Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    No to musi cos byc w tych jego potrawach skoro tak sie dopominali. Widac ze pora obiadowa ze tak nawijamy o jedzeniu
    A gdzie reszta dziewczyn??? Ana jak tam wrocilas juz? jak Twoje sprawy cyklowe jestes chyba 2 dni do przodu ode mnie u mnie raczej pudlo, (.)(.) jakby mniej bola niz kilka dni temu chyba @ sie zbliza wrrrrr


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      No wlasnie Dotka, kiedy bedziesz testowac?


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        U mnie objawow brak wiec narazie nie testuje. Testowalam w 24 dc jak m byl bo chcialam razem ale nic nie wyszlo. W tym miesiacu sie nie nakrecam i nie mysle o tym tak intensywnie jak poprzednio, chyba ginek mnie tak zgasil w 19dc jak pow ze on tu ciazy narazie nie widzi. Poczekam cierpliwie na @, chyba ze bedzie sie spozniac to wtedy


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dotka mam nadzieje, ze jednak nie przyjdzie @
          Ja teraz juz zmykam, jade do domku, bo mamy spotkanie z florystka o 18.
          Milego popoludnia


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Florystka jak to ladnie zabrzmialo, po polsku mowiac "kwiaciarka" buziak milego popoludnia pa


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witam dziewczynki!! Ale cudownie było Normalnie dawno się tak nie bawiłam) Zwiedzaliśmy, ryliśmy ze śmiechu i do tego kupiłam sobie super rzeczy-w Niemczech jest wiecej sklepów chyba niż u nas Mowie Wam jakie uczucie niesamowite, jak czułam, gdy dzidzia mojej przyjaciółki kopała! COS CUDOWNEGO... A tak poza tym to Tak jak mowisz Dotka-mam 29dc i nic. Hmm, nie chce sobie nic wmawawiac, ale ciagle tam ziewałam i zmeczona jestem. Moze to ten klimat. Jajnik troche przestal kłuć ( a kłuł ostatni tydzień). Od wczoraj mam podpaske,ale na razie cisza na morzu... A jak wam minal week.? Grillowałyscie?

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ale ze mnie gapa Dotka kochana GRATULUJE ZARECZYN!!! Bajecznie to zrobił-ma facet styl Ładna dziewczyna z Ciebie i zgadzam sie z Promesse-podobna do Joanny Osydy Masz chyba zielone oczy takie jak ja Musze tez zalaczyc jakas fote!
                Ninka gratulacje dzidzi!! Ale cudownie... Nie martw sie,bo wszystko bedzie ok.i dacie rade.
                Promesse czekamy na Ciebie. Nie opuszczaj nas moja droga
                Edzia widze,ze week.sie udał hihi
                Scarletka, Oczekusia,Ewcia a jak Wasz week.?? Bo cos nie doczytalam
                Bajtel fajnie,ze sie relaksujesz i dobrze znosisz ciaze-to najwazniejsze

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dziewczyny witam ciepło-wróciłam i jestem w domu,niestety na insulinie....
                  Za 10 dni jadę tylko na kontrol...Czuję sie zmęczona bo miałam co noc mierzenie cukrów w krwi,czasami kułam się 10razy,ale juz się uregulowały i jestem w domku....pozostaje mi dieta i insulinka. Wiem ,że będę często w Poznaniu i tam będę rodzić....
                  Cieszę się ,że mogę byc już z wami....a jutro nadrobię...buziaki dla wszystkich

                  Moje największe szczęście

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ana dzieki, trzymam kciuki za Ciebie super ze week Ci sie udal i jestes zadowolona. Osobiscie nie czuje sie podobna do Joanny Osydy ale tak jak ona w filmowej Majce uwielbiam robic zdjecia Zamierzasz testowac czy do ktorego dc czekasz?

