Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miłość z Internetu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Miłość z Internetu?

    W tych czasach wszystko jest możliwe Ludzie, którzy dużo pracują szukają partnera lub partnerki przez internet, bo nie mają innej możliwości i ja całkowicie to popieram.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Miłość z Internetu?

      W obecnych czasach wiele osób poznaje się w internecie. Sama mam wielu znajomych, którzy są razem dzięki internetowi. Każda forma poznania jest dobra

      Skomentuj


        #33
        Odp: Miłość z Internetu?

        Moja znajoma poznała swojego męża grając w grę na FB. Nadal dziwią mnie takie znajomości i związki bo ja zakochuje się raczej od pierwszego wejrzenia, oko w oko w realu. A tak się w ten sposób nie da. Nie wiadomo czy taka osoba pociąga nas fizycznie, dopóki jej nie spotkamy.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Miłość z Internetu?

          Lubie takie historię może miłości życia nie spotkałam w Internecie, ale dzięki komunikatorom poznałam wiele wspaniałych osób

          Skomentuj


            #35
            Odp: Miłość z Internetu?

            Teraz wszyscy zabiegani, zalatani.
            Trudno kogoś poznać w realu.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Miłość z Internetu?

              miłość z internetu jest jak najbardziej realna mama mnóstwo znajomych którzy połączyli się w pary a poznali się przez portal internetowy

              Skomentuj


                #37
                Odp: Miłość z Internetu?

                Napisane przez inka_aa Pokaż wiadomość
                Teraz wszyscy zabiegani, zalatani.
                Trudno kogoś poznać w realu.
                Tak to prawda teraz wszystko online

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Miłość z Internetu?

                  Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                  Tak to prawda teraz wszystko online
                  Lara5 no nie do końca wszystko da się online zrobić
                  ale faktycznie ja też znam kilka par, które połączyły się dzięki internetowi

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Miłość z Internetu?

                    Ja znam takie pary, ale w 70 % te pary trzymały się tylko ze względu na seks a jak przyszło co do czego że jedna strona zaczeła myśleć o ślubie, rodzinie itd to druga strona nagle znikała :/

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Miłość z Internetu?

                      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                      Lara5 no nie do końca wszystko da się online zrobić
                      ale faktycznie ja też znam kilka par, które połączyły się dzięki internetowi
                      no tak w realu c niektóre sprawy muszą się dziać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Miłość z Internetu?

                        Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                        Ja znam takie pary, ale w 70 % te pary trzymały się tylko ze względu na seks a jak przyszło co do czego że jedna strona zaczeła myśleć o ślubie, rodzinie itd to druga strona nagle znikała :/
                        być może nie dopasowali się tak ,albo poszli na taki układ "luźnego związku " Różnie bywa

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Miłość z Internetu?

                          ja jestem chyba starej daty i wole znajomości na żywo ale znam ludzi którzy poznali się przez internet ale zanim się dobrali to musieli sporo znajomości przez neta zawrzeć

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Miłość z Internetu?

                            nie mam nic przeciwko temu że się ludzie poznają przez internet, ale nie wiem jak można być takim nierozważnym i ufać wszystkiemu co piszą obcyludzie, uważajcie proszę bo czasem kończy się to gwałtami jak w przypadku mojej koleżanki.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Miłość z Internetu?

                              Dokładnie, wydaje mi się, że ludzie stają się coraz bardziej naiwni. Ja pamiętam swoje rozczarowania. Kilka lat temu miałam konto na ezeo.pl i zdarzało się tak, że na spotkania przychodzili inni mężczyźni niż pisali. Jednak po kilku takich randkach zaczęłam korzystać z funkcji wideo randek, które oferował portal i wtedy własnie trafiłam na swojego narzeczonego

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Miłość z Internetu?

                                Mój brat poznał swoją obecną narzeczoną przez internet- są już ze sobą ładnych parę lat. Do czasu aż nie zobaczyłam jakim fajnym związkiem są, sama nie wierzyłam że jest możliwa taka miłość.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X