Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Patiew wystarczy Izabell

    Hej
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Cześć!
      Ale biało za oknem. Jutro jedziemy na bioderka.
      ile razy dajecie swiom maluszkom mleko? Byłam dzisiaj u lekarza i powiedziała mi że wystarczy raz jak ładnie je inne posiłki , a w tym kaszki.




      Skomentuj


        Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
        gratulacje


        Dziękujemy Izo

        Skomentuj


          witam

          ja urodzilam 11 kwietnia przez cc pieknego synusia mial 3400g i 53 cm jestem szczesliwa mama

          Skomentuj


            Hej dziewczyny U nas też biało, ale na sanki to trochę za mało śniegu Natalka dzisiaj skończyła 4 miesiące Hura!!!!!
            Natalka - 24 lipca 2008r.

            Skomentuj


              hej!
              GRATULACJE DLA SANDRY I NATALKI

              Skomentuj


                Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
                Cześć!
                Ale biało za oknem. Jutro jedziemy na bioderka.
                ile razy dajecie swiom maluszkom mleko? Byłam dzisiaj u lekarza i powiedziała mi że wystarczy raz jak ładnie je inne posiłki , a w tym kaszki.
                Monia twoja Marysia ma coś z bioderkami? U Oli w 6 tygodniu lekarka stwierdziła dysplazje bioder ale jak byłam z nią w 8 tygodniu na USG to lekarz powiedział ze ma słabe odwodzenie. Moja doktórka upiera się ze to to samo! A ja przeczytałam ze to co innego http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...614&a=75183793. Za dwa tygodnie mamy kontrolne USG. Codziennie ćwiczymy i dodatkowo pieluchuje Olcię, ja widze już poprawe ale ciekawa jestem co powie lekarz.

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej dziewczyny,u nas wczoraj byl snieg a dzis juz niema nicszkoda bo uwielbiam snieg!

                  STO LAT dla SANDRY I NATALI
                  GABRYSIA:12.03.2008.

                  Skomentuj


                    prosimy o wsparcie http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1080

                    a my dzis spacerowali i na nic innego nie mialam sily w nocy senu prawie nie mialam, masakra ale odwdzieczyl mi sie za to, powiedzial glosno wyraznie i napewno do mnie MAMA ale tylko raz

                    Skomentuj


                      Napisane przez patsy82 Pokaż wiadomość
                      ja urodzilam 11 kwietnia przez cc pieknego synusia mial 3400g i 53 cm jestem szczesliwa mama
                      witam serdecznie zapraszamy na roczniki 2008
                      Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
                        prosimy o wsparcie http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1080

                        a my dzis spacerowali i na nic innego nie mialam sily w nocy senu prawie nie mialam, masakra ale odwdzieczyl mi sie za to, powiedzial glosno wyraznie i napewno do mnie MAMA ale tylko raz
                        głos oddany;-) powodzenia
                        Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                        Skomentuj


                          co tam u was słychać? Maja właśnie zasnęła(w końcu, bo prawie cały dzień nie spała). Idą jej ząbki, już widać coś białego i ma strasznie opuchnięte dziąsełko. już się nie mogę doczekać kiedy będę miała małego wampirka;-)
                          Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                          Skomentuj


                            Witam ja miałam urodzić 19 czerwca ale naszemu szkrabowi była tak dobrze w brzuszku u mamusi że urodził się 2 lipca ,Kubuś ważył 4,160kg miał 61 cm i był słodziutki

                            Skomentuj


                              Witam mamcie

                              Skomentuj


                                Ale mnie dawno nie było net mi szwankował

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X