Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysł na prezent dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Pomysł na prezent

    Napisane przez CzarnaRozyczka Pokaż wiadomość
    Ostatnio otrzymałam w prezencie od znajomych wspaniałe albumy na zdjęcia a szczególnie dwa przepiękne ]albumy dziecięce Nie zdawałam sobie sprawy jak ważne mogą być momenty naszych maluchów i teraz z pewnością będę tworzyła cała biblioteczkę z każdym rokiem mojego małego. Takie albumy to chyba jedne z najcenniejszych wspomnień, których żaden telefon nam nie odzwierciedli
    prawda prześliczne albumy

    Skomentuj


      #77
      Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

      gdzieś tu się przewinął temat prezentu list od mikołaja. Ja taki prezencik sprawiłam dziecku. Bardzo to fajne bo jest oczywiście wzór tekstu, ale można go przy okazji zmodyfikować pod dziecko. Mój synek był zachwycony i dumny że to do niego Mikołaj napisał.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

        Może już dla nieco starszego dzieciaczka bo to karty na refleks, świetne są jednak dla nawet całej rodziny DOBBLE. Grałyście? świetna zabawa gwarantowana

        Skomentuj


          #79
          Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

          W Katowicach na przykład jest taka sekcja Krav Maga dla dzieci, . Moje siostrzenica tam chodzą, będziemy się przeprowadzać tam chyba i moje dzieciaki też pójdą. Wygląda na to, że to naprawdę świetne jest, one są zachwycone.
          Last edited by gagatka; 07-07-2020, 15:01. Powód: link

          Skomentuj

                 
          Working...
          X