Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Psychoterapia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Psychoterapia

    Ja polecam psychoterapię pozytywną prowadzoną przez Panią Agnieszkę: xxx. Naprawdę profesjonalna terapia, która pomaga uporać się z własnymi problemami. Pani Agnieszka prowadzi terapię indywidualną, dla par, krótkoterminową a także pomoc psychologiczną dla dzieci, studentów, młodzieży i rodziców. Gabinet mieści się w Krakowie.
    Last edited by disne; 08-08-2020, 20:34. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Psychoterapia

      W sumie nigdy nie miałam takiej potrzeby, ale uważam że to bardzo dobre rozwiązanie jeśli np ktoś ma depresje albo to jedyne rozwiązanie aby naprawić relacje w związku

      Skomentuj


        #33
        Odp: Psychoterapia

        Myślę, ze nie ma sie co oszukiwać i przy jakimkolwiek podejrzeniu depresji skonsultować się z lekarzem. Nie warto się zadręczać, zwłaszcza, że w obecnych czasach problem ten jest dość powszechny. Zawsze można spróbować, też spróbowac łagodzić objawy różnymi medykamentami jak ten chociażby xxx
        Last edited by disne; 08-08-2020, 20:34. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: Psychoterapia

          Sama nigdy nie musiałam z takiej korzystać, ale mam kilka znajomych, którzy przy różnych problemach chodzą do psychiatry. Jednym z polecanych z Krakowa jest Piotr Wereszczyński xxxx Zajmuje się leczeniem zaburzeń lękowych, depresyjnych, doświadczeniami traumatycznymi, trudnościami spowodowanymi nadmiernym poczuciem wstydu, problemami w kontaktach z ludźmi, żałobą, trudnościami po rozstaniu. Myslę, że przy problemach warto porozmawiać ze specjalistą.
          Last edited by disne; 08-08-2020, 20:34. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: Psychoterapia

            Klinika Psychomedic ma świetnych specjalistów. Zerknijcie sobie tutaj xxx . Są tam informacje na ich temat. Na wizytę można umówić się telefonicznie lub online przez ich stronę. Uważam, że naprawdę warto ich odwiedzić.
            Last edited by disne; 08-08-2020, 20:34. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Psychoterapia

              A czy byliście kiedyś na terapii z Waszymi dziećmi? Interesuje mnie psycholog dziecięcy w Warszawie. Ja kojarzą Anie Dobosz xxx. A jakie są Wasze doświadczenia? Czym kierowaliście się szukając takiego psychologa.
              Last edited by disne; 08-08-2020, 20:34. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: Psychoterapia

                Zacznę od tego, że mój syn ma od jakiegoś czasu pogorszony nastrój i coraz więcej problemów z prawidłowym funkcjonowaniem w społeczeństwie. Chcę mu pomóc i przeszukuję ośrodki terapeutyczne dla młodzieży. Szukając trafiłam na ten [xxxx i zastanawiam się nad wyborem właśnie tego ośrodka. Możecie zerknąć i napisać co o nim sądzicie? Ofertę mają bardzo dużą, czytałam pozytywne opinie na ich temat, ale nie chciałabym tylko tym się sugerować.
                Last edited by disne; 08-08-2020, 20:34. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Psychoterapia

                  Akurat w takich kwestiach koniecznie powinno się radzić specjalistów. Wiem, że w Poznaniu bardzo chwalony jest psychoterapeuta Jakub Bętkowski. Przede wszystkim stawia na długofalową terapię, w której spotyka się z osobą co tydzień i pomaga jej pozbyć się problemów. Nie ma co się męczyć z uciążliwymi rzeczami. Najlepiej od razu udać się do takiego psychoterapeuty i uzyskać potrzebną pomoc.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Psychoterapia

                    nie traktuj tego jako rozbieżność z normą, warto jest porozmawiać ze specjalistą. Może nam jedynie pomóc.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Psychoterapia

                      Napisane przez karinaa89
                      Mimo, iż mamy coraz lepszy dostęp do usług profesjonalistów, jeśli chodzi o psychoterapię, to jednak jest grupa osób, które cały czas nie mają na tyle odwagi, żeby skorzystać z takiego specjalisty.
                      W takiej sytuacji warto rozważyć zdalną terapię, konkretnie terapię online np. przez Skype - taka terapia pozwala pozostać w miarę anonimowym. Taką terapię prowadzą m.in. w Klinice PsychoMedic.pl, tutaj xxxx jest o niej więcej - mają wielu doświadczonych psychoterapeutów i bardzo dobre opinie.
                      Last edited by disne; 08-08-2020, 20:34. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Psychoterapia

                        Terapia jest dla ludzi, nie należy się wstydzić tego że ma się problem z którym sobie radzimy. Specjaliści z ośrodka w xxxx są od tego żeby pomagać i służyć profesjonalną poradą. Wystarczy tylko się otworzyć i zrzucić z siebie cały ciężar.
                        Last edited by disne; 08-08-2020, 20:33. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Psychoterapia

                          No jasne, to żaden wstyd pójść na psychoterapię.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Psychoterapia

                            No własnie chyba w naszym społeczeństwie panuje takie przekonanie ze to wstyd chodzic na terapię czy w ogole do psychologa. To bez sensu bo naprawdę takie wizyty mogą zdziałać wiele dobrego dla nas. Ja np chodziłam na terapię dla par xxxx . Dzięki temu udało się uratować moje małżeństwo. Zawsze warto próbować kiedy już sami nie radzimy sobie z problemem.
                            Last edited by disne; 08-08-2020, 20:33. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Psychoterapia

                              Pod nr tel 22 253 88 88 można bez problemy zarejestrować się do Kliniki Psychomedic w Warszawie. Rejestracja jest tam też online. Zawsze należy korzystać z pomocy najlepszych.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Psychoterapia

                                Nie tylko rejestracja ale cała terapia on-line albo konsultacje telefoniczne są dostępne na stronie xxx .Jest to bardzo fajna opcja, szczególnie dla osób, które boją się iść do psychologa, a sama chyba bym się bała, nie wiem w sumie czemu. Do takich lekarzy nie idą przecież ludzie chorzy tylko tacy, którzy mają jakieś tam swoje problemy, a przecież każdy je ma
                                Last edited by disne; 08-08-2020, 20:33. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X