Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Testujemy!
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Testujemy! W tym miejscu dodajemy zdjęcia i opisy sprawdzonych produktów dla mamy i dziecka.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-03-2016, 18:34
magdalenas91 magdalenas91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
magdalenas91.polki.pl

Domyślnie kapsułki ariel i Lenor- trnd

Mojemu mężowi udało dostać się do projektu Ariel i Lenor zaczynamy naszą przygodę Pisze ja ponieważ hmm to ja zajmuje sie praniem i takimi rzeczami
Załączone Grafiki
File Type: jpg IMG_20160304_172646.jpg (89.7 KB, 3 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-03-2016, 08:41
zaklina30 zaklina30 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zaklina30.polki.pl

Wink Odp: kapsułki ariel i Lenor- trnd

witam was mi tez udalo mi sie a zemna znajomi dostajac probki odemnie testujemy ariel i lenor jesli chodzi o ariel jako srodek pioracy umnie sie sprawdzil a wyjatkowe efekty widac na syna bluzkach wszystkie resztki jak i jedzenia farb czy kredek ktore przynosil na bluzkach z przedszkola znikaja.Jesli chodzi o plyn do plukania lenor ladnych zapach i silny koncentrat trzeba uwazaac zeby nie nalac naprawde nawet odbronine za duzo zapach intensywny nie naubranka i posciel dzieci ale ubrania sa miekkie i przyjemne w zapaachu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-03-2016, 12:46
klio69 klio69 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
klio69.polki.pl

Domyślnie Odp: kapsułki ariel i Lenor- trnd

Dzięki mojej córce zapisałam się na platformę TRND i okazała się ona sukcesem, gdyż pierwszą kampanią w której biorę udział jest właśnie Ariel&Lenor. Paczka jest bardzo duża, zawiera mnóstwo próbek dla bliskich, rodziny i znajomych z którymi będę mogła się dzielić tajemną wiedzą. Jestem już po pierwszym testowaniu i efekt jest naprawdę WOW - rzeczy są miękkie, nie mają zacieków po proszku i niezwykle przyjemny zapach, który unosi się podczas suszenia jak i podczas zakładania ubrań.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-03-2016, 19:00
patiska patiska jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
patiska.polki.pl

Miasto: Kęczewo

Witam Was kobietki, ja również dostałam się do kampanii. Jakie są wasze wrażenia? Jak dla mnie pachnąca kampania, zapach piękny, kapsułki się dobrze rozpuszczają i dopierają ubrania. Jestem bardzo zadowolona, rodzina i znajomi też. Próbki juz wszystkie rozdałam , teraz czekam na relacje z testowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-03-2016, 21:53
cactus44 cactus44 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
cactus44.polki.pl

Miasto: Matejki 4 36-065 Dynów

No więc jeśli chodzi o Lenor wszyscy jesteśmy zachwyceni. Pachnie cudownie, koncentrat spełnia swoją rolę, bowiem ubrania są pachnące, lekkie, nie elektryzują się, są miękkie w dotyku. Ten Lenor to rewelacja!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-03-2016, 17:50
ewelinek2609 ewelinek2609 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelinek2609.polki.pl

Witam wszystkich Ja również dzięki córce dostałam się do projektu. Miała nosa, że kapsułki Ariel w połączeniu z płynem Lenor to genialne połączenie Ciuszki doprane, pięknie pachną i zapach utrzymuje się naprawdę długo. Nie sięgnę już po inne środki piorące. Pozdrawiam i gorąco polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-03-2016, 13:05
magdalenas91 magdalenas91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
magdalenas91.polki.pl

jak dla mnie, plamy spiera zwłaszcza robocze ciuchy męża nawet farbe zmyło. Jak dla nas troche za mocny zapach, ale to zależy jak każdy lubi Ludzie którzy dostaja od nas kapsulki są zadowoleni, zaskoczeni i podekscytowani czekam na opinie od nich A co do lenora jest idealny, juz wiem że go kupie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-03-2016, 08:05
cactus44 cactus44 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
cactus44.polki.pl

Miasto: Matejki 4 36-065 Dynów

Kapsułki są bardzo skuteczne i sprawdzone, jedynym problemem dla mojej rodziny jest fakt, że kapsułka czasem "ucieka" z prania i wpada w gumową część pralki . Poza tym wszysto w jak najlepszym porządku tzn praniu >
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-04-2016, 20:45
mmartuss mmartuss jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mmartuss.polki.pl

polecm! POłączenie Ariel i Lenor jest idealne! Powala na kolana ,, cudownie pachnie pięknie dopiera, zmiękcza, ułatwia prasowanie, nadaje miękkosć ...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-04-2016, 20:01
maldan maldan jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
maldan.polki.pl

Potwierdzam skuteczność duetu Ariel i Lenor. Zapach bardzo przypadł mi do gustu. Kapsułki faktyczni ładnie dopierają nawet najbardziej brudne ubranka dzieci. Fajnie się rozpuszczają w pralce i co najważniejsze-zajmują mniej miejsca niż proszek i nie problemu ze sprzątaniem rozsypanego proszku- zawsze idealne proporcje. Serdecznie polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania