Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ukochana przytulanka do snu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    U nas tez nic nei dalo kupienie drugiej takiej samej szmacianki-przytulanki.
    Ta jego ma juz swoj zapach i wogole.Na szczescie maly daje mi ja wygotowac

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      gdzie tam nie wypiorę, bo jak śpi to razem z owieczką mocno wtuloną.czasem jak się budzi i widzi,że nie ma owieczki obok niej to płacze (a jest w np. w nogach)

      Skomentuj


        #18
        Ja tez kupiłam Kubusiowi inna przytulanke bo pieluszka z ktora spi jest czesto wilgotna w zwiazku z tym ze Kubunio bardzo sie slini:-(.....niestety to nic nie dalo...pieluszka musi byc i juz!!!!!!

        Skomentuj


          #19
          dzisiaj po kryjomu wyprałam Malwinki owieczkę.
          czekałam 2 godziny,żeby rzuciła ją gdzieś w kąt
          a jaka była radosna , że jej przytulanka jest czyściutka i pachnąca

          Skomentuj


            #20
            hehehehe ja nie mam tego problemu(z praniem) poniewaz zaopatrzylam sie w pokazna sterte pieluszek tetrowych i piore je na bierzaco :-)

            Skomentuj


              #21
              Mój synek(11lat) do 7 lat uwielbiał welurową czerwoną świnkę na którą mówił ''misiu''.Natomiast córeczce (2lata) dałam taką typowo szmacianą przytulankę ale ona jej nie chciała, przywiązała się do wielkiego pluszowego misia z którym z trudem mieści się w łóżeczku.


              Skomentuj


                #22
                Napisane przez izabela22 Pokaż wiadomość
                przytulanki Julek nie ma, ale spanie kojarzy mu się od razu ze smoczkiem i podusią

                smoczka próbujemy ograniczać.... ciężko, ciężko
                Nasze smyki są w podobnym wieku i widzę , że problemy też podobne. Mój Erwinek śpi prawie zawsze z pieluszką i smoczkiem. I już tracę pomysły żeby oduczyć go noszenia smoczka. Ma go w buzi tylko w domu, na dwór nie zabiera więc mam nadzieję, że w końcu całkowicie go odstawimy
                Erwinek urodzony 20 kwietnia 2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                  Moj synus ma przytulanke ale ja ignoruje...myslicie ze mozna cos zrobic zeby ja polubil?A moze to kwestia wieku(ma8 i pol m-ca).Mysle ze moze usypianie go byloby troche latwiejsze z ulubionym (w naszym przypadku)zajaczkiem...
                  mój synek śpi z pieluchą, z czego pożytek taki, że mozna je podmieniać i prać. Ale gdybym mogła cofnąć czas to nie dałabym synkowi takiej przytulanki bo ciężko odzwyczaić, a wiele siniaków już sobie nabił przewracając się o tą swoją pieluchę. Szczerze wolałabym żeby nie był od żadnej przytulanki tak uzależniony bo już nie raz był problem gdy wyszlismy na spacer i zapomnieliśmy pieluszki. I była katastrofa
                  Erwinek urodzony 20 kwietnia 2007

                  Skomentuj


                    #24
                    moj synek do pewnego czasu nie zwracał uwagi na zabawki przytulał kocyk (zwłaszcza jeden) i tak jak u załozycielki tematu pieluszke. Z pieluszka przy buzi zasypia bardzo ładnie. Ale ostatnio zwrocil uwage na zielonego kameleona i gryzie go i łapie, przytula i pomaga sobie nim przy przekrecaniu
                    pozdr
                    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                    Skomentuj


                      #25
                      Moja córcia ma swoją ukochaną podusie, a właściwie dwie identyczne, gdyż jak jedna piorę to druga jest w użytku. Zasypia z poduszką i tak samo się budzi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Mój synek(2,5 roku) od niedawna zaczoł sie interesowac maskotkami.Wczesniej przytulanki mogłyby dla niego nie istniec.Ma swoją ulubioną-myszke-sam ją nazwał "myszka Mika" z początku sie śmialiśmy że nie Miki tylko Mika i teraz zabiera ją wszędzie,na zakupy,na spacer,do spania-usypia wtulony w nią.Często jak gdzieś wyszliśmy a zapomnieliśmy zabrac Myszke Mike musieliśmy sie wracac do domu po nią bo był płacz.Ciesze sie jak widze jak Alan ją przytula,mówi że ją kocha i opowiada jej co widzi w bajce.Zwraca sie do niej jak do przyjaciela(żywego).
                        Alanek 14.09.2006

                        Skomentuj


                          #27
                          Hmm u nas mały zasypia ze swoimi 3 pluszakami małpką, misiem no i owieczką

                          Skomentuj


                            #28
                            Widze,ze nie tylko moj synus upodobal sobie pieluszke na przytulanke...
                            Martwie sie bardzo,bo maly ma juz 2,5 roku i wszelkie proby zakonczenia przyjazni z pieluszka koncza sie wielkim placzem.Chociaz ostatnio przychylnym oczkiem spoglada na swojego misia ,z ktorym rowniez spi ,wiec moze jest nadzieja

                            Skomentuj


                              #29
                              Napisane przez tulumbi Pokaż wiadomość
                              Nasze smyki są w podobnym wieku i widzę , że problemy też podobne. Mój Erwinek śpi prawie zawsze z pieluszką i smoczkiem. I już tracę pomysły żeby oduczyć go noszenia smoczka. Ma go w buzi tylko w domu, na dwór nie zabiera więc mam nadzieję, że w końcu całkowicie go odstawimy
                              Tulumbi,
                              Julek na dzień przed drugimi urodzinami odstawił smoczka - sam!!!
                              jesteśmy w szoku jak łatwo to poszło, z dnia na dzień.
                              od ok. pół roku miał jednego smoczka, wyssał go tak i zużył, że aż zrobiła się w nim dziurka.
                              Dziurawego sam odstawił, mówiąc że jest chory (monio) i musi odpocząć.

                              teraz mój synek zasypia bez niczego, nie ma żadnej przytulanki, nic....
                              Julek 15.o2.2oo7r



                              Skomentuj


                                #30
                                Napisane przez izabela22 Pokaż wiadomość
                                Tulumbi,
                                Julek na dzień przed drugimi urodzinami odstawił smoczka - sam!!!
                                jesteśmy w szoku jak łatwo to poszło, z dnia na dzień.
                                od ok. pół roku miał jednego smoczka, wyssał go tak i zużył, że aż zrobiła się w nim dziurka.
                                Dziurawego sam odstawił, mówiąc że jest chory (monio) i musi odpocząć.

                                teraz mój synek zasypia bez niczego, nie ma żadnej przytulanki, nic....
                                izabela22
                                Zazdroszczę że tak łatwo poszło ze smoczkiem. Mój nosi po domu pieluszkę i mimo, że nzywa ją szmatą to wyrzucić nie chce A smoczka też ma od dawna jednego, który już ledwo zipie. Korci mnie żeby wyciąć w smoczku dziurkę bo też słyszłam od znajomych, że dziecko odrzuca popsuty smoczek. Zobaczymy. Pozdrawiam
                                Erwinek urodzony 20 kwietnia 2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X