Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Urodziny dziecka w sali zabaw

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

    "społeczne potępienie wśród rówieśników" - jeśli coś takiego występuje, to rodzice źle wychowali swoje dzieci :/ Urodziny mogą być super i w domu, i na ogrodzie, i w sali zabaw czy McDonaldzie. Ja córce robiłam akurat w sali zabaw, bo nie chciało mi się szykować przyjęcia w domu, pilnować dzieci, żeby nie rozniosły domu, a potem sprzątać
    Ale równie fajnie może być w każdym innym miejscu - dzieci głównie cieszą się, że spędzają ze sobą czas poza przedszkolem/szkołą

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

      Zdecydowanie dobry pomysł. Takie miejsca zabaw dla dzieci zawsze się sprawdzają i na pewno dzieci będą zadowolone Pozdrawiam!


      ______
      Urodziny dla dziecka Białystok

      Skomentuj


        #48
        Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

        My zawsze organizujemy zabawę w domu Same przygotowania sprawiają dużo radochy. A potem w trakcie imprezy, to dzieciaki zawsze mnie zaskakują, bo z wszystkiego potrafią zrobić świetną zabawę. My dbamy tylko, żeby miały coś dobrego do przekąszenia Ostatnio furorę robiła maszyna do żelków: http://adlergroup.eu/produkt/camry-cr-4468/ Maluchy miały uciechę, a i rodzice byli zadowoleni, że to coś zdrowego.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

          Bardzo fajną opcją jest też mcdonalds, a tak przy okazji znalazlem bardzo fajną stronkę z róznymi akcesoriami dla dzieci


          http://www.wpokoiku.pl/sklepy/

          Skomentuj


            #50
            Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

            a ja jestem zdania, że w warunkach domowych też można zorganizować fajne urodziny My w tym roku będziemy robić imprezę w klimacie psiego patrolu dla naszego 5-latka Spróbujemy zamówić lodowe kuleczki minimelts - ostatnio jedliśmy je w sali zabaw, a teraz podobno można zamówić je przez inetrnet z dostawa do domu.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

              Jak dla mnie to nie jest dobry pomysł. Urodzinki lepiej wyprawić w domku.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

                Bardzo fajna opcja, w Warszawie jakiś czas temu mieliśmy okazję być na takiej uroczystości dla dzieciaków no i z tego co widzieliśmy jak ich odwoziliśmy i tego co mówiły potem bardzo im się podobało. Ogólnie rodzice, którzy to organizowali również bardzo pozytywnie się wypowiadali szczególnie o profesjonalizmie obsługi tutaj macie namiar na nich - o ile dobrze pamiętam to Aleje Jerozolimskie 200 można podjechać bezpośrednio.
                Last edited by disne; 08-06-2020, 23:28. Powód: reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

                  Sama ostatnio zauważyłam pewną nieprawidłowość. Wiele osob organizując urodziny dla dziecka zupelnie nie zwraca na to jak zdrowe są produkty, które serwują maluchom. Przekąski i dania główne są albo bardzo słodkie albo bardzo tłuste (zamiast owocow i warzyw słodycze i ciastka, na obiad kąski kurczaka w panierce....).
                  Już u dzieci powinno się kreować zdrowe zachowania.
                  Proponowałabym przygotować zdrowe koktajle. sałatki owocowe i warzywne. Ewentualnie postawić zamiast słodyczy na stole pomidorki daktylowe, ktore są zdrowe, smaczne i dzieci je lubią.
                  Last edited by disne; 08-06-2020, 23:28. Powód: reklama

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

                    Fajna sprawa ale jeśli chodzi o tort,to takie sale nie mają jego w swojej ofercie. Polecam torty w postacie typu -zdecydowanie zrobią szał
                    Last edited by disne; 08-06-2020, 23:28. Powód: reklama

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

                      My urządzamy urodizny naszego synka w slai zabaw a tort piecze nam znajoma. Takie imprezy w sali zabaw to bardzo dobre rozwiązanie dla dzieci ale i także dla rodziców.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

                        A ja wolę robić dziecku urodziny na świeżym powietrzu.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

                          Zgadzam się, ale tylko wtedy kiedy jest ładna pogoda.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

                            Moim zdaniem sala zabaw to fajny pomysł na urodziny dziecka Na pewno potrzebny będzie także pyszny tort dla dzieciaków Mnie zachwycił ostatnio tort lego . Prezentował się świetnie i był przepyszny
                            Last edited by disne; 08-06-2020, 23:28. Powód: reklama

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

                              My wyprawiamy urodziny dziecku w sali Chatka Gagatka na Targówku. Jest na prawdę super wesoło. Robiliśmy też kiedyś imprezę urodzinową na basenie z , oni mają nawet
                              Last edited by disne; 08-06-2020, 23:29. Powód: reklama
                              Polecam znajomych i małe polskie przedsiębiorstwa!
                              sam dużo podróżuje i ucze się języków obcych

                              Balony w Warszawie

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

                                Dziewczyny ja już raz organizowałam takie urodziny w swoim domu i nie mam ochoty organizacji podobnego wydarzenia ponownie.... Miałam w domu duży bałagan i dzieci po godzinie może zaczely się nudzić tak więc trzeba było im organizować atrakcje. Powiedzialam w koncu basta. I postanowiłam organizować urodziny dla maluchów nie w domu ale w sali zabaw....

                                Mogę polecić bardzo dobrą salę zabaw w Warszawie


                                Jest tam możliwość zorganizowania takich urodzin na trampolinach. Dzieciaki były wprost zachwycone!
                                Last edited by disne; 08-06-2020, 23:29. Powód: reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X