Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pozytywne emocje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pozytywne emocje

    Zakładam ten wątek, żebyśmy dzieliły się tu pozytywnymi myślami i działaniami. Jeśli kogoś dopadnie zły nastrój to niech tu zajrzy, poczyta, podbuduje się i wtedy dopisze coś miłego dla innych Albo od razu czuje się wyśmienicie i chce to innym przekazać...
  •    
       

    #2
    To ja zaczynam. Byłam wczoraj w parku i przez chwilę obserwowałam parę nastolatków. Zachowywali się bardzo romantycznie. On prawdziwy dżentelmen, bardzo zabiegał o względy swojej ukochanej. Powiem wam, że wyglądało to naprawdę słodziutko...

    Skomentuj


      #3
      Jednym słowem jak z romantycznego filmu... zaraz się rozmarzę....

      Skomentuj


        #4
        No bardzo romantyczne... aż miło było popatrzeć.

        Skomentuj


          #5
          Ostatnio trafiłam na taką sentencję:
          "Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić".
          To dla nas wszystkich, tych szczęśliwych teraz i tych smutniejszych!!!

          Skomentuj


            #6
            Tak tak wystarczy w piękny dzień wyjść na spacer do parku a zobaczymy miłe i romantyczne obrazki. Ostatnio widziałam piękna parę starszych ludzi tak ok. 70 spacerowali trzymając się za ręce ....też tak chce w przyszłości. Piękne!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pozytywne emocje

              pozytywne ? i romantyczne za razem, dwa dni temu mąż niby poszedł już do pracy, pożegnałam go, a po paru minutach pukanie do drzwi , wraca z pięknymi kwiatkami wiosennymi, takimi jak lubię. Jest słodziakiem, dużo pozytywnej energii mi to dało na cały dzień

              Skomentuj

                     
              Working...
              X