                    Gizela super ze juz wrocilas
                    Scarler, Oczekusia meldowac mi sie tu, ja sie tak nie bawie co to za nawyki pojawiac sie i znikac, bo z kaloszem zaraz Was nawiedze i nakopie w pupki


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dotka czekam do czwartku na rozwój wypadków. Przez ostanie 2 miesiace mialam cykle 28dniowe,no ale moze to zmiana klimatu i mi sie poprzesuwało. Choc po cichutku licze,ze moze nie Gizelka fajnie,ze juz wrocilas i ze sie unormowal ten cukier. Ok.zmykam,bo padam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Witajcie!!
                        Ale tutaj teraz pustki! Gdzie sie dziewczynki pochowalyscie w krzaczkach za zimno by siedziec. Wylazic bo sie przeziebicie
                        Promesse przepisy juz same w sobie sa pyszne ale ja zauwazylam ze ty wolisz piec niz gotowac I fajnie ze tak szybcutko wrocilas do nas.
                        Ewcia ja bym na twoim miejscu poszla do rodzinnego by byc spokojniejszym
                        U mnie dzisiaj zimn wiec prawie nie wychodzilam z domu ale za to za rogaliki sie wzielam bo mnie tak naszla mocno ochotka mnia mnia.
                        Ide sie wykompac mam nadzieje ze ktos tu jeszcze wpadnie pozniej.


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witam Was Kobity ja po weekendzie padam jak dziki koń po westernie.Tak naprawdę to dopiero dziś odpoczywam jak mój M jest w pracy. Mam dość remontów i tego latania. Dziś też się dowiedziałam że moja kumpela ze szkolnej ławki załapała, a też długo się starali. Khatrina co u Ciebie? Oczekusia gdzie się podziewasz?

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Fajnie że jesteś Kacperkowa! Ja też lecę pod prysznic i wracam z powrotem

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Czesc KOchane - no widez ze sie zrobiło kuchennie na tym naszym forum
                              Normalnie ja tu dietke próbuje trzymac a tu takie pysznosci sie wypisuje i ja to na wieczór musze czytac bo wczesniej czasu nie miałam nie ładnie nie ładnie, hahahahhahahahahahahahahah

                              Ana słonce no widze ze weekend sie udał kochana.Trzymak kciuczeta.Ja tez lubie do nie miec jezdzic - mam tam dwie szwagierki, tak jak mówisz sklepów pełno i mozna duzo rzeczy nakupywac owiele tanszych i lepsezj jakosci niz w Polsce.Dawaj zdjatko kochana - dawaj , dawaj

                              Sylwiunia tak myslałam ze padneita bedziesz i dlatego nie mogłas tu do nas zagladnac - ale juz jeste,Odpocznij troszke i juz tu do nas;P

                              Promesse kochana - ciesze sie ze juz do nas wróciłas słonce!!!!!!!

                              EDZIULA A TY KAJS POLAZŁA!!!!!!!!!!- Choc tu do nas, napewno swojego m teraz molestujesz - co???????? No ale teskno nam

                              Ewciu ja tez mysle zebys poszła do lekarza kochana tak dla swietego spokoju słonce-dla samej siebie.

                              MamaKiC no i ty przeciwko mnie ROGALIKI mi tu pisze.O zgrozo!! hahahhahhahaahhahahahahahaha

                              Dotka trymam kciuki, widze ze bedziesz pichcic z Klary przepisami - podrzuc troszke co?Ale bym sobie zjadła troszke takiego jedzonka,Mniam


                              SCAARLETKO CHOC JUZ DO NAS ANIOŁKU!!!!!

                              ja własnie wróciłam z pracy i zaraz do łózia uciekam bo jutro na rano do pracy znowu, no ale za to popołudnie wolne to bede wypoczywac no i troszke was nadrobie bo dzis tylko na szybciora przeczytałam.


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ana u mnie dzis 27dc i rano w sluzie dostrzaglam zwiastuny @, wiec pewnie za 1-2 przyjdzie, za to za Ciebie Skarbie trzymam kciuki mocno
                                Oczekujaca poczekam az m. przyjedzie i mu podrzuce przepisy albo na jego przyjazd lasagne zrobie bo strasznie mi na nia slinka cieknie, a kiedy Kacperkowa napisala o rogalikach to na nie tez. Jak je robisz z ciasta francuskiego czy drozdzowego?
                                Scarlet nie mam porannego towarzystwa do kawki, melduj sie dzis bo pojde i za fraki wyciagne Cie sila


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X