Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Seks ze starszym facetem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Potrafia Sie Dogadać. 40 Lat By Mi Przeszkadzało, Ale Nie Potepiam Ludzi, Ktorzy Sa W Takich Zwiazkach
    Mysle Tez Ze Jakby Moj Maz Byl Tyle Ode Mnie Starszy Przestało By Mi Przeszkadzac. Dlatego Napisałam Ze Miłosc Nie Patrzy W Metryke.




    Skomentuj

    •    
         

      #32
      moja ciotka ,iala o 21 lat starszego męża i byli bardzo szczesliwi do jego smierci, niestety duzym minusem takiego partnera jest jego szybsze zejscie ,
      ale wtedy mozna pelna geba zyc dalej bo sie nie jest jeszcze starym

      Skomentuj


        #33
        madrze powiedziane pieczulka

        Skomentuj


          #34
          Nie mam nic przeciw takim zwiazkom jesli ktos w nich istnieje - wyrazilam tylko swoja opinie - chyba moge?? A mowiac o sexie nie mialam na mysli ze kochajac sie z takim facetem mialabym swojego ojca przed oczami......

          Skomentuj


            #35
            A co gdy będziesz starsza a on niebędzie mógł?? O tym też warto pomyśleś. Pozatym wiek ojca?? Dla mnie to paranoja...
            Sory...

            Skomentuj


              #36
              witam ja mam starszego meza o12lat i mamy syna jest nam super bo dogadujemysie ikochamy

              Skomentuj


                #37
                Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                Seks ze straszym facetem jest boski, ale układanie z takim życia to juz inna bajka, chyba rzadko taki związek ma szanse na przetrwanie.
                dokładnie
                ja 2 lata byłam w związku z facetem o 16 lat starszym
                ale mężą to mam 6 lat starszego
                bo nie wyobrażam sobie potem zeby dzieci mówiły do ojca dziadku


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  niektorzy starsi faceci to sa tak przystojni ze by sie mozna bylo skusic
                  shannon

                  Skomentuj


                    #39
                    nasz synek ma 18 miesiecy i jeszcze sie nie zastanawialam co bedzie czul jak bedzie

                    Skomentuj


                      #40
                      Romans ze starszym pokroju sean conery, george clooney ...itd mogłabym kiedyś zaliczyć.ale nie wyobrażam sobie zycia ze starszym o ok 20lat

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        20 lat to chyba przesada
                        Ja ostatnio byłam z 30 latkiem(ja mam 20) i miałam czasem myśli,że za stary dla mnie jest

                        Skomentuj


                          #42
                          byłam prawie 4 lata ze starszym o 12 lat.
                          gdy miałam 24 zaczęliśmy sie spotykac.

                          powiem tak:
                          sex był rajem

                          natomiast dni powszednie sprowadzały na ziemię

                          nie udało sie z różnych powodów

                          mineliśmy sie w czasie

                          albo on urodził się za wcześnie albo ja za późno
                          i chyba oboje od początku wiedzielismy że sie nie uda

                          ale było cudownie

                          Skomentuj


                            #43
                            ja od 2 lat jestem z facetem o 21 lat starszym, mamy 2 miesieczna corke i naprawde udane zycie codzienne jak i erotyczne, on jest wspanialym facetem i nigdy bym go nie zamienila, nigdy nie bylam tak szczesliwa, mam 31 lat, bylam 13 lat mezatka a moj maz byl o 3 lata starszy i do niczego nie dojrzaly, teraz wiem ze ZYJE;;;;;;;;;;;

                            Skomentuj


                              #44
                              ja związałam sie z młodszym od siebie facetem i jeśli chodzi o seks jestem zadowolona, bo wątek niby jest na temat życia płciowego

                              wcześniej byłam w dwóch związkach z ponad 30-letnimi kolesiami i zachowywali sie jakby juz kładli się do grobu, codziennie zmęczeni, narzekający, tragedia...

                              niestety z partnerami to już jest sprawa tak indywidualna, każdy jest inny

                              zdecydowanie wolę młodszych facetów jeśli chodzi o ich fizyczność, ale wiadomo to nie wszystko

                              Skomentuj


                                #45
                                ja tam wole mlodszych
                                Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

                                http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



                                http://perlasta.blogerki.pl/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X