiad.Zapraszam
  •    
       

    #2
    Odp: Polskie wybrzeże

    myślę że to bardzo ciekawe miejsce na wakacyjny wyjazd, może kiedyś skorzystam ale niestety nie w tym roku

    Skomentuj


      #3
      Odp: Polskie wybrzeże

      W kołobrzegu jest rzeczywiscie bardzo ładnie,ale dla mnie troche zbyt drogo.Nie sa to wczasy na moja kieszeń,bo nie mam tam rodziny a kwatery są dość drogie.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Polskie wybrzeże

        Nie wiem jakie są ceny kwater w Kołobrzegu, bo jeżdżę tam "do siebie", ale wyżywienie wychodzi o wiele taniej, bo można się zaopatrzyć w Lidlu, Biedronce, Billi, Muszkieterach i wielu wielu innych marketach. Kosmetyki kupić w Rossmannie. Nie trzeba ze sobą tachać zapasu pieluch i słoiczków.

        Dwa razy byłam w Niechorzu - w tamtejszych sklepikach wszystko jest drogie, nie mówiąc już o nędznym wyborze.

        W Kołobrzegu nie ma też problemu z lekarzami, aptekami, w razie czego szpital jest (podobno świetna porodówka ).

        Uwielbiam to miasto

        Skomentuj


          #5
          Odp: Polskie wybrzeże

          Witam,ja bylam 2 lata temu w Kolobrzegu,z kolezanka u jej takiej dalszej rodziny.Ona do nich jechala pierwszyraz ,bo chciala ich poznac .i wyszlo na to ze jej brat jest wicestarosta Kolobrzegu,ale to mniej z tym.Miasto jest naprawde ladne duzo ladnych miejsc,ale wszystko zes my nie pozwiedzali,bo bylismy tylko 2dni,ale bylo cudownie ,morze slonce.Pojechalabym z mezem ,ale yrodzila sie nam coreczka ,ktora ma 2 miesiaz=ce dopiero,i musimy troszke jeszcze poczekac na wakacje)

          Skomentuj


            #6
            Odp: Polskie wybrzeże

            my wczoraj wróciliśmy z Rewala
            byliśmy Po delfinem
            http://www.pod-delfinem.pl/

            do plaży 50 m
            pokoje co rok malowane , wiekszość z tarasem
            ankes kuchenny z kuchenką lodówką czajnikiem
            w pokojach sztućce, szklanki, talerze - nie trzeba wozić swoich
            dostępna deska do prasowania i żelazko, parawany
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Polskie wybrzeże

              Napisane przez marionetka26 Pokaż wiadomość
              W kołobrzegu jest rzeczywiscie bardzo ładnie,ale dla mnie troche zbyt drogo.Nie sa to wczasy na moja kieszeń,bo nie mam tam rodziny a kwatery są dość drogie.
              Prywatne kwatery nie są aż tak drogie.Można znaleźć pokoje już od 20 zł/os.Ale pobyt w hotelu+wyżywienie to już koszt ok.1500 zł od osoby.Taniej można wypocząć już na cyprze

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Polskie wybrzeże

                [QUOTE=Chemical;207776]Nie wiem jakie są ceny kwater w Kołobrzegu, bo jeżdżę tam "do siebie", ale wyżywienie wychodzi o wiele taniej, bo można się zaopatrzyć w Lidlu, Biedronce, Billi, Muszkieterach i wielu wielu innych marketach. Kosmetyki kupić w Rossmannie. Nie trzeba ze sobą tachać zapasu pieluch i słoiczków./QUOTE]

                Tak,zgadza sięWiadomo,ze przy kurortach,plaży i hotelach ceny jedzenia są nawet dwukrotnie wyższe.Dobrze,ze w mieście jest kilka supermarketów

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Polskie wybrzeże

                  Właśnie przeczytałam na onecie,że kąpielisko w Kołobrzegu otrzymało od sanepidu błękitną flagę,czyli wyróżnienie nadawane kąpieliskom, które spełniają najwyższe światowe standardy, m.in. w kategoriach czystości wody i bezpieczeństwa.A więc ZAPRASZAM!
                  Tutaj link do artykułu:
                  http://plaze.onet.pl/reportaze/gdzie...0,artykul.html

