Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamuśki z Irlandi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Mamuśki z Irlandi

    Sysyka-Witamy witamy!!! Pisz tutaj z nami

    U nas jak zwykle weekend w szybkim tepie Zakupy, wypady tu i tam, no ale trzeba korzystac jak tatus w domu i troche sobie odbic ten caly nudny tydzien


    karolinabrydzia- Wiem, ze tutaj w kalendarzu szczepien nie ma szczepionki na rotawirusy. Byc moze platnie mozna zalatwic ale szczeze mowiac nie mam pojecia.
    Co do pierwszych kroczkow to u nas byly akurat na roczek Ale duzo dzieci zaczyna juz wczesniej
    Jak tam po szczepieniu???

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Mamuśki z Irlandi

      Hej,po szczepieniu nie jest źle,ostatnio było gorzej!!

      Skomentuj


        #18
        Odp: Mamuśki z Irlandi

        Hej
        To ja wreszcie napisze kilka slow o sobie
        Mam coreczke w wieku 4 miesiecy. Mieszkamy w co.kerry Ja tez siedze obecnie w domu i zajmuje sie mala-do pracy juz nie wracam Hmmm... no i nie wiem co to jeszcze dodac ale reszta pewnie wyjdzie w praniu.
        Moja mala strasznie marudna chyba zabek jej idzie!! poradzcie co moge jej podac zeby troszke ulzyc??

        Skomentuj


          #19
          Odp: Mamuśki z Irlandi

          Mojemu małemu to już ząbki idą ze dwa miesiące hehe....i ciągle nic!
          A co podać może spróbuj kupić w aptece maśc rumiankową właśnie taką na dziąsła,ale one działają bardzo krótko.
          Spróbuj też dać jej schłodzoną marchewke ,niech sobie pojeździ po dziąsełkach:Mój Krystianek to ma bardzo dużo gryzaków i tym sie ratuje narazie...

          Skomentuj


            #20
            Odp: Mamuśki z Irlandi

            A czy któraś z was uzywała może odciągacza do pokarmu,jeśli tak to jaki jest najlepszy?

            Skomentuj


              #21
              Odp: Mamuśki z Irlandi

              Ja nie uzywalam wiec nie pomoge Moj na butelce od poczatku...

              Skomentuj


                #22
                Odp: Mamuśki z Irlandi

                Hej Dostalam w aptece jakis zel na te dziaselka mam nadzieje, ze pomoze bo juz wysiadam Daje zamrozone gryzaki ale mala nie chce tego brac do raczki, (chyba za zimne)
                Co do odciagaczy, to ja mam reczny Aventa i jestem zadowolona

                Dalam cynk paru mamusiom o tym forum Mam nadzieje, ze ktos sie odezwie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Mamuśki z Irlandi

                  Lece spac poki malutka spi bo jestem trupem normalnie
                  Milej nocki

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Mamuśki z Irlandi

                    Hej,Syska jak za zimne te gryzaki to może niewkładaj do lodówki mój mały gryzie takie nieschłodzone!!!A jak malutka śpiw nocy?tak jak mój ?pobudka co 2 godzinki na cyca?

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Mamuśki z Irlandi

                      Dzieńdobry,wszyscy wyspani?haha!!!Dziewczyny napiszcie jak usypiacie swoje szkraby,bo mojemu coś sie odwidziało i niechce zasypiać tak jak zwykle i musze kombinować!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Mamuśki z Irlandi

                        Hej hej ja wyspana dzisiaj.
                        Co do usypiania to u nas tez bywaly takie momenty,ze spac nie chcial, nosilam i robilam wszystko zeby tylko usnol bo juz nie moglam. Teraz juz mam luzik bo sie poprostu klade obok niego i po paru minutach spi. A wczesniej to zawsze bylo albo w wozko albo na rekach... a jak usypialas go do tej pory???

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Mamuśki z Irlandi

                          Przeważnie zasypiał mi przy cycusiu,a jak nie to go chwilke bujałam na kolanach i odlatywał!!!A teraz bujanie nie zawsze działa!!

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Mamuśki z Irlandi

                            Moja tez zawsze przy cycusiu Narazie nie probowalam zadnego innego sposobu bo pewnie skonczyloby sie to protestem.
                            W nocy sie roznie budzi, bo czesto usnie zanim sie naje i pobudka na jedzonko po godzince, czasem po trzech a czasem po dwoch a czasem prawie cala noc spi. Wiec roznie to bywa i nigdy nie wiem co mnie czeka w nocy, chociaz przewaznie i tak sie nie wysypiam

                            Dzisiaj dalej marudna ,ten zelik z apteki nic nie pomogl, juz sama nie wiem czy to te zabki czy co? Budzi sie z placzem i tak krzyczy po 15-30 minut w nieboglosy i nie chce nawet cyca.
                            Na kolki to juz chyba za pozno? Bo wczesniej nie miala...

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Mamuśki z Irlandi

                              Witam was dziewczyny
                              chętnie dołączę do tego forum
                              Mam cudownego synka który ma teraz 16 miesięcy
                              Mieszkamy w co.Kerry
                              Apropo odciągaczy to tutaj są one za darmo tylko niestety nie wszyscy o tym wiedzą a i położne z reguły nie chętnie o tym mówią ale wystarczy powiedzieć o tym położnej która przychodzi po urodzeniu dziecka do domu ja miałam strasznie dużo pokarmu i moja położna właśnie wypisała mi voucher i w ten sam dzień miałam nowy odciągacz elektryczny w domu osobiście jestem z niego bardzo zadowolona
                              karolinabrydzia zadzwoń do tej położnej co przychodziła do ciebie i powiedz że masz problem z pokarmem powiedz o tym odciągaczu powinnaś go dostać

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Mamuśki z Irlandi

                                Szkoda że niewiedziałm o tych odciągaczach wcześniej ,bo właśnie wczoraj kupiłam w Argosie była promocja ze 100 na 64euro za elektrycny.Sprawdzałam i jeast spoko

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X