Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

samotny tatuś

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Czasem życie układa się tak strasznie źle,że człowiekowi życ się odechciewa.Współczuje Ci Krzysiu,ale wiedz że nie jesteś tutaj sam i że my wszyscy mamy za sobą cieżkie chwile.Zawsze możesz się poradzić,wyżalić lub znaleźć inne wsparcie.Jak masz jakiś problem z dzieckiem i niewiesz co zrobić napisz.Mam 25 lat a moja córka ma już 6 lat i troszeczkę z nią już przeszłam.Pozdrawiam ciebie i wszystkich samotnych rodziców,nie bojących się dnia kolejnego
    Last edited by Iskierka25; 13-07-2009, 23:24.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Krzysiek życzę powodzenia. Samotne matki dają radę, to samotny ojciec też sobie poradzi.... Mając dziecko masz szczęście
      PAULINA 07.07.2008




      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

      Skomentuj


        #18
        Ja tylko dodam, ze w takiej sytuacji powinienes udac sie jak najszybciej do sadu by matke praw pozbawic lub jej je chociaz ograniczyc, bo jak sie kobiecie nagle cos odwidzi i bedzie chciala dziecko spowrotem to je dostanie bez, zadnego "ale". Matka to matka i Polskie prawo jej dziecko przyzna i niestety nie beda patrzec, ze ona was zostawila. Takich przypadkow jet5s naprawde wiele wiec proponuje sie zabezpieczyc na zapas.
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          #19
          witam powoli wszystko zaczyna nabierać jakiegoś koloru mam nadzieje że wszystko wróci do normy . Masa problemów zaczyna sie od strony sądowej gdybym był innej płci przypuszczam było by inaczej ale i tak mam wygrane wiec to tylko kwestia czasu itd dziękuję za słowa otuchy ps synek ma się świetnie 13 miał 14 miesięcy ruszyło mu 5 ząbków tylnych co w efekcie nieco utrudnia nam nasze codzienne życie ale będzie dobrze

          Skomentuj


            #20
            Twój synek to największy skarb i zawsze o tym pamiętaj.Pamiętaj też,że wszystkie problemy są do pokonania i że wkrótce miną a w twoim domu i w twoim sercu zagości spokój.Smaruj synkowi dziąsełka żelem znieczulającym na ząbkowanie i dawaj żelowe gryzaki schłodzone w lodówce bo to może mu naprawdę pomóc.Ściskam was chłopaki(bez podtekstów)i życze wiele wytrwałości

            Skomentuj


              #21
              Sad nie bedzie robil problemow skoro wykazesz, ze matka dziecka was zostawila - swiadkow jakis na to musisz miec. Po za tym skoro jej niem am to sie nagle nie zmaterializuje, ta sprawe przede wszystkim rozwiaz.
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                #22
                Czy się nie zmaterializuję to nie jest wcale powiedziane.Jak się dowie ze chce jej sie dziecko odebrać może zrobić bardzo duzo by temu zapobieć

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  hej ostatnio na plazy spotkalismy ojca z dwoma synami (3 i 4 latka) matka ich zostawila jak mlodszy mial ok9 mies, dla niego calym swiatem sa jego dwa rojbry.. i bardzo pozytywnie nastawiony do zycia

                  Skomentuj


                    #24
                    Iskierka po to co swiadkowie by powiedzieli, ze jej nie bylo i teraz nagle sie znalazla zeby poprzeszkadzac.
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: samotny tatuś

                      no to ja juz po 1 sprawie otrzymalem separacje orac alimenty które dostane z nieba bo jej na rozprawie nie bylo i nie ustatlili nadal adresu zamieszkania co było w sadzie to moje na szczescie mialem dobrego adwokata bo jako facet nawet jak nie ma matki dziecka jest niesamowity problem cokolwiek wywalczyc jesli jej rodzina przeszkadza w sadzie sporo mnie to kosztowalo zdrowia ale poczatek wygrany

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: samotny tatuś

                        co do wygranej to nie nikt nie miał watpliwości, że będzie inaczej
                        A Twoja była żona jest wypłacalna? Bo jeśli nie to chyba z funduszu alimentacyjnego otrzymasz pieniążki.
                        No nic.. w każdym bądź razie gratuluję i życzę powodzenia Tobie i Twojemu synkowi
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: samotny tatuś

                          Krzysiek wszystkiego dobrego a w szczególności jak najszybszego rozwiązania tej sprawy,żebyś nie musiał za długo włóczyć się po sądach.

                          A Polskie prawo powinni jak najszybciej zmienić co do kwestii przyznawania opieki nad dzieckiem przeważnie matką, przecież należy wybierać po prostu lepszego rodzica, no tak ale my wszyscy o tym wiemy i niestety nic nie możemy zrobić w tej kwestii.
                          AGATKA 16.04.07r
                          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                          W końcu w komplecie
                          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: samotny tatuś

                            Krzysiu drogi. Walka sądy to jest straszny stres i okropne przejścia,ale warto i trzeba jeżeli babka tak Was po prostu zostawiła. Powiem Ci szczerze, że kiedy byłam przez jakiś czas samotną matką to pierszą osoba jakiej bym zaufała byłby ... drugi samotny rodzic czyli samotny ojciec. Traf chciał że pozbnałam samotnego faceta bez dzieci, który moje dziecko pokochał jak swoje. Ale gdyby miał dziecko lub nawet 2 nie miałabym nic przeciwko temu. Nawet bardzo chciałam poznać kogoś takiego. Na pewno nie będziecie sami długo napewno ktoś Was pokocha... OBU.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: samotny tatuś

                              Moje gratulacje, podjąłeś się niełatwego zadania. Kobiecie jest trudno zostać samotną matką, a podobno my matkowanie mamy we krwi
                              Wierzę że zarówno samotny tatuś może być matko - ojcem tak jak i samotna matka może być mamo-ojcem
                              Trzymam kciuki i służę radami (tez mam synka)

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: samotny tatuś

                                Witam Drogie Mamy i Ojcowie

                                Jestem studentką ostatniego roku kierunku Nauki o rodzinie. Robię badania do pracy magisterskiej na temat postaw wychowawczych samotnych matek i ojców.

                                Jeśli znajdziecie chwilkę to proszę, pomóżcie mi w badaniach wypełniając ankietę:

                                http://www.ankietka.pl/ankieta/46924...k-i-ojcow.html

                                Dziękuję z góry za wasze dobre serduszka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X