Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czerwiec 2013

    Witam i zapraszam wszystkie czerwcowe mamusie!
    Jest to moja druga ciąża. Mam już 2 letnią Zosię. Termin mam na 9 czerwca.

    Lista:
    annak27 - Mateusz ur.02.06.2013 godz.10.35 - 4050g i 55cm
    ada84 - Marek ur.07.06.2013 godz.7.31 - 3310g i 55cm
    aliska88 - Basia ur. 22.06.2013 - 3700g i 55cm
    izute90 - Aleksander ur.06.07.2013 godz 11.05 - 3750g i 56cm
    Sylwiaa91 - 23 czerwiec - syn Ksawery
    olamik - 4 lipiec - syn Ludwik, Kordian / Ludwika
    Last edited by ada84; 13-07-2013, 23:16.





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/
  •    
       

    #2
    Odp: Czerwiec 2013

    gratuluje, ja urodzilam w lipcu zeszlego roku, to calkiem dobry czas na urodzenie pod warunkiem ze nie bedzie zbyt goraco. nei bedzie musiala ubierac cieplo, nie przeziebi sie, bedzie moglo sobie spac w ogrodziew krotkim body :-)

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czerwiec 2013

      A co urodziłaś? Jak ma na imię?
      Widzę, że na razie nie ma nikogo na czerwiec





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czerwiec 2013

        witajcie więc i ja dolacze do was. Ja termin wstępnie mam na 28 maja. Ogólnie ciążę przechodzę dobrze.oby tak dalej pozdrawiam was cieplutko

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czerwiec 2013

          Na razie jesteśmy tylko we dwie, ale mam nadzieję, że jeszcze ktoś do nas dołączy
          A jak się czujesz?





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czerwiec 2013

            heja.a wczoraj sie jakos dziwnie czułam .brzuch mnie bolał, kolacje zjeść nie mogłam, słaba byłam ogólnie i na dodatek stres w pracy który uwierz mi nie da sie uniknąć ehhh staram sie jak moge nie stresowac ale inni mi nie pomagaja . ogólnie czuje sie super, mało co mdłości miałam na poczatku, teraz powoli wraca mi apetyt.
            a brzusio to zapewne mnie boli bo macica sie rozrasta, w sumie od dwóch tygodni zauważyłam ze sie powieksza po troszku jutro mam wizyte u gin a takze bede brala skierowanie na analize krwi na wykrycie chorób u dziecka, takze pogadam z lekarzem o tych bólach
            a ty jak samopoczucie?? widać juz u ciebie brzuszek??

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czerwiec 2013

              Ja też miałam mdłości, ale nie wymiotowałam. Czasem jeszcze wieczorem się pojawiają, ale już coraz mniej. Na początku miałam też napady spania. Teraz już czuję się coraz lepiej.
              Ja wczoraj byłam u lekarza, dzidziuś rośnie, no i mój brzuszek też. To jest moja druga ciąża i pewnie dlatego szybciej widać.
              A u Ciebie pierwszy dzidziuś?
              Wiem, że w pracy ciężko sie nie stresować. Teraz jestem na wychowawczym, ale w pierwszej ciąży też miałam dużo stresu w pracy. A w pracy u Ciebie juz wiedzą o ciąży?





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czerwiec 2013

                zle samopoczucie miałam przez 4 tygodnie i potem ustało. A zmęczona jestem teraz ale spiaca nie choć spie po 9-10 godzin hihi dziewczyny z którymi pracuje wiedzą odkąd zrobiłam test a szef od miesiąca. Tak to moja pierwsza ciaza,planowana i bardzo się cieszę że bez problemów udało się nam w miarę szybko zajść.zaszlam w ciążę w 4 cyklu. Jaa planuje pracować jak najdłużej ( jestem fryzjera i mieszkamy w hiszpani ) bo nie możemy sobie pozwolić na mniejsza kasę . I już szukam dobrego żłobka bo ja tu mam tykto 4 miesiące macierzyńskiego , wezmę miesiąc wakacji i po tych 5 miesiącach małe do żłobka a ją do pracy .takie życie ehhh

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czerwiec 2013

                  4 miesiące to faktycznie nie za długo. Każdy kraj ma inne przepisy, siostra siedzi w Szkocji i tam też wszystko inaczej. A nie ma problemów z dostaniem się do żłobka, tak jak u nas?
                  U nas też planowane, właściwie to oba. Z pierwszym też zeszło nam z 5 miesięcy, a teraz udało się za 2 razem. Aż nie mogliśmy uwierzyć przez długi czas, że to już
                  A Tobie widać już brzuszek?





