Wróć   Forum Mamotoja.pl > MamoToJa.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Porady doradcy laktacyjnego
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady doradcy laktacyjnego Kłopoty z karmieniem piersią, nawał pokarmu, za mało mleka, nocne pobudki? Sprawdź porady doradcy laktacyjnego.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 13-10-2014, 05:24
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Domyślnie Odp: jak długo karmić piersią?

tak jak w wszystkim w życiu trzeba znaleźć złoty środek i wybrać co dla dziecka i a przede wszystkim mamy jest dobre i co da mamie zadowolenie i szczęście w roli mamy, żony, kobiety
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-10-2014, 18:57
evelinek13's Avatar
evelinek13 evelinek13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Miasto: Mazury

mysle ze kazda matka wie co dobre dla jej dziecka i sama wie do kiedy powinno sie karmic swojego maluszka. Ja przy moich bliznaiczkach niestety nie dalam raduy dlugo karmic bardzo zaluje .... ale nei maial wystarczajaco pokarmu neistety
Nieprzeczytane 13-10-2014, 19:02
27otsifem's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Cytat:
Napisał evelinek13 Zobacz post
mysle ze kazda matka wie co dobre dla jej dziecka i sama wie do kiedy powinno sie karmic swojego maluszka. Ja przy moich bliznaiczkach niestety nie dalam raduy dlugo karmic bardzo zaluje .... ale nei maial wystarczajaco pokarmu neistety
dla dzieciaczka liczy sie każda kropla mleka matki ja podziwiam mamy blliźniąt, które karmią dzieciaczki swoje w ogóle wizja posiadania bliźniaków mnie przeraża i podziwiam rodziców
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-10-2014, 19:10
evelinek13's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Cytat:
Napisał 27otsifem Zobacz post
dla dzieciaczka liczy sie każda kropla mleka matki ja podziwiam mamy blliźniąt, które karmią dzieciaczki swoje w ogóle wizja posiadania bliźniaków mnie przeraża i podziwiam rodziców
ja na poczatku tez sie przewerazialam ale szybko wpadlam w rytm zreszta Bog wie co nam daje Wiec skor odostal mblizneita wiem ze dam rade I bardzo dziekuje codziennie BOgu za to ze dal mi dwie na raz Sa takie slodkie i kcohane
Nieprzeczytane 13-10-2014, 19:13
27otsifem's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Cytat:
ja na poczatku tez sie przewerazialam ale szybko wpadlam w rytm zreszta Bog wie co nam daje Wiec skor odostal mblizneita wiem ze dam rade I bardzo dziekuje codziennie BOgu za to ze dal mi dwie na raz Sa takie slodkie i kcohane
to człowiek pewnie by sie oswoił i przyzwyczaił do sytuacji - ale ja jak pamiętam początki z Zosią - było ciężko to z dwójkom to hmmm nio nie umiem sobie siebie wyobrazić
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-10-2014, 19:17
evelinek13's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Cytat:
to człowiek pewnie by sie oswoił i przyzwyczaił do sytuacji - ale ja jak pamiętam początki z Zosią - było ciężko to z dwójkom to hmmm nio nie umiem sobie siebie wyobrazić
jakbys miala to bys sobie poradziłą na bank !! Matka to jest matka, da rade innej opcji nie ma
Po drugie zawsze jest maz do pomocy wiec da sięrade
Moje naszczescie byly w miare grzeczne mialy kolki ale szybko minelo 4 miesiace pierwsze i kolki sie skonczyly i bylo juz z gorki
Nieprzeczytane 13-10-2014, 22:04
27otsifem's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Cytat:
jakbys miala to bys sobie poradziłą na bank !! Matka to jest matka, da rade innej opcji nie ma
Po drugie zawsze jest maz do pomocy wiec da sięrade
Moje naszczescie byly w miare grzeczne mialy kolki ale szybko minelo 4 miesiace pierwsze i kolki sie skonczyly i bylo juz z gorki
nio pewno by człek dal jakoś rade w konci musiał by - u nas też było kolki oj pamietam je i u nas był ogromny problem z ulewaniem Młoda co zjadła to ulała i ciągla kontrola wago bo mało przybierała, badania co z wieraczem itd. szpital - więc poczatku u nas pod gorke wygladaly
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-10-2014, 19:17
evelinek13's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Cytat:
nio pewno by człek dal jakoś rade w konci musiał by - u nas też było kolki oj pamietam je i u nas był ogromny problem z ulewaniem Młoda co zjadła to ulała i ciągla kontrola wago bo mało przybierała, badania co z wieraczem itd. szpital - więc poczatku u nas pod gorke wygladaly
my pierwsze 4 miesiace musielismy jezdzic 60 km od naszego maista na rehabilitacje, od 5 miesiaca male zaczely anm chorowac bylam z nimi miesiac w szpitalu an antybiotyku poznie jznowusz cos.... tez poaczatki mielismy trudne, czasami zalamywalam redce siedzila mi plakalam ale co nas nei zabije to nas tylko wzmocni!
Nieprzeczytane 16-10-2014, 05:15
27otsifem's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Cytat:
my pierwsze 4 miesiace musielismy jezdzic 60 km od naszego maista na rehabilitacje, od 5 miesiaca male zaczely anm chorowac bylam z nimi miesiac w szpitalu an antybiotyku poznie jznowusz cos.... tez poaczatki mielismy trudne, czasami zalamywalam redce siedzila mi plakalam ale co nas nei zabije to nas tylko wzmocni!
to też podżyłaś i miałaś "mocny" start w roli mamy - mi też nieraz brakowało sił z tym ulewaniem - bo Zosia nam ulewała pod ciśnieniem i w nocy to było czuwanie nad nią czy wszystko ok - bałam się ze coś jej sie stanie a ja nie usłyszę - i jak ulewała to za chwilę była głodna a ja ją karmiłam piersią (tak strasznie chciałam ją karmić) i tak było w kółko jedzenie, ulewanie, jedzenie, spanie, ulewanie, przebieranie pampersa i ubranek bo zalane - ale dałyśy rade przez to przebrnąć
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-10-2014, 20:12
mimilkaaa mimilkaaa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mimilkaaa.polki.pl

Miasto: Warszawa

Cytat:
http://babyonline.pl/karmienie-dziec...4714,r1p1.html tutaj jest fajny artykuł pt. Przełomowy 5. miesiąc - rewolucja w karmieniu dziecka na pewno wyczytasz w nim cenne i potrzebne informację
27otsifem dziękuję za odpowiedź. Miałam problem z internetem, już zabieram się za czytanie artykułu

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania