Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miłość z Internetu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Miłość z Internetu?

    Znam przynajmniej dwa małżeństwa, dodam, że szczęśliwe, gdzie mąż i żona poznali się przez Internet. Jedni są z tego samego miasta, więc szybko przeszli do znajomości w realu. Ale u drugich, z uwagi na sporą odległość, nawet oświadczyny były na scaipie.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Miłość z Internetu?

      teraz czasem internet jest jedynym miejscem do poznaia się. ja byłam pochłonięta praca i nie miałam czasu na mężczyzn a mojego męża także poznałam przez internet w sumie przypadkiem ja mieszkałam w warszawie a on w szczecinie

      Skomentuj


        #48
        Odp: Miłość z Internetu?

        Moja kuzynka, już w wieku 30 lat poznała przez neta chłopaka, po pół roku znajomości był już zaplanowany ślub na za 2 lata. Obecnie 3 lata po ślubie sa w trakcie rozwodu.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Miłość z Internetu?

          Znam miłość z internetu i jest to całkiem realne. moja kolezanka poznała miłość przez internet, teraz sa szczęśliwym małżeństwem z dwójką dzieci.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Miłość z Internetu?

            Bo internet pomaga poznawać ludzi, i a nuż może się udać że się akurat trafi na tą drugą połówkę. Obecnie to chyba w ogóle internet odkrywa decydującą rolę w poznawaniu nowych ludzi.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Miłość z Internetu?

              Uważam, że internet to świetne miejsce na poznanie kogoś. Nie można go z góry przekreślać, bo tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo. Moja siostra poznała swojego obecnego narzeczonego na portalu randkowym xxxx i jest teraz najszczęśliwszą kobietą na ziemi. Wszystko dlatego, że przez wiele lat nie mogła znaleźć właściwego faceta, a lata lecą i była już naprawdę załamana. Wszystko jest możliwe, trzeba tylko chcieć!
              Last edited by disne; 23-06-2020, 20:15. Powód: link

              Skomentuj


                #52
                Odp: Miłość z Internetu?

                A ja z kolei uważam ,że owszem dla niektórych to jedyna szansa na poznanie kogoś ale trzeba bardzo uważać, bo w sieci roi się od osób z zaburzeniami lub tych ukrywających tożsamość.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Miłość z Internetu?

                  Ja również uważam, że jest to duże ryzyko aby poznać prawdziwe obliczę człowieka przez internet. Czasami możemy mieć szczęście ale to niestety pewnie często się nie zdarza Jestem mało odważna więc poznawanie ludzi przez internet to nie dla mnie

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Miłość z Internetu?

                    Akurat jeśli chodzi o te portale, które podaliście, to nie słyszałam ani o jednym :P Uważam natomiast, że faktycznie jest to ciekawy pomysł na znalezienie miłości. Dobrze jest to wszystko opisane w [ mydwoje.pl/portal-randkowy Gdybym nie miała faceta, to pewnie sama bym się nad tym zastanowiła, bo czemu by nie?
                    Last edited by disne; 23-06-2020, 20:15. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Miłość z Internetu?

                      Napisane przez tosia93 Pokaż wiadomość
                      Akurat jeśli chodzi o te portale, które podaliście, to nie słyszałam ani o jednym :P Uważam natomiast, że faktycznie jest to ciekawy pomysł na znalezienie miłości. Dobrze jest to wszystko opisane w xxxx Gdybym nie miała faceta, to pewnie sama bym się nad tym zastanowiła, bo czemu by nie?
                      W sumie nigdy nie śledziłam portali randkowych, nie miałam takiej potrzeby Jednak są ludzie, którzy na pewno szukają miłości przez internet a takie portale mogą im w tym pomóc Do odważnych świat należy
                      Last edited by disne; 23-06-2020, 20:16. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Miłość z Internetu?

                        My poznalismy sie w internecie, na badoo. Mialam fikcyjne konto, i tak od slowa do slowa - dlugo ze soba pisalismy, spotkalismy sie po miesiacu i tak juz nam plynie czas od kilku lat, z roznymi przerwami

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Miłość z Internetu?

                          ja w taką miłość nie wierzę, jestem za tym żeby poznawać i zakochiwać się w kimś w realu.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Miłość z Internetu?

                            Ja byłam z facetem poznanym w internecie ponad 2 lata. Niestety (a może i na szczęście) związek się rozpadł.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Miłość z Internetu?

                              A wiecie co ja Wam na ten temat powiem? Swojego męża poznałam w internecie I tak sobie razem żyjemy spokojnie, bez żadnych awantur, wciąż tak samo zakochani, jak na początku, już prawie 5 lat

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Miłość z Internetu?

                                Da się znaleźć mężczyznę przez Internet. Jedynym warunkiem jednak jest szybkie zawarcie bezpośredniego kontaktu, inaczej to nie ma sensu.
                                Jeśli nie umiesz gryźć – nie szczerz zębów.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X