Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Który weterynarz w Warszawie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Który weterynarz w Warszawie?

    Hej, mam kotkę którą często wypuszczam z bloku. Chciałbym ją wysterylizować... bo wiecie jak to jest ze zwierzętami. Ma już swoje lata i swoje już w życiu przeszła. Gdzie w Warszawie szukać weterynarza od sterylizacji? Jakie są koszta związane z tym zabiegiem?
  •    
       

    #2
    Odp: Który weterynarz w Warszawie?

    Myślę,ze koszta zależą od wielkości suczki. Pewnie jest to koszt od 200 - 300 zł. Wszędzie taki sam.
    Ważne jest jednak podejście weterynarza do zwierzaka. Sama polecam Ci wybrać się do przychodni na Marysinie. Przychodnia Wetmarysin. Znajduje się na ulicy Korkowej. Chodzę tam od niepamiętnych czasów ze swoimi zwierzakami. Bardzo dobre podejście do czworonogów. Ceny również nie są wysokie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Który weterynarz w Warszawie?

      Ja sterylizowałam moją kotkę w klinice na Strzeleckiego, bardzo mili lekarze no i mogłam zostawić kotkę pod ich opieką- bałam się zostawiać ją samą w mieszkaniu zaraz po sterylce.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Który weterynarz w Warszawie?

        A na Grochowie macie jakiegoś dobrego weterynarza?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Który weterynarz w Warszawie?

          Ja z moim kotem chodzę do przychodni weterynaryjnej na Saskiej Kępie - WETMEDIC, pracują tam naprawdę ludzie z pasją i miłością do zwierząt. Tutaj znajdziesz więcej informacji: https://www.wetmedic.pl/

          Skomentuj


            #6
            Odp: Który weterynarz w Warszawie?

            My od lat korzystamy z lecznicy na Ursynowie http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ na Kulczyńskiego. Dobre miejsce, dobrze tam leczą moje zwierzaki. No i ważne, że są czynni cała dobę, już się zdarzyło, że korzystałam z lecznicy w nocy.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Który weterynarz w Warszawie?

              Napisane przez lobelia77 Pokaż wiadomość
              A na Grochowie macie jakiegoś dobrego weterynarza?

              Na Grochowie dobra jest klinika Vet4Pet. Konkretnego weterynarza ci nie polece, bo nie wiem kto sie w czym specjalizuje. Jedynie leczylam swojego psa u doktora Nowickiego, ortopedy i bylam bardzo zadowolona. Mozesz do nich podjechac (to jest na Grenadierów) i podpytac sie o cene zabiegu. Albo zadzwon i od razu umów sie na zabieg

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Który weterynarz w Warszawie?

                My od dłuższego czasu korzystamy z oferty www.weterynariawesola.waw.pl i nie narzekamy, zwierzaki zadbane, szybko są diagnozowane i skutecznie leczone.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X