Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyjazd do biednej rodziny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wyjazd do biednej rodziny

    Jedziemy na tydzień do rodziny w góry. Nasza 4 osobowa rodzina, to trochę kosztuje tygodniowo. Oczywiście nie będą chcieli od nas pieniędzy (gwarantowana obraza), ale ja chcę sie im jakoś odwdzięczyć, tylko nie wiem jak? Macie jakieś pomysły? Im się nie przelewa, nawet powiedziałabym jest dość biednie...
  •    
       

    #2
    Witaj!!
    Moze podczas pobytu u nich ty rob zakupy, kup dzieciakom cos na co ich nie bedzie stac (jesli maja dzieci) to bedzie jakas forma pomocy z twojej strony
    a oni nie poczuja sie urarzeni

    Skomentuj


      #3
      Witaj
      Faktycznie z tymi zakupami to dobry pomysł. Prezenty to im zawieziemy już z domu. Trochę też takich lepszych ciuszków po moich dzieciach. Wszystko im się przyda, jestem pewna. Jeszcze może z czymś pogłówkuję.

      Skomentuj


        #4
        Witam
        Ten pomysł z zakupami sprawdził się wyśmienicie! Jeszcze przed samym wyjazdem od nich zrobiliśmy im zakupy na kilka dni. Oczywiście nie chcieli, ale... jakoś ostatecznie się udało!

        Ale trochę zdołowana wróciłam, jak widzę jak niektórzy dosłownie z ołówkiem w ręku muszą liczyć niemalże każdy grosz U nas co prawda się nie przelewa, ale jakiś strasznych ograniczeń, zwłaszcza jedzeniowych to stosować nie muszę. Dzięki Bogu!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wyjazd do biednej rodziny

          rób zakupy, kup fajne prezenty dzieciom no i fajnie jest też coś dać rodzicom, ale coś praktycznego, co im się przyda, za prezenty się na pewno nie obrażą ;p

          Skomentuj

                 
          Working...
          X