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czerwiec 2013

                    no. Brzusio już widać delikatnie.ok 9 cm w talii mi przybyło odkąd wiem o ciąży .takie malusie bubu widać hihi no tak co kraj to inne reguły. Cóż poradzić.chce się mieć dzieci to trzeba pocierpiec zwłaszcza jak się nie ma pomocy,bo my na nią liczyć nie będziemy mogli bo nasi rodzice ( całą czwórka) pracuje także sami musimy się uporać z życiem

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czerwiec 2013

                      Ja niby mieszkam teraz blisko rodziny, ale pomocy też nie mam żadnej. Nawet mam problem jak do lekarza muszę iść, z kim córkę zostawić.
                      Daj znać jak będziesz po wizycie. Będziesz miała dzisiaj usg? Ja miałam w poniedziałek, ale lekarz nawet mi nie pokazał maluszka. Udało mi się tylko troche podpatrzeć





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Czerwiec 2013

                        Cześć, jeśli można to chętnie dołączę do wątku. Termin mam na 22 czerwca, więc chyba się nadaję to moja pierwsza ciąża, bardzo planowana.
                        Last edited by aliska88; 05-12-2012, 13:07.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Czerwiec 2013

                          Aliska witaj! Bardzo się cieszę. Fajnie, że jest nas coraz więcej





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Czerwiec 2013

                            Poczytałam co pisałyście przed moim pojawieniem i postaram się nadrobić zaległości. My z mężem postanowiliśmy starać się o dzidzię bardzo spontanicznie, po tym jak mój ginekolog stwierdził problemy z jajnikami.... i jak się okazało problemy były tak poważne, że przy pierwszej próbie się udało z niedowierzaniem robiłam test, gdy mi się miesiączka spóźniała, bo lekarka nieźle mnie nastraszyła... pierwsze dwie wizyty miałam jeszcze u niej, ale po tym jak stwierdziła że pierwsze usg zrobimy do 20-tego tygodnia, zrezygnowałam z niej. w przyszłym tygodniu mam już wizytę u nowego lekarza,który jest ogólnie chwalony i pewnie doczekam się pierwszego usg naszego bobasa nie mogę się już doczekać.... a co najlepsze w tym wszystkim, przy moim schorzeniu, wcale nie musi być jeden bobas w brzuchu ...
                            dowiedziałam się, że jestem w ciąży gdy byłam według badania krwi, w trzecim tygodniu i od razu dostałam mdłości. na szczęście nie wymiotowałam i trwały dość krótko, dosłownie jakieś 2-3 tygodnie i nie były uciążliwe. na początku miałam bardzo silne bóle brzucha, ale na szczęście też szybko ustąpiły i teraz nie mam już żadnych uciążliwych dolegliwości ciążowych. Oby tylko tak dalej.
                            Brzuszka ciążowego na razie nie zauważam tylko ogólnie trochę przybrałam wagowo ( 2 kg) i z tego i brzuszek się powiększył. a Wy jak z wagą? dużo przybrałyście? czy może Wam ubyło? bo słyszałam,że to się często zdarza, szczególnie jak się ma silne mdłości. Moja siostra cioteczna jest w podobnym okresie ciązy jak ja ( termin ma na 14 lipca) i do tej pory schudła już 5 kg, bo z powodu mdłości nie może jeść.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Czerwiec 2013

                              Annak jak po wizycie u lekarza?
                              Aliska super, że mimo problemów, udało Wam się i to za pierwszym razem A jeśli chodzi o lekarza, to ja też zastanawiam się nad zmianą.
                              Ja na razie przytyłam 1 kg, ale brzuszek już mam całkeim spory. Ostatnio myślałam, że już mi mdłości przeszły, ale niestety wieczorami mnie jeszcze męczą, ale nie wymiotuję. W pierwszej ciąży wymiotowałam do 15 tygodnia i schudłam na początku 2 kg. Także jak widać każda ciąza jest inna.





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X