Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kiedy nowy związek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kiedy nowy związek

    Kiedy jest dobry moment na otwarcie się na nowy związek po rozstaniu? Zdecydowałyście się już na ten krok?
  •    
       

    #2
    Odp: kiedy nowy związek

    Podobno żałoba po rozstaniu trwa okoo dwóch lat...zalezy też chyba od tego jak poważny był to związek.

    Skomentuj


      #3
      Odp: kiedy nowy związek

      Gadanie... dobry moment na nowy związek jest wtedy jak sama pogodzisz się ze stratą i zdecydujesz, że chcesz. Reguł tu nie ma.

      Skomentuj


        #4
        Odp: kiedy nowy związek

        Napisane przez Margerytka28 Pokaż wiadomość
        Gadanie... dobry moment na nowy związek jest wtedy jak sama pogodzisz się ze stratą i zdecydujesz, że chcesz. Reguł tu nie ma.
        w 100% się zgadzam, ja bym nie patrzyła na to ile czasu upłynęło od rozstania tylko na uczucia!

        Skomentuj


          #5
          Odp: kiedy nowy związek

          Dobry moment na nowy związek będzie wtedy,
          gdy zakochasz się z wzajemnością w kimś odpowiednim.
          W facecie, który zaakceptuje również twoje dziecko.
          A różnie to w życiu bywa znając facetów

          Skomentuj


            #6
            Odp: kiedy nowy związek

            na wszystko potrzeba czasu, przeważnie mówi się o roku, jako optymalnym okresie. u każdego pewnie to przebiega różnie, bo każdy jest inny

            Skomentuj


              #7
              Odp: kiedy nowy związek

              Moim zdaniem wtedy jak wszystkie rany się zagoją bo każde rozstanie boli ja niestety nie mogę otworzyć się na nowy związek po rozwodzie z mężem bo trudno znależsc partnera który zaakceptuje dziecko z poważną chorobą , moja córcia ma zespół ushera jak w tym artykule http://www.zdrowyportal.pl/304/zespol-ushera/ i nie jest nam łatwo

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: kiedy nowy związek

                Moim zdaniem poczujesz, jak będziesz gotowa na nowy związek. Ja na nowo musiałam zaakceptować siebie, przeczytałam fajny artykuł http://blog.e-candy.pl/bieznie-treni...-zrzucic-wage/ zabrałam się za siebie, bieżnia treningowa pozwoliła mi dojść do formy i jak już byłam szczęśliwa i zadowolona z siebie miłość przyszła sama, a razem z nią pewność, że to najwyższa pora

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: kiedy nowy związek

                  Moim zdaniem nie można się spieszyć, jeśli doświadczyło się już raz bardzo poważnego rozczarowania, ktoś kiedyś powiedział, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: kiedy nowy związek

                    Dziewczyny a co sądzicie o tym. Mój brat rozstał się z dziewczyną po 2,5 roku związku. Doznał ogromnego rozczarowania, poprzednia dziewczyna zdradziła Go z innym. Po 2 miesiącach związał się z dziewczyną i są już razem prawie rok. Jednakże widzę, że to nie to samo co z tamtą dziewczyną. Jak myślicie, czy to możliwe, że tak szybko zapomniał o tamtej dziewczynie?


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: kiedy nowy związek

                      2,5 roku to dużo, nie wiem czy można tak szybko zapomnieć o kimś z kim się aż tyle czasu spędziło.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: kiedy nowy związek

                        Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                        Dziewczyny a co sądzicie o tym. Mój brat rozstał się z dziewczyną po 2,5 roku związku. Doznał ogromnego rozczarowania, poprzednia dziewczyna zdradziła Go z innym. Po 2 miesiącach związał się z dziewczyną i są już razem prawie rok. Jednakże widzę, że to nie to samo co z tamtą dziewczyną. Jak myślicie, czy to możliwe, że tak szybko zapomniał o tamtej dziewczynie?
                        Chyba nie ma reguły co do czasu, każdy związek jest inny. Ważne żeby brat był szczęśliwy z nową kobietą.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: kiedy nowy związek

                          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                          Chyba nie ma reguły co do czasu, każdy związek jest inny. Ważne żeby brat był szczęśliwy z nową kobietą.
                          W sumie racja. A to inne zachowanie brata może wynikać z tego, że teraz traktuje inaczej ten związek po prostu.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: kiedy nowy związek

                            Wśród moich znajomych niestety coraz więcej osób się rozstaje, teraz dwie koleżanki nawet się rozchodzą, najgorzej jeszcze jak są dzieci bo bardzo trudno to przechodzą ;(

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: kiedy nowy związek

                              ja po rozstaniu z partnerem z którym byłam 7 lat to praktycznie związałam się ponownie po 2 tygodniach. Do mojego byłego już wtedy nic nie czułam a poza tym nie uważam, żeby istniały jakieś klauzule kiedy można znowu się związać.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X