Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-12-2017, 15:12
sasanka12 sasanka12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sasanka12.polki.pl

Domyślnie drukarka

Pilnie szukam jakiejś niedrogiej drukarki, znacie jakąś godną polecenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2017, 09:19
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58
Domyślnie Odp: drukarka

Zapraszam do wątku tutaj http://forum.babyonline.pl/forum/sho...light=drukarka i tu ponowić swoje pytanie
Ten wątek zamykamy aby nie powielać tematów o podobnej treści .Pozdrawiam .
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-12-2017, 18:10
jjusti18 jjusti18 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjusti18.polki.pl

A słyszałam, że tutaj https://locoprint.pl można zakupić naprawdę solidne drukarki i nie tylko. Moja siostra ostatnio zakupiła u nich nawet w rewelacyjnej cenie laptop i jest bardzo zadowolona z dokonanego zakupu. Może więc warto tam zajrzeć i zapoznać się bliżej z ofertą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2018, 12:15
motinka84 motinka84 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
motinka84.polki.pl

Canon ma bardzo dobre drukarki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2018, 16:08
julita755 julita755 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Uważam, że naprawdę warto zdecydować się na zakup drukarki firmy EPSON. Teraz, zorganizowano świetną promocję. Można się z nią zapoznać przechodząc pod adres http://www.epson.pl/zwrot - kupując drukarkę, która jest nią objęta wraz z zestawem tuszy, można liczyć na zwrot nawet do 400 złotych! To naprawdę sporo...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-02-2018, 10:33
areklaba areklaba jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
areklaba.polki.pl

ja juz mam 2 z koleji drukarke firmy Brother, w firmie tak samo je uzywam i uważam ze są bardzo dobre, nie psują się i służa na lata
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-02-2018, 10:52
walczyk1987 walczyk1987 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
walczyk1987.polki.pl

No to ja z kolei mam tak samo jak kolega wyżej ale z HP'kami niezawodne, wytrzymałe, bez zarzutu polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-02-2018, 16:03
maminator's Avatar
maminator maminator jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
maminator.polki.pl

Miasto: Dąbrowa Górnicza

Jak dla mnie nie ma lepszych drukarek niż Brother zwłaszcza kiedy weźmie się pod uwagę ceny tuszu. Zresztą jak coś polecam serdecznie ten model https://www.al.to/p/138076-drukarka-...sb-gratis.html jest to drukarka laserowa kolorowa która nie dość, że naprawdę szybko drukuje tak jeszcze w świetnej jakości. Tonery są niezwykle wydajne bez strat na jakości, nowe z kolei są w bardzo niskich cenach, więc nie trzeba kombinować z zamiennikami. Przy tym jest naprawdę cicha i łatwa w obsłudze. Poza tym drukarka oferuje możliwość druku z poziomu szerokiej gamy urządzeń mobilnych jak na przykład smartfonów. Polecam serdecznie
Stary 13-02-2018, 22:10
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Cytat:
Napisał julita755 Zobacz post
Uważam, że naprawdę warto zdecydować się na zakup drukarki firmy EPSON. Teraz, zorganizowano świetną promocję. Można się z nią zapoznać przechodząc pod adres http://www.epson.pl/zwrot - kupując drukarkę, która jest nią objęta wraz z zestawem tuszy, można liczyć na zwrot nawet do 400 złotych! To naprawdę sporo...
Na takie promocje rzadko kiedy można natrafić. Skorzystałaś z niej? 400 złotych piechotą nie chodzi...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-02-2018, 07:37
bobik2323 bobik2323 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Witaj, a interesuje Cię drukarka laserowa czy atramentowa? W każdym bądź razie naprawdę niedrogie drukarki wiodących producentów takich jak HP czy Brother znajdziesz w sklepie https://locoprint.pl/. Przy okazji będziesz tam mogła zakupić bardzo tanio materiały eksploatacyjne, czyli na przykład tusze i zamienniki, które na pewno też się przydadzą
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania