Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepszy krem do rąk na zimę

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Krem do rąk na zimową pogodę

    Ja najbardziej lubię do rąk czerony krem do rąk firmy Garnier, bardzo fajnie nawilża i chroni dłonie, polecam go każdemu.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Krem do rąk na zimową pogodę

      Ja ostatnio maiłam z Ziajki do rąk i mi odpowiadał, nie robił tłustej warstwy na skórze. Drugim kremem, który sobie chwalę jest physiogel.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Krem do rąk na zimową pogodę

        Na noc lubię sobie posmarować na dłonie grubą warstę Vaseline- bardzo dobre tylko tłuste ale za to rano rączki są mięciutkie

        Skomentuj


          #64
          Odp: Krem do rąk na zimową pogodę

          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
          Na noc lubię sobie posmarować na dłonie grubą warstę Vaseline- bardzo dobre tylko tłuste ale za to rano rączki są mięciutkie
          Zastanawiałam się jakie są te kosmetyki bo nazwa wskazuje, że właśnie tłuste i obawiałam się czy nie zostawiają za bardzo tłustych rąk. Miałam kiedyś wazelinę, czy to coś podobnego?

          Skomentuj


            #65
            Odp: Krem do rąk na zimową pogodę

            Nivea care, czyli ten tłusty kremik z niebieskim opakowaniu. Lub garnier taki w czerwonej tubce z syropem z klonu. Powinien pomóc

            Skomentuj


              #66
              Odp: Krem do rąk na zimową pogodę

              Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
              Zastanawiałam się jakie są te kosmetyki bo nazwa wskazuje, że właśnie tłuste i obawiałam się czy nie zostawiają za bardzo tłustych rąk. Miałam kiedyś wazelinę, czy to coś podobnego?
              Vaseline ma całą gamę kosmetyków jest tam też taka klasyczna i tłusta wazelina- używam jej to popękanych ust ale kremy i balsamy są na prawdę fajne i nie bardzo tłuste

              Skomentuj

                     
              Working...
              X