Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miłość z Internetu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Miłość z Internetu?

    No ja swoją miłość poznałem dzięki portalowi xxx randkiwsieci . Nie mogłem lepiej trafić i polecam każdemu takie rozwiązanie.
    Last edited by disne; 23-06-2020, 21:07. Powód: link
    Ten, kto codziennie nie robi postępów, codzienie się cofa.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Miłość z Internetu?

      Też znam wiele par, które są szczęśliwe, a poznały się w sieci Internet wcale nie jest taki zły, tylko trzeba rozsądnie umieć z niego korzystać. Owszem ryzyko jest zawsze, bo wiele się słyszy. Ja tam wychodzę z założenia, że miłość przez internet jest możliwa - można się poznać, rozmawiać, przełamywać różne bariery. Jesteśmy ludźmi, potrzebujemy związków, relacji zainteresowania to normalne - świetny artykuł o tym ostatnio czytałam na xxxx. Każdy z nas przecież zasługuje na miłość
      Last edited by disne; 23-06-2020, 21:07. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Miłość z Internetu?

        pewnie
        xxx Portal sponsoringowy
        Last edited by disne; 23-06-2020, 21:08. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Miłość z Internetu?

          pewnie, że się da poznać
          mi się udało
          jakby ktoś miał nagonioną randkę...
          to polecam poczytać ciekawe artykuły na temat przygotowań do randki
          znalazłam spoko xxxxx
          a jak ktoś ma nudę aktualnie ze swoim partnerem to.. odsyłam do [xxxx

          Last edited by disne; 23-06-2020, 21:08. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Miłość z Internetu?

            Jasne, czemu nie? Mam bardzo dużo znajomych, którzy poznali się przez internet i teraz tworzą szczęśliwe związki. Poza tym nie trzeba należeć do pokolenia internetu, obecnie po prostu człowiek nastawiony jest raczej na pracę i osiągnięcie stabilności, a kiedy budzi się nagle, że chciałby założyć rodzinę, to często dookoła wszyscy już zajęci. Także internet to świetna sprawa w takich sytuacjach

            Skomentuj


              Odp: Miłość z Internetu?

              Wydaje mi się, że jak najbardziej znalezienie miłości online jest możliwą rzeczą. Jest teraz całą masa portali randkowych oferujących poważne spotkania, więc bez obaw możesz znaleźć poważny związek, którego początkiem będzie kontakt w sieci. Ja od siebie polecam Ci portale gdzie znajdziesz poważne randki i spotkania xxxx, zerknij tutaj, a dowiesz się jaki portal randkowy wybrać. Do tego warto też przeczytać recenzje portali randkowych, by wiedzieć czego po którym się spodziewać. Pozdrawiam!
              Last edited by disne; 23-06-2020, 21:05. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Miłość z Internetu?

                ja poznałam chłopaka swojego ok 6 lat temu na fb i do tej pory jestesmy razem

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Miłość z Internetu?

                  Moja przyjaciółka zaczęła randkować i prosi mnie o pomoc, a ja zupełnie nie wiem co mam jej radzić. Ma wątpliwości czy umawiać się z kolegą z pracy, trochę niezręczne jak dla mnie. nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Nie chciałabym żeby przegapiła miłość swojego życia. Co robić?

                  Skomentuj


                    Odp: Miłość z Internetu?

                    Kiedyś prowadziliśmy sprawę,w której dziewczyna poznała chłopaka w sieci. Pisali przez dwa lata zanim doszło do spotkania. Jak w końcu się spotkali na żywo to została okradziona. Trzeba uważać, a najlepiej nie do końca ufać.

                    Skomentuj


                      Odp: Miłość z Internetu?

                      Jasne,że da się poznać kogoś przez internet,właściwie to randki przez internet to już norma ! Moja koleżanka poznała swojego chłopaka na portalu randkowym i są razem już dwa lata, niestety trzeba uważać bo czasem można natrafić na jakieś płatne strony itd. Jeżeli nie wiecie gdzie szukać darmowych stron randkowych to ta stronka jest dla Was idealna
                      xxxx Jaki portal randkowy wybrać
                      Last edited by disne; 23-06-2020, 21:06. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Miłość z Internetu?

                        W dzisiejszych czasach, taka miłość to nic szczególnego. Jednak trafić można naprawdę różnie... Pewnosć siebie i dobre nastawienie jest na pewno tutaj bardzo istotne. Bardzo łatwo jest się również wpakować w różnego rodzaju, toksyczne relacje. Tego tym bardziej lepiej jest unikać.

                        Skomentuj


                          Odp: Miłość z Internetu?

                          W dobie internetu? Wystarczy wejść na facebook , napisać wiadomość grupową na grupie dla samotnych ludzi i już otrzymamy jakieś zainteresowanie. Jesteśmy tak zabieganym pokoleniem, że nie mamy czasu już na nic i nawiązujemy nowe kontakty za pośrednictwem mediów społecznościowych!
                          Też fajna opcją są portale randkowe, gdzie można znaleźć naprawdę miłość lub jeśli ktoś jest spragniony przygody to może skorzystać z sex randek

                          Skomentuj


                            Odp: Miłość z Internetu?

                            u mnie poważny związek pojawił się gdy pojechałam do Niemiec. Gdy byłam w Berlinie zaczęłam szukać polskich randek i trafiłam na portal randkowy na którym poznałam Marcina. To miała być ulotna znajomość a okazało się że zostaliśmy ze sobą na dłużej i mam już jedno dziecko

                            Skomentuj


                              Odp: Miłość z Internetu?

                              ja uważam, że to możliwe. Znam takie pary
                              _______________
                              xxx
                              Last edited by disne; 18-08-2020, 18:54. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X