Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie *Rocznik '87*

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie *Rocznik '87*

    oj współczuje tobie odnośnie chorób z Cyprianem, wiem co przechodzisz jeszcze w tamtym roku miałam całkiem podobnie a mała nie chodziła do przedszkola w tym roku od pukać wszystko na razie jest ok... i mam nadzieję że już tak zostanie bo ani ja ani mała chyba nie przeszły byśmy drugi raz tylu zastrzyków i antybiotyków no i współczuję małemu na pewno jemu też nie jest z tym dobrze....my byliśmy na weselu i też ciężko z kasą tym bardziej że święta za pasem M chrześniaczka ma urodziny, brat imieniny no i w styczniu nasza kończy 3 latka matko jak to szybko leci...no a zamiast na poprawiny ja pojechałam do szpitala bo miałam usuwany torbiel z jajnika lewego a podczas zabiegu okazało się też i z lewego tak więc jeszcze 2 tyg i zabieramy się do roboty heheh

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie *Rocznik '87*

      cieszę się twoim szczęściem odnośnie ciąży i trzymam dalej kciuki żeby wszystko przebiegało dobrze... zaczynam się obawiać jak ja będę przechodzić drugą ciąże bo przy pierwszej gdyby nie rosnący brzuszek i później kopniaki pewnie nawet bym nie wiedziała co to ciąża:P trzymam kciuki i życzę miłego i spokojnego wieczoru...

      Skomentuj


        Odp: Mamusie *Rocznik '87*

        Kurcze rzeczywiście ten czas leci fajnie że za 2tyg macie zielone światło w staraniach więc trzymam kciuki z całych sił ! oby wam się udało bardzo szybko ja żałuję że prawie 5 lat u nas będzie różnicy tak 3-4 to taki fajny wiek na rodzenstwo, mi cyprian zaczyna być zazdrosny o psa bije ją . . . wogóle bardzo dużo uwagi mu potrzeba em się na mnie drze że cypriana olewam ale ja nie mam siły nieraz i cierpliwości a tu już 2 tyg w domu oboje są a cyprian jeszcze przyszły cały będzie w domu :/ dobrze że chociaż mama już jest to go na parę godzin tam zostawie i będę miała spokój

        co Gabrysi kupujecie na urodzinki ? ? ?





        Skomentuj


          Odp: Mamusie *Rocznik '87*

          no ja też się cieszę że jeszcze już nie całe dwa tygodnie i wznawiamy starania wiesz ja się nie dziwię że czasami nie masz już siły w końcu jesteś w ciąży i to jeszcze nie całkiem idealnie ja przechodzisz dziecko rozumiem może nie rozumieć wielu spraw ale facet??? eh te nasze chłopy czasami trzeba im tłumaczyć strasznie łopatologicznie i jeszcze dokładniej niż małemu dziecku...
          ale faktycznie trzeba jakoś pogodzić uwagę dla jednego i dla drugiego dziecka bo jak dzidzia się urodzi może być mały problem...
          a co do urodzin małej to na razie nie mam pomysłu na obecną chwilę bardziej przejmuję się prezentami na święta dla naszej małej i dla chrześniaczki M która ma 8 lat...

          Skomentuj


            Odp: Mamusie *Rocznik '87*

            cześć widz że nikt tutaj za bardzo nie zagląda....
            ja już dzisiaj od szóstej na nogach byłam w szpitalu umówić się na operację ale szybciej niż w nowym roku nie da rady i cóż pozostaje czekać...
            mała je właśnie śniadanko z dziadkami obiad podszykowany na dworze ślicznie tak więc jeszcze trochę i wyjdziemy z małą na spacer... odezwijcie się co tam u was dziewczęta słychać

            Skomentuj


              Odp: Mamusie *Rocznik '87*

              Dzień dobry
              Aniu Bylam wczoraj na usg połówkowym , dzidziuś zdrowy piękny a jakie łapki ma słodkie ! niestety nie dało rady podejrzeć co tam ma bo był tak pobudzony zwijał się w kłębek i gwałtownie prostował nóżki i rączki oj coś czuje że drugi pieszczoch i żywe srebro mi się trafiło, co ono tam wyczyniało

              trochę zła jestem na mojego lekarza bo chyba sobie w kulki poleciał - podejrzewam że widział już co to będzie ale próbował mnie namówić na 3d a koszt 150zl bo jak się pytałam do kiedy naj lepiej je zrobić to mi powiedział że do 22 tc, a jak zapytałam czy widać płeć to powiedział DAJMY MU JESZCZE 2 TYGODNIE :/

              a i przytyłam 6kg :-P następna wizyta za 4tygodnie.

              to kochana musicie staranka odłożyć ? a ile czasu po operacji możecie zacząć ? :-P jak wogóle się czujesz? ja już w końcu wczoraj cypriana puściłam do przedszkola ale jest szczęśliwy ! jeszcze trochę kaszle ale jest ok. jak Gabrysia ?

              a Angel co u ciebie ? ? ?





              Skomentuj


                Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                cześć dziewczęta
                angel no właśnie gdzie ty się podziewasz? zapomniałaś już o nas??
                kruszynka cieszę się że z dzidziusiem wszystko dobrze, że rośnie i że przybierasz na wadze w sumie też bym była zła na twoim miejscu pewnie odnośnie tego lekarza ale jak to mówią nie ważne co ważne żeby było zdrowe....
                a jeżeli chodzi o mnie to już się czuję świetnie nic nie boli i bardzo ładnie się goi..., najgorzej było zaraz po operacji i pierwszy tydzień... a jeżeli chodzi o celibat to przez miesiąc od operacji czyli teraz w czwartek idę na kontrolę i jak wszystko będzie ok to czekam na M do 01.12 i zaczynamy starania o kolejnego brzdącaa Gabrysia? ehhhh.... istny skarb z niej tyle że czasami ciężko cały dzień z nią wysiedzieć gdyby płacili za gadanie moja córka w wieku 3 lat została by milionerką heheh

                Skomentuj

                       
                Working...
                X