Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nie chcę uznać ojca dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Nie wiem czemu mam wrazenie, ze skonczy sie u niego tylko na "dobrych" checiach, a koniec konców nie będzie przychodził. W sumie macie rację dziecko potrzebuje ojca nawet jeśli ja nie żyje z nim w szczególnej zgodzie.
    Wczoraj z nim porozmawiałam i zgodził się na moje warunki. Jednak śmieszy mnie fakt, że tak bardzo chce być zaangażowany w moją ciąże i życie, a nawet nie potrafi sam się jakoś zainteresować. Mimo, że zapowiedziałam, że więcej z nim rozmawiać nie będę to na sam koniec wyskoczył z tekstem "ale napisz do mnie jak będziesz po lekarzu" ja na to, że nie, bo nie chce jego udziału w mym życiu. Mimo wszystko jeżeli bardzo by mu zależało, a twierdzi, że tak jest znalazł by sposób by się wszystkiego dowiedzieć. Przecież ten człowiek nawet nie zna terminu porodu, a przecież taki zaangażowany.
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
      Jezeli w akcie urodzenia wpisze ojciec nieznany to on co najwyzej moze zalozyc sprawe o prawa roedzicielskie czyli przeprowadzic badania DNA, ze jest ojcem, ale ile mu to da? Czy nie tylko tyle, ze bedzie mogl widywac dziecko, ktore i tak pozostanie przy mnie? Na alimentach mi nie zalezy, ja po prostu nie chce by on mial kontakt z tym dzieckiem.
      Potrzebujesz dobrego prawnika. A już teraz mogę Ci powiedzieć, że to nie będzie kolorowo wyglądać.

      Skomentuj


        #18
        ja bym zyczyla twemu dzieciatku zeby pomimo waszych zlych relacji mialo kochajacego tate i mamea tobie zycze duzo relaksu
        shannon

        Skomentuj


          #19
          Napewno bedzie mialo kochajaca mame, a tate? Wyjdzie w praniu.
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            #20
            koleżanka płaciła za badania DNA jakieś 1500 zł.
            kurde przykre to troche jak to czytam ale cóż, takie życie.
            jednak dziecku kasa sie należy więc alimenty jak najbardziej.
            znalazłam dzis stronkę z poradami prawnymi
            PRAWOSOS.PL może tam popytaj
            wszystkiego dobrego ci życzę!!!!!!!!!!!!!!!
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj

                   
            Working...
            X