Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
    Hej kobietki!

    Carin jaka ulga a te przesunięcia to stresy i nerwy pewnie.marzec będzie twój

    niunia o widzę że ostro wzięłaś się do roboty ja tez nie jem kolacji i już widzę po ciuchach że są troszkę luzniejsze i spodnie się łatwiej dopinają ale z tymi słodyczami to mi gorzej wychodzi,łasuch jestem na słodkie więc wole raz na tydzień mieć do bólu.
    dodka na kawkę mi tu już zaraz

    Porządki rozpoczęte powolutku cały luty mam na toale już wiosnę czuć w powietrzu jak słonko zaświeci
    tak..tak wzięłam sie za siebie bo zawsze tylko mówiłam ...a nic nie robiłam w tym kierunku..ale teraz powiedziałam stop do wakacji musze byc szczuplejsza żeby jechac nad jezioro i pięknie się prezentowac w moim nowym stroju kąpielowym a co do słodyczy to tez nie potrafie sie pochamowac jak mnie przypsze to musze coś zjeśc oczywiście przed 17h
    a tak wogóle to dzień doberek





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Witam
      Carin super ze @ przyszla
      Niunia ja tez jestesm straszny slodyczojad
      Bajtel jak urzadzisz parapety to cyknij fotke, ja chce sobie w tym roku ładny balkon zrobic
      Scarlet melduj mi przepis na budyniowca bo brzmi niezle w wiesz ze ja lasuch

      milego dnia !!!!!!!!


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Przepis prosty, a ciacho baaaaaaaaaaaaardzo dobreeee

        CIASTO:,
        masło, kostka 200 g
        mąka, 3 szkl.
        zółtka, 4 szt.
        proszek do pieczenia, 1 łyżeczka
        cukier waniliowy/wanilinowy, 1 saszetka
        cukier, pół szklanki
        krówki, ilość według uznania, polecam kruche krówki (nie ciągutki)
        2-3 jabłka
        MASA BUDYNIOWA według własnego przepisu lub:
        mleko, 0,75 l.
        budyń śmietankowy/waniliowy, 2 saszetki


        1. Zagniatamy wszystkie składniki na ciasto. Dzielimy na 2 części, chłodzimy w zamrażalce 20 minut lub w lodówce 40 min.

        2. krówki kroimy w kosteczkę. Obieramy jabłka i kroimy w plasterki.

        3. Przygotowujemy masę budyniową. Przepis taki sam jak na opakowaniu, ale używamy 0,75 ml mleka ( żeby mieć pewność, że masa się zsiądzie dodaję ok 2 łyżek masła do mleka, ale najczęściej robię budyń produkcji własnej, taki na oko)

        4. Do wysmarowanej blachy tłuszczem i wysypanej mąką wykładamy na dno 1 część ciasta, na to wylewamy masę budyniową, wbijamy plasterki jabłek i posypujemy krówkami. drugą część ciasta ścieramy na tarce o najgrubszych oczkach tak aby pokryła cały wierzch.

        5. Ciasto pieczemy ok. 50 minut w 180`C, ale doglądajcie go, bo każdy piekarnik inny. Ciasto ma być lekko zarumienione

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          scaarlett przepis brzmi przepysznie i łatwy do zrobienia może i ja sie skuszę i jak najdzie mnie to zrobie...hmmmm..tylko w tym problem że jak będę się patrzec jak mój mąż je wsuwa to się boję że nie wytrzymam i zjem nawet wieczorkiem..(czasem silna wola nie wystarczy)
          miłego dzionka





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ale dobre ciacho!!!!
            scarletka nie kuś odpisałam przepis i spróbuję zrobić na odjezdne dla m.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              ktoś wam chce powiedziec helloo

              +

              brzusio, na dowód ze sie udalo

              a teraz prosimy o ciasto
              Attached Files

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                edzia moje serdeczne gratulacje i życze przede wszystkim spokojnej ciązy...i pisz jak samopoczucie





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Czesc dziewczyny! Scarlet-przepis obiecujacy)Zrobie,bo ostatnio sie przeprowadzilismy i ciagle cos pichce i gotujeEdzia, fajny brzusio A co bedzie???Owocnych staranek dla wszystkich-pozdrowionka!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witajcie dziewczęta.
                    Edziulka cudny bajtelek
                    Dziś za oknem mgła brak słońca, brrrr nie lubię!
                    Tylko kawka smakuje i zapraszam wpadajcie.
                    Mój m wyjeżdża za 4 dniale czy to wystarczy w starankach już mi smutno że będę sama spać a może wpadniecie na piżamowe party?????

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej dziewczynkiDawno mnie tutaj nie było.Wpadłam się pochwalić że mam przy sobie swój mały cud od 12.01.2011ma na imię Oskar
                      Postaram się wrzucić zdjęcie chłopaków
                      Attached Files
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Witam, ja pije kawę i mam pączka z adwokatem i się rozpływam mmmmmm
                        Edzia brzuszek chyba maly masz, albo tak na zdj wyszlo, ale taki wlasnie fajny jest
                        Scarlet narazie nic nie pieke bo mam @ a wtedy zakalce wychodza haha
                        Ewcia super, juz miesiac prawie bedzie jak urodzilas, a Igorek super wloski ma
                        Ana, Gosia my dalej na polu walki tez sie doczekamy

                        a to dla was po pączku


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Ana, Gosia my dalej na polu walki tez sie doczekamy-dodka trzymam cię za słowo!!
                          ejończyk fajowe chłopaki
                          pączek mniam mniam aż mi ślinka leci chyba się skuszę i na popołudnie do kawki kupię od razu będzie lepszy humorek,na razie spadam bo wychodzę.
                          Jak super że forum odżyło!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            DOTKA brzusio mały jak na 20tydz ale taki urok dopiero 2kg przytyłam, ale wyniki sa ok, male tez zdrowe rosnie prawidlowo wiec

                            EWCIA ale słodziaki bedziesz miała ciekawie jak oba podrosna hihih

                            ja jade dzis do babci na kluski parowe ze smietana mmmmmm
                            a pogoda fakt paskudna, troche strach jechac bo szklanka

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hej laseczki u mnie pogoda tez dzisiaj marna a do tego jeszcze Bartek coś zaczął chorować...gorączkuje,pokasłuje czasem i dwa razy zwymiotował ale taką śliną(flegmą) pewno to przez pogode!raz ciepło raz zimno!
                              a ja dalej cwicze i czekam na efekty
                              ejonczyk Oskarek śliczny będzie miał wzięcie u dziewczynek
                              dotka z chęcią bym wpadła na pączusia ale rano juz wsunęłam bułeczke z makiem więc wiesz za dużo kalorii na raz
                              co do wyjazdów naszych ślubnych to mój tez wyjeżdża do.. Szwecji (ma wyjazd służbowy szkolenie czy cuś tam takiego...) i ten wyjazd jest 21 lutego jeszcze sam nie wie na ile jedzie ale chyba na ok 10 dni lub mniej,jak ja to przeżyje na tym wydupiu? (bo mieszkam na wiosce zabitej dechami)
                              no to se pogadałam miłego dzionka





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ewcia super chłopaki! Moje gratulacje

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X