Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szyjemy!!!

Collapse
Przypięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Szyjemy!!!

    II część bo nie moge załaczyć w jednym poście nie wiem dlaczego ;/
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Szyjemy!!!

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      II część bo nie moge załaczyć w jednym poście nie wiem dlaczego ;/
      Jej jakie świetne serio jestem pod wrażeniem bo pomysł wcale nie trudny A mogłabyś wrzucić zdjęcie gdzie widać jak zszywasz poszczególne strony?

      Skomentuj


        #48
        Odp: Szyjemy!!!

        Ja właśnie skończyłam szyć dla córeczki i taka jestem z siebie dumna, że aż się pochwalę
        Attached Files

        Skomentuj


          #49
          Odp: Szyjemy!!!

          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
          Jej jakie świetne serio jestem pod wrażeniem bo pomysł wcale nie trudny A mogłabyś wrzucić zdjęcie gdzie widać jak zszywasz poszczególne strony?
          https://www.youtube.com/watch?v=l5ZDOCo0eAo tutaj dziewczyna wszystko pokazuje jak się takim sposobem zszywa pomysł łatwy - tylko chwilkę to zajmuje ale jak dzieciątko zadowolone to serducho sie raduje - moja Zosia ma taką książeczkę od urodzenia i nadal pała do niej miłością - co mnie ogromnie cieszy

          majowa_mama super ach kusi mnie nauczyc sie szyc a Ty dlugo szyjesz?

          Skomentuj


            #50
            Odp: Szyjemy!!!

            Ależ pięknie dziewczyny Macie ogromny talent aż zazdroszczę
            majowa mama - u mnie mąż nie mógłby znieść tego hałasu Pracuje przy maszynach to i w domu wolałby spokój

            Skomentuj


              #51
              Odp: Szyjemy!!!

              majowa_mama super ach kusi mnie nauczyc sie szyc a Ty dlugo szyjesz?[/QUOTE]

              Szczerze, to szyję od 3,5 tygodnia, nigdy się nie uczyłam o nawet nie mam kogo podpytać, wszystko sama z pomącą youtube Polecam wszystkim, bo jeśli ja mając 2 lewe ręce do robótek ręcznych dałam radę to każdy da!

              Skomentuj


                #52
                Odp: Szyjemy!!!

                Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                Ja właśnie skończyłam szyć dla córeczki i taka jestem z siebie dumna, że aż się pochwalę
                Ale fajna kostka i tym bardziej jestem pod wrażeniem że tak którko szyjesz brawo
                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                https://www.youtube.com/watch?v=l5ZDOCo0eAo tutaj dziewczyna wszystko pokazuje jak się takim sposobem zszywa pomysł łatwy - tylko chwilkę to zajmuje ale jak dzieciątko zadowolone to serducho sie raduje - moja Zosia ma taką książeczkę od urodzenia i nadal pała do niej miłością - co mnie ogromnie cieszy

                majowa_mama super ach kusi mnie nauczyc sie szyc a Ty dlugo szyjesz?
                dzięki za link :*
                Wyobrażam sobie Twoją dumę że książeczka tak się spodobała

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Szyjemy!!!

                  dziewczyny aż wam zazdroszczę zdolności

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Szyjemy!!!

                    Lara ja mam dwie lewe rączki - a coś wychodzi :P więc każdy to potrafi

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Szyjemy!!!

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      Lara ja mam dwie lewe rączki - a coś wychodzi :P więc każdy to potrafi
                      oj nie takie dwie lewe Dla mnie to jest naprawdę świetne I trzeba to chcieć i umieć robić ,a mam wrażenie że Wam to tak z łatwością przychodzi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Szyjemy!!!

                        ja się wciągłam jak robiłam pierwszą książeczkę filcową dla Zosi jeszcze w ciąży - musiałam leżeć więc jakoś starałam sobie wypełnić czas, teraz od czasu do czasu coś dla niej szyje - a to ubranka dla lalki - ma zrobioną moja Panna taką przebierankę - lalkę z filcu która ma pełno ubranek, Moja Panna lubi się tą lalą bawić - więc od czasu do czasu robie jej coś nowego (wiem ze mozna takie reczy kupic) , teraz książeczki robie dla maluszków znajomych albo jak w rodzinie się urodzi maluszek daje taką w prezencie plus jakieś ubranko/zabawkę

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Szyjemy!!!

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          ja się wciągłam jak robiłam pierwszą książeczkę filcową dla Zosi jeszcze w ciąży - musiałam leżeć więc jakoś starałam sobie wypełnić czas, teraz od czasu do czasu coś dla niej szyje - a to ubranka dla lalki - ma zrobioną moja Panna taką przebierankę - lalkę z filcu która ma pełno ubranek, Moja Panna lubi się tą lalą bawić - więc od czasu do czasu robie jej coś nowego (wiem ze mozna takie reczy kupic) , teraz książeczki robie dla maluszków znajomych albo jak w rodzinie się urodzi maluszek daje taką w prezencie plus jakieś ubranko/zabawkę
                          Wiesz co i pewnie twoja córka też może to polubi tak po mamusi
                          Moja młodsza siostra szyła dla lalek jak była młodsza ale teraz lubi sobie przerabiać rzeczy Tylko robi to ręcznie
                          A ty teraz po rodzinie rozdajesz ale mogłabyś się wziąć za produkcją i sprzedawać dobry biznes

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Szyjemy!!!

                            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                            Wiesz co i pewnie twoja córka też może to polubi tak po mamusi
                            Moja młodsza siostra szyła dla lalek jak była młodsza ale teraz lubi sobie przerabiać rzeczy Tylko robi to ręcznie
                            A ty teraz po rodzinie rozdajesz ale mogłabyś się wziąć za produkcją i sprzedawać dobry biznes
                            To prawda, rękodzieło jest znowu w cenie
                            Ja na razie jeszcze trenuję ale również planuję sprzedawać swoje wyroby
                            A dzisiaj Majucha chodzi w spódniczce uszytej wczoraj w nocy
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Szyjemy!!!

                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              Wiesz co i pewnie twoja córka też może to polubi tak po mamusi
                              Moja młodsza siostra szyła dla lalek jak była młodsza ale teraz lubi sobie przerabiać rzeczy Tylko robi to ręcznie
                              A ty teraz po rodzinie rozdajesz ale mogłabyś się wziąć za produkcją i sprzedawać dobry biznes
                              e tam na biznes to się nie nadaje raczej bo to ręcznie szyte i ma wiele niedoskonałości

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Szyjemy!!!

                                Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                                To prawda, rękodzieło jest znowu w cenie
                                Ja na razie jeszcze trenuję ale również planuję sprzedawać swoje wyroby
                                A dzisiaj Majucha chodzi w spódniczce uszytej wczoraj w nocy

                                majowa mamo
                                szycie Cię wciągneło na maksa spodniczka cudna - a moja panna nie będzie chodzić w spódniczkach, sukienkach - nad czym ubolewam nie lubi i płacze jak chce jej zalożyć spódnice

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X