Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sprzęt kuchenny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    sprzęt kuchenny

    Jaki sprzęt kuchenny polecacie na prezent dla kogoś kto dopiero urządza się w kuchni? Najpierw na myśl przyszły mi podstawy, takie jak garnki patelnie itp, ale może osoba obdarowana woli sama wybrać taki sprzęt? Macie jakieś pomysły? Póki co rozglądam się tutaj
    xxx
    Last edited by disne; 16-07-2020, 19:51. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: sprzęt kuchenny

    Sprzęt kuchenny powinien być odpowiednio dopasowany pod nasze potrzeby i rzecz jasna powinien też znajdować się w granicach naszych możliwości finansowych.

    Skomentuj


      #3
      Odp: sprzęt kuchenny

      Pamiętaj o zabezpieczeniu swojego mieszkania x
      Last edited by disne; 16-07-2020, 19:51. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: sprzęt kuchenny

        Napisane przez Patris38 Pokaż wiadomość
        Sprzęt kuchenny powinien być odpowiednio dopasowany pod nasze potrzeby i rzecz jasna powinien też znajdować się w granicach naszych możliwości finansowych.
        Otóż to! Jak możemy to warto kupić jednak zestaw garnków lepszej firmy, to samo tyczy się jakichś innych naczyń kuchennych. Jednak widać różnicę i na pewno na dłużej posłuży w naszej kuchni. Marek typu krzak zdecydowanie nie polecam ja mam zestaw garnków Tefal i sobie chwalę, ale moja mama ma innej znanej marki i też nie narzeka. Wcześniej miałam jakieś mniej znane no i niestety uchwyty plastikowe poodpadały...

        Skomentuj


          #5
          Odp: sprzęt kuchenny

          Ja muszę kupić nowy blender.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X