Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

plamy z marchewki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: plamy z marchewki

    Zapieram vanishem, ale to ciężko schodzi. Staram się zabezpieczać ubranka wcześniej. Niektóre poszły do kosza, bo nie udało mi się dobrać.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: plamy z marchewki

      Ja odrazu mocze ciuszki w odplamiaczu lovela, plamy nie zawsze schodza ale po kilku praniach sa mniej widoczne

      Skomentuj


        #48
        Odp: plamy z marchewki

        Moczenie niezbędne, ale koniecznie w zimnej, a nie ciepłej wodzie. Na starszą plamę dobre jest też użycie wody utlenionej.

        Skomentuj


          #49
          Odp: plamy z marchewki

          Ja też używam odplamiaczy Lovela. Praktycznie to jeszcze nie musiałam wyrzucić ubranka, bo plamy po marchwi czy innym obiadku nie zeszły. też zawsze moczę w zimnej wodzie. Dodatkowo zawsze zakładam śliniak, ale z niego też ładnie wszystkie plamy schodzą.

          Skomentuj


            #50
            Odp: plamy z marchewki

            Ja zawsze zapierałam plamki szarym mydłem lub jak już mi się skończyło to używałam zwykłego mydełka i tez plamy schodziły. Są tez specjalne odplamiacze np. z loveli też się sprawdzają koleżanki polecały. Najlepszym sposobem jest od razu zaprać ubranko...ale wiadomo, że nie zawsze się tak da.

            Skomentuj


              #51
              Odp: plamy z marchewki

              Jeżeli chodzi o plamy i odplamiacze http://www.higiena.net.pl/produkty/s...miacze,2,10642 to niestety ale zazwyczaj używam Vanish przed praniem- z lepszym albo gorszym skutkiem (w zależności o tego jak stara była plama) ale jakoś sobie radzi. Wiem że to nie do końca najlepsze rozwiązanie ale chyba najłatwiejsze. Staram się go używać jak najmniej i jak najrzadziej. Do prania potem oczywiście używam proszków hipoalergicznych.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X