Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent dla chłopca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: prezent dla chłopca

    Zbliżają się urodziny mojego kilkuletniego brata i nie mam pojęcia co mu kupić. Przypadkiem wpadłem w internecie na stronę xxxx Hurtownia zabawek. Ich opinie są korzystne, a zabawki wyglądają solidnie. Nie wiem czy skorzystać z ich usług, jak myślicie?
    Last edited by disne; 19-06-2020, 10:05. Powód: link
    Zrób, co tylko trzeba, żeby ci się dobrze żyło.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: prezent dla chłopca

      Moze jakis pendrive? cos takiego jak tutaj w tym linku xxxxxxx
      Wg mnie to jest bardzo przydatne, bo ma duzo miejsca i moze sie wymieniac z innymi dzieciakami, ktore graja w gierki a 64gb to jest bardzo duzo
      Last edited by disne; 19-06-2020, 10:05. Powód: link

      Skomentuj


        #93
        Odp: prezent dla chłopca - Klocki Lego!

        Dla mojego chrześniaka, który miał 13 urodziny kupiłam klocki Lego. Uwielbia się nimi bawić. A wiele osób twierdzi, że klocki świetnie rozwijają umysł dziecka i jego kreatywność. Dużo jest teraz różnych zestawów. Można dobrać do ulubionego filmu, czy bajki np. Star Wars. Ja jak szukam klocków dla niego to wchodzę naxxxxxx. Korzystałyście kiedyś?
        Last edited by disne; 19-06-2020, 10:05. Powód: link

        Skomentuj


          #94
          Odp: prezent dla chłopca

          Hej
          Jeśli szukasz fajnego prezentu dla chłopca to polecam sprawdzić zestaw planetaklockow.pl/lego-star-wars-75251-zamek-dartha-vadera. Zestaw ten pozwala na skonstruowanie zamku Dartha Vadera, a także myśliwca TIE Advanced Vadera. Prezent ten z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom Star Wars, jak również fanom klocków Lego! Serdecznie polecam!
          Last edited by disne; 19-06-2020, 10:06. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: prezent dla chłopca

            Znalazłam super papierowasowa.pl grę planszową dla chłopców. Idealnie sprawdzi się podczas urodzin, spotkania z kolegami, czy nawet spędzając czas z najbliższymi. Polecam - dzieci będą zadowolone
            Last edited by disne; 19-06-2020, 10:06. Powód: link

            Skomentuj


              #96
              Odp: prezent dla chłopca

              Ja zawsze mam problem z prezentami dla chłopców.

              Skomentuj


                #97
                Odp: prezent dla chłopca

                Czy prawdą jest, że dzieci się bardzo chętnie tym bawią?
                Kilka osób mi o tym mówiło, znalazłam w necie. Niby proste... chodzi o rocznego malucha. To będzie dla niego atrakcja?



                Tutaj jest więcej info: empik.com/wobbel-deska-original-bez-filcu-wobbel,p1228008531,zabawki
                Last edited by disne; 19-06-2020, 10:06. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: prezent dla chłopca

                  Myślę, że proste zabawki są najlepsze. Ja sama najlepiej właśnie wspominam zabawę drewnianymi klockami, a mój brat zwyczajnymi autkami. Ostatnio wybieraliśmy się na urodziny 5 letniego kuzyna i sprezentowaliśmy mu samochodziki z swiatzabawek Był bardzo zadowolony. Widać dziecięce gusta niezbyt się zmieniają.
                  Last edited by disne; 19-06-2020, 10:07. Powód: nie opłacona reklama

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: prezent dla chłopca

                    Ciekawe propozycje.

                    Skomentuj


                      Odp: prezent dla chłopca

                      Nie zawsze prezentem musi byc cos materialnego. Niestety w to wierzy bardzo duza osob przez co firmy moga zarabiac krocie na produkowaniu rozmaitych zabawek. Przejdzcie sie zreszta do jakiegos sklepu z takim wlasnie asortymentem to sie za glowe zlapiecie. Wszystko jest oczywiscie fajne dopoki sie nie znudzi, a nawet najdrozsza zabawka zostanie odstawiona po kilku tygodniach. Jakby nie patrzec jest to troche marnowanie pieniedzy zakladajac, ze kupujemy ich ponad potrzeby naszego dziecka. Ja doszlam do prostego wniosku, wazniejsze sa wspolne doswiadczenia poniewaz moga zbudowac z nami jakas mocniejsza wiez. W mojej okolicy do jakiegos czasu jest miejsce ktore zafascynuje kazdego - ancymondo.pl/ancyfigle/orle-gniazdo-na-wiezy Oferuje naprawde wiele atrakcji i z tego co mi znajomi opowiadali to dorosli takze swietnie moga sie tam zrelaksowac. Moze pojsciem tym tropem zapewni nam wiecej milych wspomnien
                      Last edited by disne; 19-06-2020, 10:07. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: prezent dla chłopca

                        Tu całkiem ciekawą propozycje na prezent dla chłopca ma sklep internetowy xxxxxx Ja tu znalazłam spory wybór pojazdów na akumulator, ciekawe samochody, motory, quady. Myślę, że to na pewno spodoba się każdemu małemu fanowi samochodów
                        Last edited by disne; 19-06-2020, 10:03. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: prezent dla chłopca

                          Lego to genialna sprawa i syn i córka uwielbiają, choć każde oczywiście ma swoje jakieś tam typy i zestawy. Nie ma lekko. Szczególnie jak przychodzą święta, dzień dziecka i inne takie podwójne okazje, portfel tego nie lubi... Dlatego staramy się szukać lego w promocji. Często trafiamy na coś fajnego tutaj xxxxxx.
                          Last edited by disne; 19-06-2020, 10:04. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: prezent dla chłopca

                            moja żona kupuje wszystkim dzieciom w rodzinie xxxxx zamiast zabawek. Tak można?
                            Last edited by disne; 19-06-2020, 10:04. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: prezent dla chłopca

                              Może dobrym pomysłem jest kupno komputera, a jak przewidziany budżet na to nie pozwala to można założyć jakiś fundusz i zbierać na komputer. Dzieciaki mają wtedy większą motywację, i kolejny temat do rozmowy. A jak się zdecydujecie to polecam poszukać komputerów gamingowych, wybrać jakiś z fajnym oświetleniem takim jak np ten komputer xxxxxx
                              Last edited by disne; 19-06-2020, 10:04. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: prezent dla chłopca

                                a może spróbuj zakładkę handmade fajna sprawa dzieciakom się podoba, wiem z doświadczenia i do tego zachęca do czytania. Jest dużo wzorów do wyboru, więc zawsze znajdziesz jakąś, która będzie odpowiednia dla młodzieńca.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X