Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Juz sie troche uspokoilo ale mleka od rana niezjadla....Amelka ma 7m-cy i tez brak zabkow.ALe raczkuje do tylu dzis i wczoraj polozylam ja na brzuszku a ona do tylu sie suwa hehe .Uciekam do malej
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      witam wieczorkiem
      Michalina jeszcze nie śpi ale leży ,,grzecznie'' odkąd zaczęla się przewracać na rzuch to nie poleży 5 min a najlepsze jest to że nie umie się odwrócić więc krzyczy i już wiadomo o co chodzi, trzeba iść ją położyć na pleckacgh i tak non stop.ja tak tu piszę a mała dorwała się do soczku i usnęła.
      efcia
      Michalinka ma 7 miesięcy

      Skomentuj


        Amelka juz ladnie spi , ale znow mleczka nie wypila.Wypila tylko wczoraj kolo polnocy niecale 250 .
        Dzis zjadla bananka , troche obiadku , biszkopcika chlebka i nic wiecej , niechce jesc .Moze ma taki dziwny dzien.
        A jak wasze malenstwa??
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          moja Michalina też miała taki okres jadła po 60ml i zasypiałaale ostatnio je po 120, 180 i czasami jej jest mało tak chyba jest my też tak mamy że czasami możemy nie jeść cały dzień a potem zjadłybyśmy konia z kopytami
          efcia
          Michalinka ma 7 miesięcy

          Skomentuj


            Michalina usnęła przy soczku sama ale pospała pół godz i teraz ogląda mecz z tatusiem, a ja mam okazję żeby z wami popisać
            efcia
            Michalinka ma 7 miesięcy

            Skomentuj


              Mój też dzis jakis marudny.o 14 zjadł calą butle ,potem o 17 nic a teraz po kąpieli tylko 60ml.Mnie też sie wydaje że dzieci jak dorośli czasami nie mają apetytu.

              Skomentuj


                Coś dzisiaj pustki
                Last edited by Marzenaz23; 19-01-2009, 22:59.

                Skomentuj

                •    
                     

                  http://www.happytv.pl/

                  zajrzyjcie na te stronke
                  Last edited by Marzenaz23; 19-01-2009, 22:59.

                  Skomentuj


                    Dziekujemy za mile przyjecie. Mój Mały równiez nie ma ząbków od 2 miesiecy sie slini wklada do buzi wszystko co tylko wezmie do raczek, ostatnio lekarz stwierdzil ze ma opuchniete dziasla ale poki co zabkow nie widac. Pozdrawiamy
                    Patryczek


                    http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                    Skomentuj


                      Witam drogie mamy!!

                      Nocka była ciężka mały czesto sie budził i popłakiwał,ale jak dostał smoczka to spokój.Znów strasznie sie ślini i zaczyna od nowa wkładac paluszki do buzi.Czy to możliwe żeby tak szybko szły następne ząbki.Z jedzeniem też zaczyna marudzic.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witajcie Mamy
                        Koszmar AMelka zero mleka i dzis w nocy i rano i wczoraj.Nic!!
                        Dalam jej dzis rano chlebka i tez nic troce podzibdziala.Zabkow nie widac wiec niewiem czemu nie chce.ALe najdziwniejsze to ze nieplacze ze glodna.ALe czemu skoro nic niejadla??
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Amela obudzila sie dzis o 6.30 i dopiero teraz zasnela.Nie plakala nia marudzila po prostu zasnela.Nigdy wczesniej tak dlugo niespala.Tym bardziej ze nic niejadla. Czy wasze dzieciatka tez tak maja??
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Powiedzcie mi dziewczyny, od kiedy można zacząc czytac bajki naszy dzidziom?

                            Skomentuj


                              MArzenko ja raczej zaczne kolo roczku.Gdyz teraz Bobaski bardziej biora dotykaja gniotą niz sluchaja a tym bardziej ogladaja bajeczke.Ale to dotyczy bajki czytanej na kolanach.
                              Czasem na dobranoc czytam Amelce bajeczke , bywa tak ze zasnie a bajeczka nie dokonczona.
                              To zalezy od Ciebie
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Izabell

                                Witam wszystkie mamusie!Izabell mój Damianek od wczoraj też nie w sosie nie chce jeśc nic dużo pije ,nie chce obiadku , trochę serka zjadł o mleku nie wspomne - ledwo 90 ml rano i od tamtej pory przed chwilą tylko 40 ml .Leży tak sobie i odpoczywa , ale pcha rączki do buzi myślę że to drugi ząbek idzie , całkiem stracił apetyt .Może twoja niunia też na zęby?
                                Sylwia 9 latek
                                Damianek 17 m-cy


                                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X