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Polskie wybrzeże

                    Widzę, że na razie niemal tylko o Kołobrzegu.
                    My byliśmy kilka lat temu w Rewalu i bardzo miło wspominam pobyt tam. Wtedy jeszcze byliśmy w pakiecie "2 + brzuch", ale było bardzo wiele rodzin z dziećmi, w zasadzie większość.
                    W tym roku bylismy z kolei w Krynicy Morskiej i tu było podobnie, wczasowicze to albo rodziny z dziećmi, albo emeryci. Więc dość spokojnie, ale nie brakowało atrakcji dla maluchów i nieco starszych pociech. A i samo miasteczko bardzo przyjemne. I dodam, że piekna plaża krynicka równiez posiada "błękitną flagę".
                    Łukasz 11.10.2007

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Polskie wybrzeże

                      Ja w tym roku w sierpniu wybieram się do Kołobrzegu
                      Zarezerwowaliśmy sobie kwaterę prywatną pokój dla 4 osób 90 zł doba więc taniocha


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Polskie wybrzeże

                        a ja polecam swoje Gdansk piekna plaza na Stogach, mozna tez poplywac na westerplatte(choc niestrzezone,ale i tu i na Stogach bardzo zadko ,prawie sie nie zdazaja, sinice i glony)i twierdza wisloujscie, potem jelitkowo i rzezby z piasdku na plazy plus duuza infrastruktora knajpiana, miedzy jelitkowem a molem na zaspie park nadmorski gdzie jest duzy plac zabaw i dla maluchow i starszakow(trasa na rowery, deskorolki)oprucz tego glowne miasto, bastiony do okola starego Gdanska, forty napoleonskie,Zoo przy granicy z Sopotem(przy zakrecie do zoo w lesie góra pachołek z wierza widokowa),park Oliwski,
                        potem gdynia - akwarium morskie, zawsze cumujace zaglowce, na poczatku plazy duzy plac zabaw na piasku (ze statkiem) duza baza gastronomiczna i czesc knajp posiada kącik dla dzieci, w strone orlowa bulwar nadmorski i przejscie plaza pod klifem do mola w orlowie( tam troche rybakow i ladna plaza) wszedzie w pasie lasow przy plazy sa stare umocnienia wojskowe bunkry pozostalosci po stanowiskach strzelniczych itp. muzeum wojskowe(orp blyskawica i w lesie przy bulwarze),
                        sopot chyba nie potrzebuje reklamy,
                        z trojmiasta blisko na wyspe sobieszewska bardzo przyjemny teren, z duza iloscia kwater, i pieknym jeziorem raj oddzielonym tylko grobla od wisly smiałej ,
                        z Gdanska przez Sopot i Gdynie kursuje tramwaj wodny na Hel

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Polskie wybrzeże

                          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                          Ja w tym roku w sierpniu wybieram się do Kołobrzegu
                          Zarezerwowaliśmy sobie kwaterę prywatną pokój dla 4 osób 90 zł doba więc taniocha
                          90 od osoby czy podzielone na 4?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Polskie wybrzeże

                            Polecam Pobierowo ,domki !!! czysta plaża,daleko w głąb jest płytko,dużo atrakcji dla dzieci,place zabaw,wesole miasteczko,basen na plazy na malych i duzych, oceanarium do zwiedzania ul Grunwaldzka, na plazy zjezdzalnia,trampolina....ludzi,owszem sporo i na plazy i w miescie( aczkolwiek jest duzo zakamarkow w lecie,bocznych uliczkach gdzie z malymi bobaskami mozna isc na spacerek,swobodnie,bez hałasu i gwaru) ale to w koncu wakacje!!!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Polskie wybrzeże

                              Napisane przez marionetka26 Pokaż wiadomość
                              90 od osoby czy podzielone na 4?
                              90 zł doba za 2 osoby dorosłe i 2 dzieci czyli 90 podzielone na 4


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X