Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak organizujecie dziecku mikołaja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jak organizujecie dziecku mikołaja?

    czy poprosicie kogos, zeby przyszedł w przebraniu do domu? a moze wybieracie się na zorganizowanego mikołaja np. w jakiejś bawilandii czy klubie malucha? a moze po prostu zwyczajnie połozycie prezent na parapecie i zawołacie dziecko, że mikołaj wrzucił przez okno?
    chętnie przeczytam o Waszych pomysłach:-)
  •    
       

    #2
    Odp: jak organizujecie dziecku mikołaja?

    Ja od początku mówiłam moim dziewczynom, że mikołaj żył dawno temu i był biskupem, który obdarowywał ludzi prezentami. Na tą pamiątkę my robimy dziś to samo. Jakos nigdy nie mogłam sie przekonać do opowiadania bajeczek, że to mikołaj przynosi prezenty. Dlatego mamy w salonie wielką czerwoną skarpetę, do której wszyscy wrzucamy swoje prezenty dla najbliższych. 6 grudnia skarpeta zostaje otwarta, a nowi nabywcy prezentów cieszą sie jak szaleni.
    Moja prawie dorosła córka


    Moja wyrośnięta kruszynka

    Skomentuj


      #3
      Odp: jak organizujecie dziecku mikołaja?

      a my wynajelismy mikolaja bylo super, przyszedl dzis po17, mlody chlopak, stwierdzam po glosie, swietny kontakt z dziecmi, doroslym dal po rozdze, hehe 50zł wzial razem z dojazdem a jechal ok15km, juz na parterze zaczal dzwonic dzwonkiem i krzyczec ho ho ho az sasiedzi powychodzili (mieszkamy na 3-cim pietrze ) prezenty rozdal, pogadal z dziecmi, popstrykalismy zdjecia i poszedl


      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



      ---------------------------------------------------

      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

      Skomentuj


        #4
        Odp: jak organizujecie dziecku mikołaja?

        U nas w tym roku bez jakichs szczegolnych niewiadomo jakich udziwnien... wyslalysmy list z corka do sw. mikolaja i dostalysmy zwrotny list wideo takze widziala swietego mikolaja, dwod jest hehe, powiedzial jej, ze przyjdzie do niej jak bedzie zapewne spac i takie tam ( polecam www.imikolaj.pl ) no i planujemy jak wiekszosc rodzin sami jako mikolaj podlozyc pod choinke prezenty, pozniej mowiac, ze byl i dal je sam swiety - czyli klasyka

        Skomentuj


          #5
          Odp: jak organizujecie dziecku mikołaja?

          U nas będzie wujek przebrany wiadomo jak

          Skomentuj


            #6
            Odp: jak organizujecie dziecku mikołaja?

            Jak ja byłam dzieckiem, to mikołajem była moja ciocia ale po 2 latach się zorientowałam, bo dwa razy z rzędu spóźniła się na mikołajki i "minęła Mikołaja na schodach" :P W taką powtarzalność historii to nawet dziecko nie wierzy Chrześniakowi powiedziałam w zeszłym roku (miał 2 lata), że był u mnie Mikołaj i zostawił dla Niego prezent, bo Mu się domy pomyliły :P

            Skomentuj


              #7
              W jaki sposób mikołaj dostarcza Waszym maluchom i Wam prezenty?

              Drogie Mamy, jak wręczacie (tzn. jak mikołaj wręcza!) Waszym maluchom prezenty? Czy czyszczą, oczywiście te większe, nie niemowlaki ochoczo buciki, stawiają przed pójściem spać obok łóżeczka, a nocą mikołaj zagląda do pokoju i prezent umieszcza? A może rano mama czy tata przekazuje upominek od mikołaja do rąk własnych dziecka czy może, na modę amerykańską, w skarpecie? Z mężami i reszta dorosłej rodziny też to praktykujecie? U nas zawsze rządziła opcja z butem i ciche nocne skradanie się rodziców do niego

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: W jaki sposób mikołaj dostarcza Waszym maluchom i Wam prezenty?

                U nas zawsze wkładał prezenty do butów. Ach, to podekscytowanie, kiedy rano sie budzisz i widzisz, że coś w tym buciku jest - niesamowite uczucie, aż człowiek żałuje, że już w pana mikołaja nie wierzy

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: W jaki sposób mikołaj dostarcza Waszym maluchom i Wam prezenty?

                  U nas tradycyjnie: rano dziecko się budzi i prezent juz czeka pod poduszką Wtedy jest mnóstwo radości.


                  www.Amko.com.pl

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: jak organizujecie dziecku mikołaja?

                    U nas nie ma co prawda przebieranek za Mikołaja,ale synek zawsze siedzi do późna i wypatruje Mikołaja na niebie. Dopiero jak zaśnie,ma prezent pod poduszką,rano jest bardzo dużo radości


                    www.Amko.com.pl

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X