Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Czas wolny z dzieckiem
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Czas wolny z dzieckiem Książeczki, filmy, gry planszowe czy aktywność sportowa?

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-03-2020, 10:49
Emi_la1 Emi_la1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Emi_la1.polki.pl

Domyślnie Odp: Pomysł na prezent

no z prezentami to trudno doradzać, bo każdy lubi, co innego i każdy ma inny gust szczególnie trudno tarfić z upominkami typu ciuchy, biżuteria... no nie wiem. Ja zawsze wolę coś praktycznego dawać nie że od razu gary do gotowania, ale jakaś włoska kawiarka? mamie ostatnio sprezentowałam rondelek emaliowany z ładnym wzorem, bo lubi gotować i lubi takie klimaty, więc wiecie.. wcale nie był to głupi prezent, bardzo się ucieszyła
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-03-2020, 15:32
Elizka12 Elizka12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Elizka12.polki.pl

Dla tych co szukają inspiracji na prezent to podrzucam fajny pomysł, skórzany brelok z logo auta, myślę , że każdy kierowca będzie mile zaskoczony i bardzo zadowolony, dla chętnych aby kupić link do sklepu:

Ostatnio edytowane przez disne : 05-06-2020 o 23:14. Powód: nie opłacona reklama
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-03-2020, 16:21
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Elizka12.polki.pl

Domyślnie Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Jakby ktoś szukał inspiracji na prezent dla trochę większych to polecam skórzany brelok z logiem auta, link do sklepu:

Ostatnio edytowane przez disne : 05-06-2020 o 23:14. Powód: nie opłacona reklama
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-03-2020, 15:50
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Elizka12.polki.pl

Hej dziewczyny jakbyście szukały pomysłu na prezent np. dla tatusia dziecka albo innego członka rodziny który jest kierowcą, to polecam piękny skórzany brelok z logiem samochodu, dla zainteresowanych link do sklepu:

Ostatnio edytowane przez disne : 05-06-2020 o 23:15. Powód: nie opłacona reklama
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-05-2020, 12:09
basia00 basia00 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
basia00.polki.pl

Ja dostałam od męża nie tak dawno piękną toaletkę z oświetleniem coś w tym stylu jak-zrobic-lustro-do-makijazu Ten drobny luksus był moim marzeniem mężowie to czasem potrafią wyczuć sytuację [/quote]

Świetny pomysł Ale to chyba w rkglassie tez możnaby było takie lustro do toaletki zamówić. Wiem, ze mają szeroki zakres usług. Ja zmawiałam od nich do kuchni i byłam bardzo zadowolona

Ostatnio edytowane przez disne : 05-06-2020 o 23:16. Powód: nie opłacona reklama
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-06-2020, 14:10
dchudy91 dchudy91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dchudy91.polki.pl

Cytat:
Napisał CzarnaRozyczka Zobacz post
Ostatnio otrzymałam w prezencie od znajomych wspaniałe albumy na zdjęcia a szczególnie dwa przepiękne ]albumy dziecięce Nie zdawałam sobie sprawy jak ważne mogą być momenty naszych maluchów i teraz z pewnością będę tworzyła cała biblioteczkę z każdym rokiem mojego małego. Takie albumy to chyba jedne z najcenniejszych wspomnień, których żaden telefon nam nie odzwierciedli
prawda prześliczne albumy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-06-2020, 23:20
disne disne jest online
Moderator Mamo To Ja

Zobacz mój nowy profil
disne.polki.pl

gdzieś tu się przewinął temat prezentu list od mikołaja. Ja taki prezencik sprawiłam dziecku. Bardzo to fajne bo jest oczywiście wzór tekstu, ale można go przy okazji zmodyfikować pod dziecko. Mój synek był zachwycony i dumny że to do niego Mikołaj napisał.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-06-2020, 23:33
milenka77 milenka77 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
milenka77.polki.pl

Może już dla nieco starszego dzieciaczka bo to karty na refleks, świetne są jednak dla nawet całej rodziny DOBBLE. Grałyście? świetna zabawa gwarantowana
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-07-2020, 12:18
Pampeluna Pampeluna jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Pampeluna.polki.pl

W Katowicach na przykład jest taka sekcja Krav Maga dla dzieci, . Moje siostrzenica tam chodzą, będziemy się przeprowadzać tam chyba i moje dzieciaki też pójdą. Wygląda na to, że to naprawdę świetne jest, one są zachwycone.

Ostatnio edytowane przez gagatka : 07-07-2020 o 13:01. Powód: link
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania