Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Seks ze starszym facetem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    A ja wole starszych Moj jest starszy ode mnie o prawie 7 lat i to moj najlepszy kochanek . Chlopcy jakos generalnie mnie nie podniecaja,wole mezczyzn

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      mój to się boi że jak wrócę do pracy za jakiś czas do szkoły, do moich uczniów to będzie miał konkurencję hehe

      Skomentuj


        #48
        sikornik dobre hehe ale ja w tak mlodych to nie gustuje ty chyba tez?
        Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

        http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



        http://perlasta.blogerki.pl/

        Skomentuj


          #49
          gimnazjum odpada
          chociaz jak tak obserwuje tych szesnastolatków teraz to wyrośnięte, ale dzieci...

          hmm a taki maturzysta hehe???

          Skomentuj


            #50
            moj mezczyzna nigdy nie narzeka ze cos mu jest,albo ze (ZUPA ZA SLONA) jest wspanialym kochankiem i to z jego inicjatywy kochamy sie pare razy dziennie, tylko podczas ciazy bylo troche inaczej,,, ale to ja bywalam zmeczona,

            Skomentuj


              #51
              ostatnio niechcący podsłuchałam rozmowe mojego ojca z jego przyjacielem (ma 62 lat) który ma żone 18 lat młodszą od siebie " ta moja Iwona to na starość dziecinneje"

              no i weż tu dogodz facetowi
              ŁUKASZ 08.09.2006

              NATALIA JULIA 30.11.2007



              Skomentuj


                #52
                Napisane przez cukiereczek Pokaż wiadomość
                Pociąga mnie seks ze starszymi facetami. Póki co, nie mam stałego partnera, dlatego zdarza mi się uprawiać seks z różnymi facetami. Zauważyłam, że pociągają mnie właśnie starsi. Ale jak z takim sobie ułożyć przyszłość, planować dziecko? Oczywiście nie jest to różnica 5 lat, bo taka, to spoko, myślę o 20 latach, nawet trochę ponad. Mam takiego od niedawna na oku, ale sama nie wiem?
                A dlaczego nie?
                Jak tobie to odpowiada to jemu na 100% też będzie odpowiadało

                Ja nigdy nie spałam z mężczyzną, który byłby starszy o np. 10czy 15 lat ale myślę, że mogłoby być miło doświadczenie robi swoje hihi

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Seks ze starszym facetem

                  znam udany związek gdzie jest 19 lat różnicy, mają dwójkę dzieci i niedługo będą obchodzić 20 rocznicę ślubu, także jest to możliwe, ale bądź ostrożna, taki facet inaczej myśli, dobrze go wyczuj.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X