Wróć   Forum Mamotoja.pl > MamoToJa.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Porady doradcy laktacyjnego
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady doradcy laktacyjnego Kłopoty z karmieniem piersią, nawał pokarmu, za mało mleka, nocne pobudki? Sprawdź porady doradcy laktacyjnego.

Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 16-04-2014, 20:47
bagnes's Avatar
bagnes bagnes jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bagnes.polki.pl

Miasto: Radlin
Wyślij wiadomość przez AIM do bagnes
Domyślnie jak długo karmić piersią?

Witam
Jestem mamą 5 letnich bliźniaków i rocznej córci. Synów karmiłam mm z wielu powodów o których nie chce pisać bo nie jest to dla mnie przyjemny temat.
Córka jest na piersi do dzisiaj.
Nurtuje mnie jednak pytanie, jak długo najlepiej karmić piersią, ponieważ wiem że organizacje zajmujące się tym tematem zalecają nawet do 3 lat. Ale od kiedy córka ukończyła 6 miesięcy spotykam się z opinią wielu osób w tym lekarzy (!) że dłuższe karmienie piersią nie ma sensu, że powinnam jej podać mm bo to już jest tylko kwestia przyzwyczajenia dziecka i nic dobrego dla niego nie wnosi. Nawet na tym forum dietetyk stwierdził że pierś po 6 msc życia to tylko dodatek, więc można spokojnie przechodzić na mm.
Nie rozumiem takiego podejścia, dlatego cieszę się że pojawiła się pani na naszym forum i proszę o zabranie głosu w tej sprawie

Odpowiedź z Cytowaniem

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania